Jump to content
GIGN Forum

Access


DeViL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un veel - nedomaa rayus vietaa. ko noziimee, tev nav shaubu? tu nezini to ko zina vinsh. nestreso, pagaidi tagad, kad vins uzrakstiis, kuru vins paziist, kas un kaa. sarunaats?

ble, EDD... padomaa ar galvu smiliez.de_2428.gif

taksh rayus paziist devil (nu tas ir skaidrs kaa baarmenja asara), un taapeec vinjsh taksh pateiks, ka vinjsh nepazist, jo, ja pateiks, ka paziist, visi uzreiz zinaas, ka tas ir tas devil, par kuru runa kalbaca, kuru vinjsh paziist... Taapeec, negaidam rayus atbildi, bet uzreiz baniijam to devil nahuj smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

p.s. MUAHAHA

Link to comment
Share on other sites

es biju domaajis to, ja cilveeks ir izteicies par otru kas veelas dabuut tiesiibas un abi vinji ir vienlaiciigi vienaa topikaa tad nenoziimee ka vinji ir uzreiz baigaakie draugi vai tml.

Protams var gadiities ka ir, bet tikpat labi var arii buut ka nav

Link to comment
Share on other sites

Taapeec, negaidam rayus atbildi, bet uzreiz baniijam to devil nahuj

Dr.pain jeshe odin kloun ! psc ! kr4 davaj u Kram sprosim kto igrajet pod nickom DeViL s samogo na4ala ! A ?????? mi s nim jeshe za mDs igrali ! i sprosi kak zvali DeViLa kotorij s nim tusovalsa v internet klube marals ! i skok emu let ! baklan tupogolovij ! psc ja porozajusj !

Link to comment
Share on other sites

Dr.pain jeshe odin kloun ! psc ! kr4 davaj u Kram sprosim kto igrajet pod nickom DeViL s samogo na4ala ! A ?????? mi s nim jeshe za mDs igrali ! i sprosi kak zvali DeViLa kotorij s nim tusovalsa v internet klube marals ! i skok emu let ! baklan tupogolovij ! psc ja porozajusj !

bet vai tu zini, kas ir ironija?

Link to comment
Share on other sites

pri4em tyt kakajeto ironija zajdi blee daze u rockyu sprosi ! psccc toze v maralse tutsil jebans bobans ! psc cirkkk !!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif sprosite u nix kak menja zovut i vam skazut ! i kak vi vse nolamajetesj kto dumal 4to ja tot rpo kovo govorit kolbaca !

Link to comment
Share on other sites

K es nedomaashu, jaa tev teishaam taisniiba es nevaru zinaat ko vinsh domaa u.t.t paarspiipeets, bet pasaki man luudzu vienu lietu, kam man gaidiit atbildi no Rayus ja es to jau taapat zinu, tas buus vnk liels "zgovars" starp diviem cilveekiem kas man atliek? aizveet muti..?! Tas sanaaks aptuveni taa... man tas viss nav vajadziigs man vienkaarshi riebj taadi cilveeki! Protams shaa visa posta iznaakumu es aptuveni zinu, es nekaa nepanaakshu ( nepieraadiishu savu taisniibu ) jo nav aiz kaa aizkerties kaut arii to sakariibu prieksh vienas dienas ir padaudz, nu ... daudz!

Es uzkatu kad tomeer tu vinu paziisti ja jau uzrakstiiji par vinu labu, ja nee tad tev buus jaaizlasa instukcijaa kaa pareizi jaadod reki, joke wink.gif Jaa sure es saprotu par ko iet lieta, to vai tev vinsh buutu jaapaziist reaalajaa lai uzrakstiitu labus vaardus par vinu, protams kad nee, bet iisteniibaa visa lieta nesleepjas tur, bet gan visaa shinii maza.. sakritiibaa. Nu neticu es taadaam! Sitiet mani vai nost, nu nevar buut tik daudz sakritiibu jaa ok 1, bet 2,3 un paziistot vienu cilveeku no viniem sry~ tas nu ir paarspiipeeti.

1 Niks Devil - taads pats kuru es paziistu

2 Runaa krieviski - taapat tam kuru es paziistu, runaa krieviski, saprot latviski

3 Rayus raksta labus vaardus par vinu forumaa - ir abi kadri redzeeti lectric lounge klubaa, dzeram smejamies u.t.t kr4 cilveeki uz vienu roku.

4 Peec mana posta uzreiz abi divi online - Diena jaa ok, bet tagad bij ir?! 24:00 nu kur taada sakritiiba kad Rayus netiishaam ieies iekshaa un paskatiisies tieshi sho postu, veelreiz minu uzreiz peec mana posta

5 Rayus iegaajis iekshaa nekaa neuzraksta - par ko tas vareetu liecinaat es nezinu, varbuut deelj taa kad vinsh mani paziist reaalajaa, varbuut vnk negrib iesaistiities variantu daudz bet fakts ir fakts.

6 Devil neatbildeeja uz manu jautaajumu no kurienes vinsh paziist Rayus - cik veel pieraadiijumus jums vajag?!

Pat normaala tiesa saprot kad te viss ir skaidrs.

Jaa protams mani nomaac shaubas par teikto macho un HHH, bet viss principaa saskan ja labi pakustina smadzenes

Runaajot ar Devil es vinam uzdevu jautaajumu no kuras versijas vinsh speelee cs, vinsh man atbildeeja no 1.0v vai nu 1.1v kas saskan ar macho tekto, taalaak runaajot par gadiem kaa jau mineeju vinsh man neteica un es vareetu kljuudiities teigdams 17/18 bet izskatiijaas ~ uz tieshi tik, taalaak cilveeks macho/hhh peec kaa juus sakat to kad vinam ir 20/21 gads? vispaar 20/21 kopaa nesaskan? vinsh jums to ir privaati teicis vai arii vnk caur internetu?

Link to comment
Share on other sites

Kr4 samij porstoj variant davaj vstretimsa i ti mne v lico skazesh 4to ja tot devil ! ok ???? smiliez.de_2538.gif

P.S. a davaj zdelajem tak A ? puskaj tot devil o kotorom ti govorish zajdet v klub i pri tebe napishet nick DeViL i smozet on zajti na gign ili net i togda vse jasno stanet !

Kr4 ja vse skazal gl & hf !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

kalbaca es personiigi dziivee nepaziistu vinju, bet cik atceros vinjsh tik tieshaam speelee ljoti sen + ja es skatos no malas pa visiem shitiem topikiem man nav bijis neviens iemesls lai neticeetu ka vinjam nav 21.

bet tikpat labi arii pats es varu kljuudiities : tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

kalbaca tev nav nekaadu pieraadiijumu par to ka rayus paziist sho devilu taapat kaa nekaadas sajeegas kas ir ironija. Un pie tam shim devilam VIENMEER niks ir DeViL - un tieshi taadu es esmu redzeejis TIKAI vinjam.

tev galvenais liekas ka rayus labus vaardus uzrakstiija taapeec ka paziist vinju dziivee - a tu iecheko kaads vinjiem online laiks - DeViL ir speeleejis 426h un rayus 167h, taa ka rayus rakstiija vadoties peec taa ko speelee bija noveerojis.

un to ka vinjam ir virs 20 tas ir redzams. Jau toreiz 1.0 laikaa vinja uzvediiba bija pieaugusha - dzheks csaa gandriiz vispaar nelamaajaas.

Link to comment
Share on other sites

Devil tavs pirmais variants skaneeja labaak, aktierus teelot katrs maak.

Rockyu es paziistu caur vairaakiem cilveekiem to es noskaidroshu, Aleksandr!

Ja tu nebuutu teics neko sakaraa ar rockyu tad es te veel joprojaam seedeetu... cik es paziistu tevi ja tas esi tu tad tev ja tas esi tu melot un melot pat ja pieker tad melot vnk es 100% paarbaudiishu sho informaaciju un tad jau redzees, jebkuraa gadiijumaa atvainoties es netaisos, pats seedeeji tevi neviens nespieda seedeet un skatiities ko tas kalbaca tur uzrakstiits pateici, briivs, ja nu vieniigais little sorry smile.gif bet fun bija, jebkuraa gadiijumaa es veel neemsu nomierinaajies un ja tas esi tu nu tad turies ;P goodluck es vairs te neko nerakstiishu sakaraa ar neko tad kad aprunaashos ar rockyu vai ar Kram tad arii uzrakstiishu to kas man buus sakaams! end!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...