Jump to content
GIGN Forum

Access


DeViL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kr4 ti shekspir ! tti mozesh zdesj xotj knigu napisatj ! mne na tja loztij *** ! ti poslan !!! ja tebe vse skazal ! I ti gluboko oshibajeshsa !

P.S. Un tu teici ka tavs devils var runat tikaj krieviski ! es varu runat ari latviski tikaj slikti ! kr4 man vienalga ko tu doma , var nomazgat savu seju !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Nevajag gaidiit Rayus, informaacijas avots var buut nepaties tad kad es nopratinaashu rockyu tad arii redzees kaut arii smile.gif godiigi sakot pasham negribaas aplauzties, tad es buushu.. smile.gif bet nu kam negadaas, bet ja tas ir tas cilveeks tad 31.gif buushu vismaz savu sasniedzis, bet sakaraa ar to rockyu un 400 nospeeleetaam stundaam saaku pamazaams shaubiities, bet kaa jau es teicu cilveeks melo melo un melos kaut arii tev ir reaali pieraadiijumi vinsh vienalga turpinaas melot! Par taam 400h es domaaju kad tas vareetu buut ~ taa, vinsh ir cs fans vinam patiik speeleet cs un no cs.lintech.lv vinsh aizgaaja taapeec vareetu arii taa sanaakt kad vinam buutu taas 400h saspeleeetas, the end!

Link to comment
Share on other sites

Kaa gribaas aiziet un uzvilkt duumu smile.gif brbr taa arii netieku liidz tam 31.gif nez vai tur ar chiitiem ir kaads sakars jo taa bija viena reizi kad es vinu reaali piekeeru klubaa chiitojam, ficha sleepjas tur kad vinsh nav tas kursh mums buutu vajadziigs ( mans personiigais viedoklis, ceru kad es to vareeshu apstiprinaat ) gl gaidam rockyu smile.gif viss visu klusu tinaas ja nee visus uzkrakoshu un un un... cya

btw. sakiet ir mieriigs, nez shobriid izkataas taa kad pilniigi bail skatiities lamaajaas caur un caur, bet tie visi ir siikumu kr4 gl es tinos wink.gif

btw #2 Niikulis ar potenciaalu, manpietiek kad pasaka vienu reizi, es veel liidz shim briiidim nesaprotu ko tu te dari, savu laiku teeree? laikam ir reaals iemesls!?! smile.gif vso pazuudi!

btw #3 Devil ko tu veel gaidi? smile.gif 5min pagaaju peec tava posta kad tu teici kad visu man pateici wink.gif neruasties ja tu esi tiirs!

Edited by kalbaca
Link to comment
Share on other sites

A ti nepodumal 4to na lintch ja nerazu neigral baklan ! Vot ti i popalsa baklan ! xe xe ! Smotri ja igraju na gigne s samogo na4ala ! kak toko otkrilsa gign 4erez 3 dnja mnde dali slott ! i jsli ti utverdajesh 4to on igral pod nick devil na gigne ! to kak on mog zajti jesli nick to zaregestrirovan ! kr4 kolbaca tebe nekazitsa 4to ti zapizdelsa detka ! =]] takoj smeshnoj ti ! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ja daze mogu na gign nezaxoditj 2-3-4 dnja i kak ti govorish on fanat cs`a pusakj za eti dni zajdet pod moim nickom imenno DeViL ! a ne tam [sCT]devil ! i togda posmotrim ! jesli vte4eniji etix dnej neuvidat nick devil to ti otdihajesh malish ! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Kr4 tu laikam visaa shinii tekstaa neesi kaartiigi iedziljnaajies un es arii iipashi tagad necentiishos tev skaidrot ja gribeesi paarlasiisi!

Niks Devil? Devil speleeja uz cs.lintech.lv probleemas? pieraadiit?!

Ok tieshaam tu speleee uz gign no pasha saakuma un? ko tu rausties kaa celka? pateici savu viss ej guleet.

Taapeec kad es saaku domaat tu man tagad meegini kautko pieraadiit paarliecinaat mani lai es neprasu neko par tevi rockyu. te viss ir pateikts!!!!

Link to comment
Share on other sites

koolbaca ti takoj mudak cool2.gif a 4em ti dumajesh a ? xe xe biggrin.gif ja neotkazivajusj ot togo 4tob ti sprosil u rockyu :PPP psc takoj lolik ! ti prosto dura4ek jeshe maloletnij ! rolleyes.gifbiggrin.giftongue.gif

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

aahuuujeeeetj blje. Jopt, vai tieshaam ir tik gruuti iemaaciities ielikt KAUT DAZHAS PIETURZIIMES??? KALBACA, kaut dazhus komatus, savaadaak es pusi no tava raxtiitaa nesapratu un man ir vnk taads besis iedziljinaaties tavos sviestainajos textos... Es tiko shito bezjeedziigo topiku lasot pazaudeeju aptuveni 25min no savas dziives. Pa to laiku vareeju iet un nolikt 1 lielu un smaciigu shit.gif , kas buutu liidzveertiigs shim topikam zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu Desai vareetu buut arii taisniiba,jo cik es peec atsauksmem sapratu ,tad Devils mums tads pieaudzis un mierigs puisis nu taads CS speleetaja paraugs ,bet palasot vina atbildes rodas iespaids ,ka dzhekam vairaak par 17 toch nav.Devil kapeec taa janervozee,ja tev ir taisniiba?Ja tu buutu taads pieaudzis ,kaa te lielaaka dala tevi maalee,tad tu vienkarshi nepieverstu uzmaniibu Desas apvainojumiem.Butu pateicis,ka neesi tas Devil ko Desa domā un ka vinsh ir kautko sajaucis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...