Jump to content
GIGN Forum

Windows SeptiŅi


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Es aizvakar ko MS, saita, nokačāju win7 RC, bet tagad, eju uz tavu linku un laikam tas pats, kapēc?

"Windows 7 RC 32-bit", tad sanāk, es nepareizi kaut kur eju, un atkal nokačāsies man RC, nevis pilnā win7 versija, bet es taču spiežu uz tava linka, kapēc nemet pilno versiju, vai arī tā ir, aij saputrojos :dohhh:

Link to comment
Share on other sites

Ok vai nav vienlaga. Pienemsim ka ir tads draugs tev no latvija skas tulkoja latviesu valoda win7 un par to vins taga dabus disku ar pilno win 7

let it bee.

Kāpēc gan ne? Windowss jau nav nekas super dārgs kā, piemēram, Bentlijs. Ja cilvēks ir kaut nedaudz palīdzējis ir tikai normāli, ja viņam piešķir šo programmu bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Tagad ludzu atbildie uz paris jautajumiem kas mani nomoka. Lūdzu. :)

Vai man darbosies vis taspats kas uz xp?

Vai darbosies Deamon tools (esmu ko šausmigu saklausijies) :P

Vai es varu viņu mest ka galveno operētaju un viņš nenojūgsies pēc kāda laika kā jau BETA versija?

Vai viņam nav kāda dīvaina aizsardzība pret visu nelegālo? :D

Vai vispar ir vērts to likt uz 1GB ram?

Un cik tad galu galā viņs ir rijīgs?

Link to comment
Share on other sites

:)

Vai man darbosies vis taspats kas uz xp?

Vai darbosies Deamon tools (esmu ko šausmigu saklausijies) :P

Vai es varu viņu mest ka galveno operētaju un viņš nenojūgsies pēc kāda laika kā jau BETA versija?

Vai viņam nav kāda dīvaina aizsardzība pret visu nelegālo? :D

Vai vispar ir vērts to likt uz 1GB ram?

Un cik tad galu galā viņs ir rijīgs?

1. Cik esmu pārbaudījis tad jā

2. Nezinu

3. Tagad ir RC versija

4. Itkā nē

5. Nu vari jau mēģināt

6. Viņš īstenībā rij mazāk nekā XP vai rījīga Vista.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau pie kājas, ka 2009. gada 14. jūlijā tika izstrādāts galējais Windows Seven builds (7600) un krievi to nopludināja plašajā internetā? Redziet, tie galējie builda cipari tikai mainīsies. Zināms, ka šobrīd tie ir "16385", bet pēdējie būs "16386". Lielas izmaiņas vairs nebūs, tikai jauni sienaspapīri, ādiņas u.c.

Tātad, droši to 7600 16385 var lejupielādēt un bāzt virsū, protams, ja rokas neaug no dirsas un ir tavos spēkos viņu aktivizēt.

p.s. Vienīgais, ko oktobrī (vai ātrāk) var sagaidīt, ir "7600 16386", jo galējā versija jau ir izstrādāta un uzlauzta.

Link to comment
Share on other sites

Nu it kā viss darbojas, bet varētu tew sagādāt problēmas kodēšanas programmas un tamlīdzīgas lietas (protams, ja tu tādas lietas dari.)

Deamon tools tew noteikti neies, alcohols ari ne, palasīju ka atbalsta ultraiso, izmēģināju, darbojas.

Likt vari, ja atrodi normālu crack, tad vajadzētu darboties, esmu uzlicis crack uz gadu, un viss notiek, visi updeiti darbojas.

Nu par nelegālo, domāju ka vajadzētu darboties.

Windowsa prasība ir it kā 1gb, bet bet ja vēlēsies spēlēt spēles, tad noteikti vajag 2gb, jo man pašam ir 1,5 un man pat negāja elementārākā spēle , kā cs1.6.

Nu pēc būtības viņam vajadzētu rīt tapat kā xp, bet nu man rij vairāk. Ja vista rij ap 500 - 600 , xp līdz 200, tad man vista rāda 300 - 400.

Link to comment
Share on other sites

Nuu Daemon tools pēdējā versija iet... Bet tā izmantoju PowerISO... Neiet dažas vecākas spēles... Bet viss pārējais iet normāli... Protams jārēķinās ar to, ka rīs resursus vairāk kā XP... Bet nu neko darīt...

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tieshi tev ir bijushas probleemas? Man python, perl,c++ compileri lido bez probleemaam.

Pats win 7 lietoju jau gandriiz no pasha saakuma, pagaidaam viss kas man vajadziigs darbojas ideaali (ir pat sanaacis lietot staffu kas domaats lietoshanai tikai uz XP) .

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Paldies. :)

Man kaut kas nepatik tex settingos, jums nekādu problemu nav? Uz xp bij viegli, cleartype uzliek uz standart un vis bij ļoti asi redzams, bet šeit kaut ka dīvaini, parastajā setingā ir labi, bet mazie burtiņi un vis lasāmais teksts miglains, noņemt ClerType, mazie super, lielie, atsevišķās vietas, pretīgi...

Liekas esmu ticis galā, paldies par neko :D;)

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...