Jump to content
GIGN Forum

Gign Top10 #2


shit happenz!
 Share

Recommended Posts

Nu ko, lai vēl piebilst, sveicu! Šitik augstu uzkāpt - ūber, moš macho tevi vēl paņems valve tevi palīgā taisīt savus mūvijus, katrā ziņā šis "Suspicious. We'll be spy-checking him shortly with a flamethrower and get back to you.", manuprāt, uz ko tādu velk. Lai veicas ar nākamajiem mūvijiem.

P.S Going to get some frags..

Link to comment
Share on other sites

Par šito vispār esmu šokā.

To ka gign ir slavenākais projekts Latvijā tas ir točna, bet jūs jau sākat dominēt visā pasaulē :D

Macho & Worm dominēs pār visu pasauli (Oh no) :lol:

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Sveicu visus moovika veidotājus ;)

Nākamajā moovikā vajadzētu minēt to, ka šitas viss no LV! :)

Nezinu, varbūt jau šajos video kkur tika tas minēts, bet ja tā, tad tas jādara cītīgāk, jo es neesmu pamanījis. :)

Gaidu 3. video un varētu uztaisīt tādu, kā jau kkad sen atpakaļ tika minēts, top 10 izgāšanās - tipa, ka baigi daudz fragi būtu, bet kko izdara ne tā un visi viņu pamana :D nu kko uz to pusi :) tas būtu ļoti intersanti

P.S. macho - no sākuma uzraksti uz lapas anglisko versiju, lai neizklausītos tik vienmuļi un lai arī kādu normālu joku varētu uzplēst :)

".. now the all teem is looking stupid" - šitas owno :D

Link to comment
Share on other sites

Pa iistam shitas mooviks un comentary visiem tik ljoti patiik tapeec ka tas nav nekas liidziigs ,piemeerm,

kur komenteetaajs izliekas sadzeeries par daudz kafiju- labaak vienkaarshi, melanholiski visu izstaastiit iemetot dazhus ironiskus jokus un akcents padara paareejo :) wtg

Šodie laikam #3 nesagaidiit- jaagaida riit :)

Link to comment
Share on other sites

Muuviks buus ne atrak kaa septembrii. Man tur veel shaada taada footage jauznjem un arii gmodaa bildes jauztaisa. Tam man pashlaik nav pietiekami jaudiiga kompja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...