Jump to content
GIGN Forum

Gign Sejas 09


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wormam forsha frizuura, vnk najs.

macho - froshas brilles pie jakas. ( samurayam pro brilles arii ne sliktaakas )

zorgam forsha bilde

Dj erix - vienkaarshi loooool.

Odinjsh ar mopeedu. vnk lol :D

Deadalive - najs baardinja.

diviitis - man liekas, ka ierebis :D

Outlawam arii brilles forshas +1

Vincister - laba bilde :D

spitei visp super :wub:

^ali - aizspiedis acis :D

kopsumma - ljoti labas bildes

Link to comment
Share on other sites

Uz ieprieksheejo tusu es biju tiiri nosaciiti...

Shajaa tusaa gan es biju un tu mani redzeeji tikai tu biji ne tajaa staavoklii, lai mani atcereetos ilgaak par 20 sekundeem. :)

Taa bilde ko es ieliku focheeji tu macho. :D

Link to comment
Share on other sites

TOTĀLS LOL

tu arī nemuldi niekus.

neesmu vainīgs, ka nespējat atpazīt citātus no vispārzināmiem apkārtceļojošiem prikoliem, šoreiz konkrēti no gustavo un žaka sarunas ar Valdi.

p.s.

ja runājam par kaut ko, kas bija TOTĀLS LOL, tad tā bija tava ierašanās pasākumā.

Link to comment
Share on other sites

frizuura, vienkaarshi loooool arii brilles forshas +1 arii ne sliktaakas

vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs,

Link to comment
Share on other sites

Macho lūdzu vienreiz beidz rakstīt savus gudros tekstus. Man nav jāzina nekādi prikoli , kas iet apkārt tev un taviem draugiem. Man nekas nav pret tevi , bet dažreiz tiešām krīt uz nerviem tava vis zināšana,kuru es ļoti stipri apšaubu.

p.s. Nemaz nebūšu izbrīnīts , ja tu savā nākamajā atbildē mēģināsi izklāstīt to , ka es esmu stulbs.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

p.s. Nemaz nebūšu izbrīnīts , ja tu savā nākamajā atbildē mēģināsi izklāstīt to , ka es esmu stulbs.

Chill!

Es to macho postu uzreiz uztveeru kaa, joku. Taadeelj arii sekoja tik pat ljoti "patiesa atbilde".

Link to comment
Share on other sites

es jau biju uz savu nG tusu un man pietika...

man ir savi CS draugi, kuri ir ari in real life draugi un vairak nafig man ?!

par to naudu tapat vareju pielikt acis majas, nevis braukt kaut kur uz SIgudu vai hvz kur !

Link to comment
Share on other sites

man ir savi CS draugi, kuri ir ari in real life draugi un vairak nafig man ?!

par to naudu tapat vareju pielikt acis majas, nevis braukt kaut kur uz SIgudu vai hvz kur !

nutad skrien priedee, un beidz spamot te ! :axe:

reali skiet ka shis spama topiks jasledz ciet, del cilvekiem ka linkin kas nepatemu te iedirsh random suudu, tadejadi paradot vinju verbalas caurejas nesaturesanu lmfao

Link to comment
Share on other sites

nu, nu, nu. Tu bojā iespaidu, ka Valdis ir kaut kāds manu draugu prikols :)

p.s.

kefīrs neizskatās pēc meitenes, viņš izskatās pēc džeka, kas spēlē metāla grupā, tajā bildē tas rakurss tāds sanācis, ka tie mati + seja šķiet meitenīgi. Neba nu viņš pēc tāda izskatās, bilde tāda sanākusi. Kaut kādi 5ās klasītes dirsēji te saradušies, kuriem ir nenormāli svarīgi norādīt uz to.

Link to comment
Share on other sites

man ir savi CS draugi, kuri ir ari in real life draugi un vairak nafig man ?!

par to naudu tapat vareju pielikt acis majas, nevis braukt kaut kur uz SIgudu vai hvz kur !

Pats debīlākais, ko esmu dzirdējis ir aprobežoties ar saviem draugiem :superlol: Draugi, paziņas nekad nevar būt pa daudz :slap: Ganjau dzīve tev piespēlēs situāciju, kurā vajadzēs, tās meitenes un mazos puišeļus, lai tevi izručī vai izvelk no sūdiem..

Un par Kefīru, pietiek drst.. Reāli viņš, Zorgs, Traffic's, ..... bija kādus 3-6 gadus jaunāki par jaunākajiem, t.i. kaut vai mani.. Un par to vai izskatās pēc meitenes, tad ir baigais jautājums, kādas meitenes jums patīk :D :D ugly betty ganjau :D

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Draugi, paziņas nekad nevar būt pa daudz :slap: Ganjau dzīve tev piespēlēs situāciju, kurā vajadzēs, tās meitenes un mazos puišeļus, lai tevi izručī vai izvelk no sūdiem..

Un par Kefīru, pietiek drst.. Reāli viņš, Zorgs, Traffic's, ..... bija kādus 3-6 gadus jaunāki par jaunākajiem, t.i. kaut vai mani.. Un par to vai izskatās pēc meitenes, tad ir baigais jautājums, kādas meitenes jums patīk :D :D ugly betty ganjau :D

+1

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...