Jump to content
GIGN Forum

Liels Liels Jautaajums Par Vannaam


hobiT
 Share

Recommended Posts

sveicinaati nu lieta ir taada man ir 170cm gara čuguna vanna un negribaas mest araa, vrbt kads zin ir iespeja pardot kkur vinju ? :?

metaaluznjos paintreseejos nu kkadi lati 10 var sanaakt .......

vrbt kdas zin kadu firmu kas iepeerk vecaas vannas.......

paldies par atsauciibu ^^

Link to comment
Share on other sites

Vienigais ko maki ir uzdirst virsu?

Kas tev skaitas normala vanna ? Ar super duper apsildamo iekartu masazu zem dirsas, ta ja?

Cik noprotu cilveks dzivo dzivokli un tur ka zinams standarta vannas ir sadas

AKRILA_VANNA_150CM.jpg

Tada vanna maksa 50ls ? Tas ir dargi! Tad man jautajums no kuras dirsas tu nac? Tik pat rupji ka tu ;) Dots pret

dotu ...

Edit: Protams ka ir vel letaks variants saucas "Vanna vannaa " Chipa kad vecaja vanna ielime jaunu vannu.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Nerājieties!

P.S.

Seen, pēc tava teksta konteksta (lol) es arī domāju par pašas čuguna vannas ataunošanu, nevis plastmasas/akrila/whatsoever sūda iebāzšanu viņā.

P.P.S.

Lai arī kā centos, tāpat sanāca bezsakarīgs sūds.

Link to comment
Share on other sites

Aaa tagad ir kautkads limits cik topikos var izteitk savas domas un cik reizes var postot??! Atvaino ka nesaskanoju savus postus ar tevi SEEN nakamreiz ta darisu. Un pie riezes paprasisu tavu padominu.

CHILL :zhaav:

P.S Lai nebutu offtopiks. Iespamosu kautko par vannam.

Nu un cik tu ietaupisi uz to vanna vannaa. 10-20 Ls, skatos cilveks izvelejas labak nomainit vannu. SO?

Manuprat Tas ir ertak, konfortablak utt. Un manu parliecibu tu nespesi mainit tapec nemaz vari neatbildet uz so postu. Ja gribi atjauno citi labak pieliek 20ls un noperk jaunu! AMEN BAZNICA

EDIT: cash to ko vins domaja ar atjaunosanu (Ko es un tu sapratam savadak) vins domaja "Vanna vanna".

Man ar likas vins doma noslipet nokrasot pa jaunam i vso.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

nu vsp vaitad vaig vannu ? pec idejas es vanna vsp neeju tikai lietoju dushu tapeec domaaju ierobezoties ar dushkabiini un miers, un shajaa momentaa nav kur likt veco, labaakais variants butu vnk izmest ara :D

bet kapec mes aaraa ja var vnk aiznest uz metaalluznjiem..... savi 10 ls tur ir, esu arii dzirdeejis ka ir firmas kas uzpeerk vecaas čuguna vannas un tapec ar jautaaju vai kads iespeejams zin kko pa tadam lietaam ^^

piedodiet ka uzreiz visu tik smalki neuzrakstiiju ^^

Link to comment
Share on other sites

Tev tur kaut kādu ceļamkrānu vajadzēs, lai izkustinātu to vannu. Čuguns ir pizģets smags. Pirms pāris mēnešiem palīdzēju čomam lauzt ārā čuguna klučus no veca kuģa vraka. Nezinu cik tieši viņš dabūja, kad nodeva, bet normāls divdiennieks sanāca par to naudu.

Link to comment
Share on other sites

faaak es vnk nevaru nelamaties... es neteicu lai vinsh atjauno vinju es teicu KA VINJAS VAR atjaunot. Un tapec daži pidari uzperk vinjas jo paļube čuguna vannas skaitiisies krutākas jo ilgak siltumu tur un tadā garā.

Nē Dievs vnk ir cilveki kam besi tadi pidinji ka tu kas pekšņi uzrodas smirdoši un sāk blatot.

Link to comment
Share on other sites

nu pec idejas smaga ar vinja nav tik ljoti :D

jo vannas tas jau nav tiirs čuguns, tur vel tak ir emalia pa virsu....

nu viens pats es vinju varu izkustinaat ...., bet vel viena mala vannai ir iecementeeta .... takaa nav tik traki ^^

Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums būtu ieliet vecajā jaunu emalju un viss. Tu jau to negribi, nu tad pērc līdzīgu, tikai ne plastmasas, tās vnk sūkā :pizdiblee: Kad pērc ej normāli paguli veikalā viņā ja vari, jo ērtums ir nr.1 , bet vispār ja jau Tu tāpāt ej tikai dušā tad jau tev galīgi pohuj :slap:

Vajadzētu būt gan biki vairāk kā 10Ls metalomkā, lai gan sen nekas nav vests :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Seen viena topika normali esi iedirsis, nepietiks? dodu 100 % ka iedirsisi vel kadus 3 postus, kā minimums!

Bet par tēmu es domaju, ka labak pardod un nopērc jaunu, vai arī skaties pēc interjera, ka tev taja vannasizstaba izskatas!

Link to comment
Share on other sites

vannu tu nekur lietderīgi neiebāzīzi, met ārā, vai atdod metāllūžņos... nesapratu kāpēc visi srazu iesaka veidus par vannas aizvietošanu un restaurēšanu, bet ja nu tev ir tāds plāns, tads to vannu met ārā un pērc dušu, tā atvieglos tev dzīvi! Nu īsi sakot, neesi feniņu pisējs, tā vanna neko nemainīs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...