Jump to content
GIGN Forum

Skaņas Karte?


yourlord
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir problēma ar to, ka man ir saplisusi priekšējā skaņas karte, "laikam" un nu ja tā nav skaņas karte, tad nu tas ir tur kur datoram priekšā var iespraust mikrafonu, austiņas un usb. Zinu, ka citiem datoriem nemaz priekšā neko nevar iespraust.

Man neiet skaņa deļ tā, ka nav priekšā tas sūdiņš, bet aizmugure viss ir, bet ja nav priekšā tad nekas neiet !

nofočēšu un paradišu, ka viņš izskatas!

man vaidzētu šādu jaunu, kur lai es dabudu šādu? lietotu/jaunu (vienalga)

ps. bļin neatradu usb un atmiņas kartes lasitāju, nevaru ielikt bildi, bet nu jus tači saprotat, ko es domaju?

no priekšas datoram tur kur liek usb un austinjas, mic!

kautkad vakara atradišu un tad nofočēšu!

Edited by yourlord
Link to comment
Share on other sites

Nē, aizmugure neskan, jo preikšā nav tas sūdiņš, kad man bija priekšā tad skanēja priekša ja bija iespraust skanēja abas austiņas, bet tad gad iesprauda aizmugure skanēja tikai viena!

Bet tagad, kad man priekšā viss ir izbeidzies, tad aizmugurē kad sprauž vispār neskan!

Link to comment
Share on other sites

hendue, iedod linku kur nopirkt!

beef, labi uzrakstīšu pa jaunu un ceru, ka tu sapratīsi un visi pārējie arī!

Tātad man ir problēma un problēma ir sekojoša, datora priekšpusē ir tāda vieta kur var iespraust(Austiņu galu, Mikrafona galu un usb) Un kad datora priekšu pataisa vaļā tur ir tā shēmiņa, kas izskatās šādi: zeme.gif

roka.gif

Vienīgi manējam šim te, nav tas zaļais(kur liek austiņas) roza(kur iesprauž mikrafonu)

šo te shēmiņu var vienkārši noņemt nost no tiem vadiem, tur viņš tā braucās nost!

Es gribētu zināt cik šāds maksā jauns, vai arī kāds varētu man pārdot?

Link to comment
Share on other sites

beef, labi uzrakstīšu pa jaunu un ceru, ka tu sapratīsi un visi pārējie arī!

Tātad man ir problēma un problēma ir sekojoša, datora priekšpusē ir tāda vieta kur var iespraust(Austiņu galu, Mikrafona galu un usb) Un kad datora priekšu pataisa vaļā tur ir tā shēmiņa, kas izskatās šādi: zeme.gif

roka.gif

Vienīgi manējam šim te, nav tas zaļais(kur liek austiņas) roza(kur iesprauž mikrafonu)

šo te shēmiņu var vienkārši noņemt nost no tiem vadiem, tur viņš tā braucās nost!

Es gribētu zināt cik šāds maksā jauns, vai arī kāds varētu man pārdot?

Iebrien tuvākajā datorservisā un tie lai jau pačakarējas.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...