Jump to content
GIGN Forum

Uuberinfa Par Uubertusu


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad. 19-21 augustā, Plakanciemā varēs iekost, paspēlēt futbolu un kam būs vēlēšanās iet uz ezeru.

Sākšu ar svarīgāko. Plakanciems atrodas te. Nokļūt līdz turienei var (neticēsiet) ar mašīnu un ar autobusu (ierakstiet No: Rīga abrenes iela, Uz: plakanciems un izmetīs Rīga - Mežsētas. Laiks pie sakaru nodaļas ir apmēram tas laiks kādā jūs ieradīsieties uz vietas. Jā, tur uz katra laika var uzspiest lol). Jākāpj ārā ir vienu pieturu pēc sakaru nodaļas - pieturā "Bite", kura izskatās šādi. Ja gadījumā tu redzi šo tad tu jau brauc garām pieturai un tev vajag ķērkt šoferim "OMG PZL APTURI PZL!". Ja kāds no jums brauc no otras puses uz Plakanciemu tad šādi izskatās pietura no otras puses. Btw, tā pietura ir ārpus Plakanciema, tā ka reāli mēs nemaz Plakanciemā netusēsim.

Kad būsiet izkāpuši no turienes, jāpaiet ir ~100m uz atpakaļu, līdz labajā pusē (ja vien neiesiet atpakaļgaitā) pamanīsiet ceļu ar šādu superīgu sarkanu barjeru. Ja kāds ir tik histērisks idiots un nespēj to atrast (ne ceļu, ne barjeru) tad viņam šinī ūberpasākumā nemaz nav ko meklēt.

Māja no pagalma puses izskatās šādi. Man patīk, ka pagalmā ir diezgan stilīgi daudz vietas, tā ka tur arī varēs sēdēt, dzert, neko nedarīt un moš uzspēlēt futbolu. Šeit arī ir diezgan daudz vietas, bet tur zemē grants laikam izbērta tā ka viss ar akmeņiem. Nu īsāk sakot pašai vietai nav ne vainas, uztaisīsim kaut kādu galdu no kokmateriāliem kuru tur ir pilna pakaļa un būs forši. No tiem pašiem kokmateriāliem varēs arī ugunskuru sakurt.

Ir arī opcija par ezeru uz kuru var iet paplunčāties. Viens mīnuss - attālums. Es personīgi domāju, ka moš otrajā dienā, ja būs karsts uz pohām tur varēs aiziet papeldēt. Protams tam ezeram ir arī viens pluss - uz viņu ejot var satikt šo burvīgo radījumu. Vai viņš nav mīļš?

Man liekas es apmēram visu pateicu. Tā vieta btw ir naita (jā, tā paša frīka kuram te forumā ir niks nightmerry) onkas māja. Ja kādam ir kādas neskaidrības, vai papildus jautājumi, varat zvanīt man vai viņam. Telefonus es te protams negrasos rakstīt - atrodiet mūs vai nu mircā vai PMojiet te.

Aleluja

p.s.

es tur drošvien parādīšos piektdienā tā paātrāk, tā ka varat braukt cikos gribat.

p.p.s

es kā parasti kaut ko aizmirsu - par pārnakšņošanu. Ņemiet līdzi teltis, ja vēlaties, nu bet mājā arī varēs gulēt, vieta tur ir, tā ka, var ņemt tikai guļammaisu.

p.p.p.s

protams es vēl kaut ko aizmirsu - par to, kas ir aicināti vai kuriem būtu/nebūtu vēlams parādīties. Tātad, šis ir gign pasākums. Kas ir gign? Cs klans, kam ir cs serveris un mājaslapa. Nu... ja tev patīk tā sabiedrība, kas te apgrozās un pats vari sevi saukt par tās sastāvdaļu, tad viss ir forši. Viena lieta kas nav forši, ka tiek paņemti entie mistiskie draugi līdzi, kas brauc prosta kost.

p.p.p.p.s

veikali ir divi tur. Viens - 1km attālumā no pieturas "bite", otrs Plakanciemā (nu tip vēl tālāk). Nez, izdomājiet - nopērciet šmigu Rīgā vai arī kātojat to gabalu kas ir šite. Vispār, ja kāds brauc ar mašīnu - piesakaties, varēs zināt ka var līdz veikalam aizbraukt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es jau labpraat aizbraukshu tur ar jums patuseeties, jaaskataas kaa buus ar naudinjaam, kaa tur buus ar taam eeshanaam un dzershanaam, jaaiepeerk paika alkohols un tad kopaa liksim visu, vai arii katrs tikai pats pa sevi?

Edited by fasty
Link to comment
Share on other sites

protam es i pieskaitaams.

+ es jau ar visdriizak ar braucamriku buusu...

PS - Tiklīdz ieraudzīju to ezeru, tā uzreiz kā ar bomi pa pieri - es tak tur pirms entajiem gadiem Jāņus svinēju.. 4.gif , tapēc man tas Plakanais ciems tik pazīstams likās...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

es iespejams braukshu ar mashiinu un zinu arii to vietu... vot tik neatceros nekaadi to sarkano bomi celja priekshaa happy.gif

3-4 vietas mashinaa varu norezerveet smile.gif

BET... es iespejams bushu tikai 20 datumaa... sakaraa ar kaadu citu pasakumu...

Link to comment
Share on other sites

es iespejams braukshu ar mashiinu un zinu arii to vietu... vot tik neatceros nekaadi to sarkano bomi celja priekshaa happy.gif

hmm tu domaaji, ka pie ezera esi bijis? smile.gif

jeb tieshi tur pie maajas?

jo tas sarkanais bomis.. kaadus 3-4 meneeshus tik tur staav~ ja nemaldos wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif diezgan stulbs jautājums - tāpēc ka futbolam vismazāk vajag - kaut kādu zemes pleķi un bumbu.

var jau tur vis kaut ko citu darīt, bet nez kāpēc mani īpaši neaizrāva iepriekšējā pasākumā mētātais frizbijšits.

p.s.

edd ā nu ok.

Link to comment
Share on other sites

smile.gif diezgan stulbs jautājums - tāpēc ka futbolam vismazāk vajag - kaut kādu zemes pleķi un bumbu.

var jau tur vis kaut ko citu darīt, bet nez kāpēc mani īpaši neaizrāva iepriekšējā pasākumā mētātais frizbijšits.

p.s.

edd ā nu ok.

var jau arii speeleet "VISI LECAM VIRSUUUU" speeli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...