Jump to content
GIGN Forum

Uuberinfa Par Uubertusu


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taatad klausaas !

Es vakar un shodien biju tajaa vietaa. Tur bija neliels tusinjsh sariikots.

Tur ir guultas, grills, ugunskurvieta, malka vairaak nekaa vajag reiz 30.

Bet viskrutaakais ir tas ka veikals ir kaadus ~2km no turienes un taa ir vieniigaa vieta kur var dabuut uudeni, de nekur citur, ja nu ezeraa sad.gif

P.S. Griidas ir tagad netiiras sad.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Bet viskrutaakais ir tas ka veikals ir kaadus ~2km no turienes un taa ir vieniigaa vieta kur var dabuut uudeni, de nekur citur, ja nu ezeraa

tas siikums tas attaalums, ja iet jautaa kompaanijaa, tad ir labi

bet taa uudens probleema nopietna ir, it sevishkji no riita happy.gif

P.S. Griidas ir tagad netiiras

kauko saslauciijam

a un nezinu kaapeec taa bija, bet autobusi galiigi negaaja tais laikos, kad paredzeets, deelj taa joka gandriiz nokaveeju autobusu uz kuldiigu, labi, ka izdevaas nostopeet mashiinu, kas aizveda liidz autenei

p.s. man biljetes nopirkshanas laiks ir 13:44:08 autobuss peec saraksta atiet 13:45 naughty.gif (juutos veiksmiigs)

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau vieta simpaatiska, bet uudens probleema, kaa jau tika teikts, ir pasmaga.

cik saskaitijaam, tad iekshaa guleet, bez nekaadiem guljammaisiem, un citaam savaam lietaam, var kaadi 10-15 cilveeki. tb uz diivaaniem, vai tiem paaris noskrandushajiem matrachiem.

mazaa, saveejo kompaanijaa bij jautri tur, hvz kaa buus ja savaaksies daudz publikas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mm, ja galiigi nebuus ko tur dariit.. ir laba atrakcija lecam lejaa (nevis lecam virsuu).. piem kaa sheit nodemonstreets

eh bet visuma vieta ir tiesham ok, pat ugunskurs bija forsh.. shis te

un par maaju iekshpusee, ir ok! smile.gif

vieniigaa shaize ir taa... ka elektriiba ir, bet lampu nav.. taa kaa ja kaads kuram ir un brauc.. luudzu panjemat liidzi! un veelams arii vienu pagarinaataju! wink.gif

nu jaa reku arii fochene par muusu lampaam uz pudeleem varat nemaz neskatiities! tongue.gif

tikko arii acereejos, ka nofocheejam autobusu saraxtu ja interesee.. tad shis te..

un beigaam viena fochene ne pa teemu.. >_<

Koshkers kaa parasti izceelaas! thumbsup.gif

P.S nju cerams ka jums paliidzeeju radiit savu iespaidu par sho vietu..! vismaiz lai tas buutu labs, ah!

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

p.p.p.s

protams es vēl kaut ko aizmirsu - par to, kas ir aicināti vai kuriem būtu/nebūtu vēlams parādīties. Tātad, šis ir gign pasākums. Kas ir gign? Cs klans, kam ir cs serveris un mājaslapa. Nu... ja tev patīk tā sabiedrība, kas te apgrozās un pats vari sevi saukt par tās sastāvdaļu, tad viss ir forši. Viena lieta kas nav forši, ka tiek paņemti entie mistiskie draugi līdzi, kas brauc prosta kost.

saprati?? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

karteejo reizi jaasak - zheel, ka es netieku sad.gif

es domaju, ka naakamjaa gign pasakuma vareetu iekljaut paintbolu, un tad arii mees noskaidrotu, kuram ir labaakais aims, un kursh peec katra sanjemta shaavien (kam, ja paveicaa, seko zilums) raud kaa maza meitene smile.gif

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

dzheki , hui es netieku... 5dien maucu uz vienu pirti , 6dien pohas jaaizgulj + vel majaas jaatiek....

blablabla , nelepiishu atmazkas , kr4 lai jums tur labi iet ! labaak vnk ar jums vareetu riigaa aiziet kkur alu padzert kkad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...