Jump to content
GIGN Forum

Izklaides Iespējas Rīgā


cash^
 Share

Recommended Posts

Man konkrēti intersē Kaļķu Vārti. Vēl tur neesmu bijis.

Man 20, izskatos bik jaunāks. Iekšā laidīs?

mēģināts nav zaudēts, lai gan pagājušajā nedēļā piektdienā neielaida veselu baru cacas ar izkārtām krūtīm(viņām nebija 20 točna) tā kā spried pats, visumā tur izskatās +/- izmeklēta publika, vismaz urlas nelaiž iekšā :D

PMK klubs saldū laikam.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

heh, es cik tur esmu gājis, tad kopā ar vienu čalīti, kas pazina iekšā laidējus, tā ka esmu dažādās kondīcijās tur planējis iekšā/ārā tāpat kā mans kompanjons. Nav nemaz tik slikta vieta (ņemot vērā manu mūzikas gaumi). Piepisties tur toč var godam :) Tekila ar enerdžī drinku toreiz mani nobeidza.

Link to comment
Share on other sites

vienreiz pmk man ko pietrinās, bet nekad nekur nav vairs nekas tāds atgadījies(piedošanu, ka runāju par pmk, jo tas neatrodas rigā) Vienkārši pasaku, kā atgadījās!

Es tā pat kā tu arī apmeklēju pmk, jo tas ir vienīgais normālais klubs Saldū un Saldus rajonā! :thumbsdown: 2009. gada noslēguma pasākuma, kad klubs bija piebāzts es dabūju ar pudeli vai glāzi pa galvu.Pats nesapratu, kas notiek, jo tā pēkšņi dabūju pa bašķu!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Fīlings a.k.a. kādreizējā Casablanca tas pats,k as senāk, nu tur ir normāli, tikai kad es tur biju pirms 2ned tur nebija cilvēku, dancefloora 10 dzeki grozas ee pff krāniņtuss :D bet tā jau vieta normāla.

Kas attiecas uz kabatu, nekā laba nav manā skatijumā, tikai gribošas jelgavnieces sabraukušas :D

Kas ir ar pulkvedi? tiešām kaut kāds geju klubs or what? Vienreiz gribēju aiziet, lai būtu kas jauns, bet čalis man saka, ka davaj nē, jo tur apgrozoties padaudz homo.

Link to comment
Share on other sites

:D bet tā jau vieta normāla.

Kas attiecas uz kabatu, nekā laba nav manā skatijumā, tikai gribošas jelgavnieces sabraukušas :D

Kas ir ar pulkvedi? tiešām kaut kāds geju klubs or what? Vienreiz gribēju aiziet, lai būtu kas jauns, bet čalis man saka, ka davaj nē, jo tur apgrozoties padaudz homo.

Fiilingaa neesmu bijusi kops Casablanca vairs nav- parak forsas atminas, ko baidos sabojaat.

Kabata- Kad spelee Dzelzs Vilks aka Runchuki, tad ne to vien var paciest :wub:

Par Pulkvedi, nu vismaz pirms pusgada tur joprojam bija loti loti forsi, uz homo neesmu orienteejusies, nebiju ari manijusi pirms tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Aatri vien visas taas iestaades apniik.

Nevar teikt tas labs tas slikts, no gaumes atkariigs...

Personiigi man miiljaakais baars ir Red Fred.

Es ja kaut kaut kur gribu aiziet tiiri ar draugiem parunaat un iedzert tad es parasti dodos uz baaru "Ingars" Ziepniekalnaa!

Link to comment
Share on other sites

Kādus divus gadus no vietas tur staigāju. Visas viesmīles zināju, klienta karte arī bija :) Tad kaut kā sāku dzerstīties pa lētākām vietām. Nesen biju piekāpis - nav vairs tas.. Dzirnavu ielā arī aizklopēts - no sākuma rakstīts 'inventarizācija', tagad 'remonts'. Cenas gan varēja bik nolaist.

Link to comment
Share on other sites

Kabata nomāls klubs? mhm, ja tu esi atbraucis no laukiem uz Rīgu izklaidēties un gribi izvicināt dūres, tad laipni lūgts. Lepojos ar to, ka kaut kādus gadus 5 tur neesmu bijis.

Pulkvedis pirms gadiem 4-5 bija mīļākais klubs, it īpaši otradienas un tredšdienās, kad Jaffa Rīga tur pie pults darbojās. Pēc tam jau tur sākās milzīgs ārzemnieku pieplūdums, tad Kabatas iemītnieki izdomāja pāriet pār ielai, un sen jau vairs nav tas.

Tad sākās Kaļķu Vārtu ēra, bet pēdējās reizes cik esmu tur bijis vairs nav tas, baigo tuc, tuc liek, publika arī pamainījusies uz to slikto pusi, bet nu tajās retājās reizēs, kad tiek ietusēts, tad parasti vakaras beidzas tur, slikums kaut ko jaunu meklēt, laikam vecums pie vainas.

Piens ir ok, normāla publika un mūzika, vienīgais kluba vietas pamaz un menedžerim pa muti gribās sadot, bet to visu var paciest, jo atrodas tuvu mājām, var pumpurumā aizstreipuļot :)

Link to comment
Share on other sites

Da tas ir reals bullshits,da visur taa buuus,ja pats iesi un kaskji mekleesi tada iekshaas dabuusi...Vnk kabataa reali muzons aizraava...Katru wiikendu tur iet buutu bullshits gan,bet shad tad tur aizejot bija ok :) Pietam alkohols leets :) 1,5ls par 100gr moku ar pienu :DD

Pulkvediii kaut kaa saspiests viss bija,dzeku bija vairak nekaa meichu ,bet muzikas gaume viennozimigi nebija manejaa :)

Uz essiti neeju tikai un vienigi jo man besiii tas TUC TUC TUC vai YoYoYoYoYo,nerunajot par cenaam 5Ls par 0,33l alus pudeliiti!

Roxyaa interesanta tauta apgrozaas un ariii eerti tur pasedeet :) Bet vairak par 1nu reizi uz turieni nevelk gan :)

Cash vieglaak brauc uz Liepaju pie Montas :DD Mums jauns striptiiiz klubs,kur ieeja pa velti ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...