Jump to content
GIGN Forum

Gign Arena Serveris


bullet
 Share

Recommended Posts

Tātad, es vēlējos ieteikt, ka kaut ko vajadzētu darīt ar arenas serveri, reāli man patika izkrušīt arēnā pretiniekus, bet tagad tā stāv 24/7 tukša. Mani ieteikumi:

1) Pārtaisīt to par otru pubu, visticamāk nonsteamed

2) Varētu serveru kaut kā reklamēt, teiksim, uzrakstīt rakstu, vai gign top 10 3# varētu kaut kad beigās ieminēties come play to our cool arena server.

3) Var arī varbūt uzlikt pubu, ar kaut kādu modu, par kuriem īpaši daudz nezinu,

Galvenais, nav jēga turēt tukšu serveri, ja tas noslogo tikai par velti gign kasti.

Link to comment
Share on other sites

quick respawn 2fort 24/7 server.

lai arī cik debīli neizklausītos, šī nemaz nav TIK slikta ideja. esmu pat kādas 3h vienā krievijas šitādā serverī nospēlējies, nav jāgaida respawn taims, principā tāds kā hardcorīgs deathmatch sanāk. Un ja tev izdodas aiznest karogu, tad jau vispār tu esi varonis (man vienreiz tas 3x izdevās, komanda uzvarēja un visi mani mīlēja :) ).

nu tas tā.

Link to comment
Share on other sites

nee, nee un velreiz nee ! Vajag DM_DUEL_V1 vai V2 !! Ar fast respawn ! ( vai jump serveri)

Mele serveri parasti ir tikai kadi 3 x 3 labaakajaa gadijuma !

vel varetu turbini ar fast resp bet dm_duel just kick ass HARD ! :sparta: :sparta:

EDIT: Ari Dead Mach serveri staav visai tuksi.

Edited by Shut The Fuck Up :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja godīgi tad nespēlē gan!

Nu, jā jā ienāk dažreiz 7x6 bet bet...

Apmēram pirms mēneša iepazinos ar quick respawn serveriem. Tā ir iepaticies, ka vairs uz Pubu nekas nevelk.

Ideja tāda, cik esmu redzējis, ja ir kāds quick respawn serveris, viņam noteikti ies tikai viena mape.

Varētu uztaisīt tādu fīču ka būtu tas quick respawn un visu diennakti 24 h iet viena mape , bet pēc tam mainās uz nākamo un atkal 24 h un tā uz priekšu. Jo lielākais mīnus kad stāv viena karte ir rutīna, šādā veidā no tā izvairītos. + Var uzlikt ka ap 24.00 uzmetās balsojums kura mape nākamā būs 24 h. (Nezinu vai tas ir iespējams)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...