Jump to content
GIGN Forum

Svarīgs Jautājums


macho
 Share

Recommended Posts

Ar šo topiku es vēlos noskaidrot, vai man būtu nepieciešams taisīt 4-o topiku?

Kādi varētu būt iespējamie plusi, kādi mīnusi?

btw es šodien ēdu siera bulciņu no rīta un domāju par to, kā ir pareizi taisīt siera bulciņu - tā, ka tas siers tek pa malām ārā, vai arī tā, ka netek?

Link to comment
Share on other sites

Tu jau esi uztaisījis vairāk par četriem topikiem. Pieņemu, ka biji domājis "4-o topiku šodien" (es tev piedodu).

Galvenais, lai interesanta tēma.

Man, piemēram, nešķiet pietiekami interesantas tēmas forumā, tāpēc kaut ko ierakstu ļoti reti. Tomēr jāsaka (jāraksta), ka bija vēlme nokomentēt Dievs.'a tekstu par viņu kā Latvijas patriotu (netgames topikā) - ar tādu valodu grūti kādu nosaukt par Latvijas patriotu (pieņemot, ka Latvijas patriotisms "iet" roku rokā ar cieņu pret latviešu valodu un pareizu tās lietošanu).

Mans dienas jautājums - vai Latvijā (pasaulē) dauņu proporcija pieaug, vai arī dauņu integrācijas politika ir tik laba, ka spēj nodrošināt dauņu apmācību interneta lietošanā, kā arī vairāk dauņiem pieeju internetam?

Link to comment
Share on other sites

Tu jau esi uztaisījis vairāk par četriem topikiem. Pieņemu, ka biji domājis "4-o topiku šodien" (es tev piedodu).

Galvenais, lai interesanta tēma.

Man, piemēram, nešķiet pietiekami interesantas tēmas forumā, tāpēc kaut ko ierakstu ļoti reti. Tomēr jāsaka (jāraksta), ka bija vēlme nokomentēt Dievs.'a tekstu par viņu kā Latvijas patriotu (netgames topikā) - ar tādu valodu grūti kādu nosaukt par Latvijas patriotu (pieņemot, ka Latvijas patriotisms "iet" roku rokā ar cieņu pret latviešu valodu un pareizu tās lietošanu).

Mans dienas jautājums - vai Latvijā (pasaulē) dauņu proporcija pieaug, vai arī dauņu integrācijas politika ir tik laba, ka spēj nodrošināt dauņu apmācību interneta lietošanā, kā arī vairāk dauņiem pieeju internetam?

viena lieta ir vēlēties (nu teiksim būt par patriotu), bet otra - tam visam reāli atbilst. Čalītis jau var domāt, ka viņš ir pārākais patriots and stuff, kamēr pats reāli nerubī ne gramatiku, ne pareizrakstību.

Es domāju, ka dauņu proporcija nemainās, vienkārši... laikam paskaidrot labāk būtu ar piemēru. Teiksim uz 10 cilvēkiem 9 ir dauņi un 1 ir normāls. pie 100 normāliem ir 900 dauņu, no kuriem gandrīz visi māk izmantot internetu. Tā kā cilvēku skaits vislaik pieaug, pieaug arī dauņu skaits internetā un rezultātā tev sāk šķist, ka dauņi procentuāli palielinās, kamēr palielinās tikai skaits. To tā grūti ievērot, jo grūti ieraudzīt tos dažus nedauniskos cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

Macho - īstenībā ir pat vel sarežģītāk, bet atbilde ir - dauņu proporcija paliek nemainīga jebkurā sabiedrībā atbilstošajiem sabiedrībā valdošajiem dauņu kritērijiem!

Teiksim - LV sabiedrībā ir 85 - 90% dauņu un to viņi visu laiku pierāda visās pieejamajās aptaujās! Pa LNT un TV3 un internetā - visur dauniskos jautājumos atbildes sadalas 85 : 15.

Tā kā es gandrīz vienmēr (uzsvaru liekot uz vienmēr) iekrītu tajos 15% un uzskatu sevi par ne-dauni (IQ 130), tad man atliek secināt, ka sabiedrība iedalās 85% dauņu pret 15% nedauņu. Tik pat labi varētu teikt (Zatlera vārdiem), ka sabiedrība ir dauņi (protams, Zatlers arī domāja nevis VISU sabiedrību, bet tikai lielāko daļu).

Tas ir tikai loģiski tad, ka dauņu sabiedrībai ir dauniski politiķi! Kādi tad viņi savādāk būs?

Bet patiesi lielā ķibele ir tāda, ka, ja tu pateiktu dauņu sabiedrības daļai (85%), ka viņi ir dauņi, tad viņi gan atbildētu, ka ir otrādi un dauņi esam mēs (tas ir - nedauņi) UN vel sliktāk, tā kā viņiem ir vairākums, tad gribot negribot, bet izrādīsies, ka mēs tiešām arī esam dauņi vai whatever kā viņiem labpatiksies mūs saukt!

Tā lūk! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tāpēc nevajag lamāt visus par dauņiem, bet tikai kādu konkrēti. tad pierādīt to, ka viņš ir daunis (ko visticamāk izdarīs viņš pats ar kādu daunisku izgājienu) un tikai tad ķerties klāt pārējiem. Vispārīgi jau var teikt "ai, lielākā daļa cilvēku ir idioti" un lielākā daļa (respektīvi idioti) piekritīs, jo viņiem jau arī tā liekas. Bet ja tu saki, ka Saldus tādas un tādas ielas iedzīvotāji ir dauņi, tad jau tas ir pārāk konkrēti un galīgi neder :)

Link to comment
Share on other sites

es vakar padzirdēju, ka lezbiešu un/vai geju kopskaits pasaulē ir aptuveni 20% no populācijas. tas laikam ir slikti, bet, ja šis skaitlis turpina pieaugt, es saskatu vieglu atrisinājumu pārapdzīvotības problēmai. taču domājot par to, kur seksuaļi raus bērnus, mēs nonācām pie secinājuma, ka Āfrikā vai Āzijā uzplauks bērnu audzēšanas bizness.

šo jautājumu nevēlas paanalizēt kāds speciālists?

Link to comment
Share on other sites

Vot beef tu parādi savu daunismu vien ar to ka tu katrā postā liec savu beef. Un ar to ka tu visus saukā par dauņiem un sevi uzskati par ne-dauni? lol

Un es domāju ka katriem ir sodi jāliek vienādi. Tagad beefs nosaucu lielāko daļu latviešus par dauņiem un warn protams ka viņam nebūs!

Link to comment
Share on other sites

Es ari tevi, cSpoks, droshi nosaucu par dauni un tas vairak nav anonima lielaka dala daunju, bet tieshi tu daunis! Tad, kad tu izvilksi savu galvu no kada cita pakaljas un saksi pats domat un analizet, tad, varbut - tikai varbut, tu pietuvusies par paris soljiem tuvak ne-daunju robezhai.

Ka tu doma, ja, teiksim, 85% cilveku pirms paris gadiem nevareja paredzet krizi un graba kreditus, bet 15% paredzeja - vai tas padara tos 85% par mulkjiem, daunjiem vai tadiem, ka tu?

Un vel - vai tev neliekas dauniski, ka tavos paris teikumos nav neviena komata vai domuzime, vai kols, vai pedinjas, vai kaut viens cits teikuma strukturu veidojosh elements?

Pasedi un padoma kartigi tagad - ja mes butu divi vien cilveki uz pasaules un vienmer kads ir daunis, tad kursh butu tas daunis, bet kursh ne-daunis?! :)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Labi, uzrakstīšu arī savu sūdu, dēļ kura būšu smagi nod1rsts, bet esmu jau pieradis, pie tā.

Tātad, Spok, tev ir nu jau entie-konti forumā, lielākajā daļa ir smagi vārnoti, vai stāv suspendi, līdz mūža galam, un tādeļ beefs ir ne-daunis, bet tu daunis, neņem tik ļoti manus vārdus, jo nu cik tev bija gadu 13-14-15? Reāli tādā vecumā visi ir dauņi, pat es esmu daunis, nē nu es nēēsmu daunis, es tikai tēloju būt dauni, jo nākotnē gribu būt aktieris holivudā, un tādeļ ir jāmāk būt par jebkādu čali, bet nu turpinam, kapēc es vispār ielīdu šinī topikā, no kura es vispār neko nesaprotu, te tiek lietoti vārdi kurus es nezinu, bet reāli padomā Spok, beef'am ir hvz cik daudz gadu, un laikam viņš ir pārdzīvojis vairāk nekā mēs, ne? Un tādeļ arī labāk zin, ā, atcerējos kapēc ielīdu te, tātad, tu, pateici. "Kapēc nesēdi krēslā un nepelni miljonus", bet kapēc, lai viņam sēdētu tur un pelnītu tos miljonus, ļoti patika viens macho topiks, kur teica, sen atpakaļ, ka viņam dzīvē iet pārāk gludi, un tādeļ kādu reizi, iespējams, mēģinās to pazemināt, nu nezinu kā, lai pareizi pasaka, bet sagrūtināt, vot. Jo reāli dzīvot kad tev beibes iekš džakuzīī pļunčās ar pilnu džakuzzī ar naudu, paliek garlaicīgi dzīvot, vot noklīstu līdz 0, un tad ar saviem spēkiem mēģināt tik virs nullei, vot tur ekšens.

Nē, es neaizstāvu beef'u, jo reāli esmu apvainojies uz viņu, uz dažiem asiem postiem, bet nu tādeļ es nemēģinu viņu nodirst, pazemot. Tāpat arī tevi.

Link to comment
Share on other sites

Labi es labāk šādās diskusijās nepiedalīšos jo es tieku nodirsts tāpat kā wl_media. Labāk klusēšu un skatīšos kā kautkādi beefi te dirš virsū un viņiem wārnas neliek. Ja es kautko tādu drukātu man jau būtu suspends sen.

wl man ir 14, un šis ir pēdējais konts, es ar cash jau sarunāju, es te esmu lai ielādētu kādu failiņu un paprasītu kautko...

Labi kā gribat varu klusēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi! :) Tu doma ka tu jau zini kas! Sedet biroja kresla un pelnit miljonus? Tev liekas, ka tas ir baigi forshi? Man liekas, ka forshi ir sedet pludmale un spelet pludmales basketbolu. Man pat liekas, ka stradat kada veikala noliktava varetu but daudz forshak, ka sedet visu dienu biroja kresla.

Bet nu ta nu es te sezhu majas un pelnu miljonus, jo es padomaju - kapec man teret naudu par biroju, ja varu stradat no majam?! :)

Nu diemzhel ta tas ir musu sabiedriba, ka mulkju ir vairak par gudrajiem. Pat tad, ja tiktu izdomats inteligjences tests ar rezultatu gudrs/mukljis, tad shis tests tiktu izdomats tieshi ta, lai no visiem cilvekiem 15% butu gudri, bet parejie mulkji. Skaidrs, ka tie, kas ir tuvu 85% robezai varbut nav tik lieli "daunji", bet principa ta ir, ka sabiedriba iedalas tajos, kas doma, un tajos, kas nedoma nemaz. Man ar nozhelu jasaka, ka liela dala manu draugu (teju visi) ir tieshi shie 85%. Cilvekam ir firma, bet vinsh aizbrauc stradat par mauku uz arzemem. Sauc to ka gribi.

Un tad, ja man ir jaruna par 85% sabiedribas, tad es domaju, ka nav liela skirba, vai es saku dalja vai visi, jo 85% ir VISA sabiedriba. Veleshanas pietiek ar 50% daunju un parejie nemaz nav vajadzigi.

Protams - ne-daunjiem par labu runa tas, ka ne-daunji daudz aktivak piedalas veleshanas, ka daunji, bet pat 2karsh parsvars te nelidzes. Lasi 15% ne-daunju balsis, pret 42% daunju.

Un vai tu daunim iestastisi, ka vinsh ir daunis un ka vinjam labak nepiedalities veleshanas (nu par piemeru njemsim), jo vinsh isteniba nemaz nav iedzilinajies sarakstos, darbos, politikjos, bet ir, labakaja gadijuma, noskatijies paris priekshveleshanas reklamas?

Tu busi parsteigts, bet ir 72% varbutiba, ka ABI tavi vecaki ir daunji, 25% varbutiba, ka tikai viens no taviem vecakiem ir daunis un tikai 3% varbutiba, ka vinji ari divi nav dauni!

Dauni ir metafora shini posta, bet nu to jau tu saprati!

Vispar - spriezhot pec taviem komentariem domaju, ka varbutiba ir daudz mazaka pedejajam gadijumam.

Atkal ar maniem vecakiem ir mazliet savadak, jo esmu jau parliecinajies, ka viens no maniem braljiem ari nav daunis. Otrs gan ir daunis. Diezgan forsh, bet nu daunis. Bet nu ta vecaki laikam ir daunji (nu tas salidzinajums atceries.. kursh gan sauks savus vecakus par istiem daunjiem), bet vismaz vairak uz 85% robezhas pusi un jasaka, ka varetu ta but, ka tetis ir ne-daunis.

Ta luk! Nu re - kad mes ta atklati parunajamies - sac domat! Doma vienmer! Kad interneta izpildi kadu aptauju un kartejo reizi attopies, ka esi ieskaitijis sevi vairakuma kaudze (par to jau stastiju), tad padoma, kapec tu ta doma un ka butu, ja tu domatu savadak (ka mazakums), jo tad tu domatu ka ne-daunis!

BTW - runajot par atklasmem! Man vienreiz ienaca prata tada nenormali doma. Iedomajaties, ja internets patiesiba nebutu anonims (nu tjipa) + necenzorets?! Pagaidam mes pienjemam, ka internets netiek cenzorets un ka ja pasaule tiktu kaut kas atklats (nu tur naaras, fejas, perpetum mobile un citi mesli), tad interneta noteikti to vajadzetu varet izlasit! BET - ja internets ir cenzets. Tad logiski, ka to nevar izdarit. BET kads radas man jautajums - ka lai es uzzinu interneta, vai tas ir cenzets vai ari nav?

Es nerunaju par topiku dzeshanu tvneta, bet par UBER globalu cenzuru. Kas man butu jadara, lai parbauditu, vai internets ir cenzets un ka lai es uzzinu cenzetos keywordus, ja tadi pastav? :)

Beefs

UZ kuru pusi griezhas meitene? :D

spinningdancer_54.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Pastāsti man lūdzu vai stulbs cilvēks varētu tikt pie varas nu jau gandrīz 6 gadus pie varas, taisīt konstanti sūdus, un vēl joprojām netiek par to sodīts,bet gan ievēlēts par Rīgas mēra vietnieku? Pie tam man ir drūma aizdoma, ja Šlesers par prioritāti noliktu valsts labklājību nevis savu, tad viņš iespējams darītu lielas lietas, jo fiška šim ir nenormāla kā arī ļoti mīl strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Tu gluzhi dziedi ka noskatijies Slesera reklamas kampanu! Tu noteikti esi no 85% vidus un vairak uz apakshejo galu! Pilnigi nopietni! Sac kartigi apdomat savas izveles turpmak un varbut izdosies ko mainit!

edit: Pastasti tu man - vai gudrs cilveks taisis suudus un pec tam limes savu purnu uz visiem celja stabiem?

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Es neteiktu, ka ''dauņi'' ir 85% cilvēku. Tādu ir mazāk un viņus drīzāk varētu saukt par ''neaktīviem''.

Viņi dzīvo savu mazo dzīvīti, viņus neinteresē ne notikumi pasaulē, ne savā valstī. Galvenais, ka pašam ir darbs un alga.

Pats pazīstu vienu tādu ģimeni un, pamanot šo atšķirību starp mums (manu ģimeni) un viņiem, var secināt, ka visus ''Dauņus'' (Secinu, ka mēs esam ''dauņi', jo ir pietiekami daudz citu ģimenu, tādu, kā mēs) nevar samest vienā kaudzē. Atšķirība ir pārak liela, tapēc jābūt vel trešajai grupai. Nezinu, kā to nosaukt, jo no saviem vecākiem un sevis neesmu piefiksējis dīvainas lietas: nepārdomātus lēmumus, nesaprotamu rīcību, uztraukumu tikai par sevi. Varbūt tad mēs esam ''ne-dauņi'', bet , pēc tava teiktā, tas nav iespējams.

Savu sūdu pabeigšu rīt, tagad jādodās darīt ko citu.

P.s - uz kreiso!?

Tagad uz labo :D

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

par to meiteni, kura griežas, jau nu gan ir galīgākais bullšits :) manuprāt, jebkurš var pamainīt griešanās virzienus, bet tas jau nenozīmē, ka viņiem ir iq 140 vai cik tur.

āā, par to dauņu/nedaunu būšanu - manuprāt, tie 85% ir cilvēki, kuriem nav prioritāte domāt par attiecīgajām tēmām. Tādiem cilvēkiem ērtāk ir domāt tīri virspusēji, nevis ieslīkt šādos, ļoti pastiprināti filosofiskos jautājumos :D

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Bet problēma ir tāda, ka tie neaktīvie cilvēki aktīvi piedalas visādos sabiedrības evenots un ļoti negatīvi iespaido tos aktīvos cilvēkus. Protams - ir ļoti labi, ka ir tik daudz šādu cilvēku, jo pārsvarā tie ir tie, kas strādā tiem atlikušajiem 15% par labu, bet tad, kad tas nonāk līdz Šleseram, tad mēs esam tur, kur mēs esam! :(

Būtu kaifīgi tāda valsts iekārta, kurā cilvēka krutums pēc visiem aspektiem ir proporcionāls viņa samaksātajiem nodokļiem + kaut kā iegūtam intelekta/spēju vērtējumam. Proti, lai par tik svarīgiem jautājumiem, kā politiskā partija, atbildību vairāk uzņemas tie, kas vairāk arī maksā nodokļus un vairāk no šīm lietām vispār saprot.

a par to ilūziju tā pat vien! Man patīk! Ja godīgi, tad laikam esmu pārāk nodzēris smadzenes, jo man tā meitene vispār vairāk negriežas, bet tikai svārstas... :(((

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ziņās redzējāt, kas Daugavpilī notiek ar mēru. Cirka cienīga izrāde!

Kr4 viens krievu urlāns, kurš pirms tam pilsētai tikai sūdus taisījis, tika par mēru (Geks vel ar betmena mašīnu braukā). Un zini, kā? Pa centru braukāja mašīna ar piekabi, kur viņš ahūni reklamējās, līdz ar to visi ''Neaktīvie'' nosprieda, ka šis ir kūl un nobalsoja par viņu, Rihardu Eigimu. Citus notikumus nestāstīsu, došos uz beigām.

Vakar notika sēde, tika uzpirkts kāds no viņa partijas, kurš sēdē neieradās. Un tā kā viņa nebija, opozīcija balsoja pret grozījumiem un tie netika pieņemti. Tad šie izdomā uzrakstīt sūdzību, tā nu sanāca, ka šis izlidoja no krēsla.

Tajā pašā vakarā notiek slēgta balsosana un viņš atkal sēž krēslā. Nais, ne? :D Laikam tam, kurš viņu nodeva, pielika ieroci pie deniņiem un piespieda balsot par Eigimu. Nē, es gribu ātrāk tikt prom no tās pilsētas.

Un viss tas sakās, kad ''Neaktīvie'' aka ''Dauņi'' balsoja par viņu.

Šis viss ir tikai mani minējumi, bet tas ir tīri loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...