Jump to content
GIGN Forum

Bodybuilding


woxeN
 Share

Recommended Posts

Tātad īsumā - sāku aktīvi apmeklēt svaru zāli un gribētu pajautāt vai kāds nezin kādu avotu vai pats nepastāstīs par kādām programmām,kā ātrāk un pareizāk kačāties.

Jo vienkārši cilājot un trenējot pa putrai effekts nebūs nekāds spīdošais un pareizais..

Tapēc jautāju vai kāds nezin..

Ar vārdu programmu es domāju to kādā secībā un pa kādiem svariem un pa cik reizēm utt.

Vai arī kādus padomus utml.

Gandrīz viss jēdzīgais info būs noderīgs..

Piemērs izskatītos apmēram tā: Lielais 8 kg stienis,katrā pusē pa 10,uzcel no krūts 20 reizes..

1 minūti atpūties,vēl 15 reizes,pusminūti atpūties un vēl pēdējos 10.. Bet tas ir tikai piemērs.

Ceru ka sapratāt.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

NAV TĀDA PROGRAMMA KURA DER VISIEM!

Ja gribi ko nopietnu tad vispirms sāc pareizi ēst, gulēt, ēst un atkal gulēt. Lasi netā visu info pēc kārtas, studē, mācies.

Uz masu mazāku atkārtojumi ar lielāku svaru, uz reljefa dročīšanu vairāk atkārtojumi.

Noskaidro, kas pa tipu esi - endomorfs, ektomorfs, mezomorfs.

Katrs cilvēks ir inidividuāls.

Un vispār ar parastu paākstīšanos kaut kāda ņibudj programma derēs tev.

Nedročī katrus muskuļus katru dienu.

Te var rakstīt un rakstīt, ja negribi saprast vai nesaproti, tad maksā kādam lai tev to ieprotina.

Link to comment
Share on other sites

http://www.mensfaq.com/lv/fitness/ palasi.

Ja Tu uz zāli ej 3x nedēļā, tad tev jāsadala vingrinājumi pa dienām.

Pirmdien: Prese, krūtis

Trešdien: mugura, rokas

Piektdien: kājas, prese

Ēd ik pēc 2-3 h, lieto uzturā olbaltumvielām bagātus produktus.

Īpaši, rudens laikā, ja esi apaukstējies zāli neapmeklē.

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

iesaku atcerēties uztura piramīdu, t.i, zināt, kāda pārtika jāēd. dienā ir jāuzņem apmēram 3grami olbv/kg, tāpēc izdomā, ko un cik daudz tev būs jāēd. No rīta pa kādam banānam, putriņai, proteīna kokteilis arī nenāktu par sliktu :) Vismaz 2 reiz dienā paēd kārtīgu gabalu vistas filejas (teiksim, pusdienās un pēcpusdienā). Pirms gulētiešanas iehevo 150-200g biezpiena. Starp "lielajām ēdienreizēm" vēl ietilpini pa kādiem 70-80 gramiem rīsu/griķu/kartupeļu/makaronu, tā lai uzņemtu paiku ik pa pāris stundām. Dienā tās būs aptuveni 6 ēdienreizes. Ēšana ir pats pamats :)

Vēl ir nepieciešams saprast, ka muskuļi aug, atpūšoties. Mazās muskuļu grupas atjaunojas pa vidēji 24h, lielās pa 72h. Ir ok, ja nedēļā tiek trennēta katra muskuļu grupa pa reizei. Vienā trenniņā tu vari trennēt, kā jau te teica, kājas+plecus, nākošajā trenniņā bicīti un muguru, trešajā tricepsu un un spārnus. Reljefam ir vairāk piegājieni ar mazliet mazāku svaru, spēkam mazāk piegājieni ar lielāku svaru, bet "zelta vidusceļš" (vismaz priekš manis) ir 3piegājieni pa 8-10-12 reizēm. Paskaties jūtūbē video, kuros ir pareiza tehnika, jo ļoti svarīgi ir nesačakarēt sevi, trennējoties :)

Ja met aci uz uztura bagātinātajiem, tad noteikti neskaties uz Veselības Pasauli :D

ātrumā tas arī ir viss, gan moby izlabos, ja būšu kkur nomuģījies

edit: jā, starp piegājieniem ir apmēram 2min (tur arī ir atkarīgs no tā, vai tēmē uz spēku vai masu), ja mani muskuļu grupu, atpūties 5min :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

iesaku nopirkt kreatīnu un vnk iet uz zāli un cilāt ko gribi :) ēd ar ko gribi :)

ok ne gluži cilā ko gribi, bet īstenībā pats vari mierīgi izfunktierēt ko tev vajag kačāt un tad skaties atbilstošus vingrinājumus.

un ja ir svars nav jāēd pareizi. es riju ko gribu un eju uz zāli. un augums ir labs.

ne viņš ies uz BB un nekādus rīsus un vārītas vistas bez garšvielām needīs, lai izceltu muskuļu šiedras.

tak ej un tikai dari. ar to pietiks.

ķip šeit visi dod padomus itkā būtu kaut mazākās izredzes, ka čalis čist tagat kļūs pa zvēru un tik ar to nodarbosies...bullshit!!!

Link to comment
Share on other sites

Oho,kādreiz man likās - O`svaru zāle! Aizej pacilā hanteles un muskuļi lēnām augs ..

Tagad cik esmu palasījis vēl šos visus papildmateriālus saprotu ka lieta nopietna.

Bet galvenais ka man ir gribasspēks,tapēc pateicos par avotiem un centīšos tos iegaumēt un atcerēties.

g2b links bija ļoti labs.

Tur tiešām labi ir izstāstīts kas,kā kur..

Par uzturu: Uzskatu ka ēdu labi,čipsus un citus mēslus neēdu daudz un pārsvarā mana ēdienkarte sastāv no uzturam normāla,sātīga ēdiena.

Nu ko jāsāk tik lasīt. :khehehe:

tnx

Link to comment
Share on other sites

Nu galvenais šājā visā padarīšana ir gribasspēks un apņemšanās. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kāda tev ir vielmaiņa, kādā muskuļu uzbūve utt., ir cilvēki, kuri 3 mēnešus var pastaigāt uz svaru zāli, ēst, ko grib un cik daudz grib, bet jau pēc trīs mēnešiem būs redzami rezultāti. Man ir viens draugs, kurš pēdējo reizi dzelžus cilāja pirms gadiem 6, bet vēl joprojām izskatās takā intensīvi ikdienā apmeklētu svaru zāli. Ir cilvēki, kuri uz svaru zāli staigā gadiem, bet rezultātu nav, jo ar viņu vielmaiņu, bez uztura bagātinātājiem, tā ir tikai kalorīju dedzināšana.

Vari iečekot vēl šo saitu, ir ok:

http://www.vp.lv/index.php?env=-faq:m101--3-4-s-:n--1---

Link to comment
Share on other sites

Katru muskuli 1x nedela trennejam, trenini 3x nedela pa 45min - 1h, vairak nav ieteicams. Katram muskulim 2-3 vingrinajumi. Massai 8-12atkartojumi, reljefam 12 un vairak, spekam 2-6 ja nemaldos. Bet pats galvenais ir ediens un tas ir 80% no rezultatiem. Lai veicas!

Edited by MADKILL
Link to comment
Share on other sites

Cilaju metalu jau divus gadus. Mana rutina:

1diena Chest(krutis)+tricepsi

3diena Back(mugura)+bicepsi

5diena Shoulders(pleci)+tricepsi

Tricepsi liks tavam rokam izskatities lielakam! Pa vidam patrenne ABS un busi forma!

Galvenais neizlaid nevienu sesiju!

Kas attiecas uz suplimentiem, viss kas vajadzigs ir proteins (1-1.5g uz lb) Amino acid.

Esmu izmeginajis gandriz visu kas pashlaik ir marketa un lielakoties parejie ir scams vai radis tik blakus efektus. Ja Tev nav problema ar akni(pumpam) tad vari lietot Creatinu ari, tik dzer daudz udeni! Ka ari eed ka zvers tikai galju!

Un turies prom no steroidiem.

*sry par latvieshu gramatiku...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...