Jump to content
GIGN Forum

:)


kabata
 Share

Recommended Posts

blade nesen rakstīja, ka tevi gandrīz par cčītiem nobanojis un par cik sēdēju specos, tad lūdza lai uzmetu aci :hrmmm: nu par cik es neesmu nekāds megarega či'teru atpazinējs (nu par tādu sevi neuzskatu) tad man peibilst neko jau nav, bet pārlasīju topiku un zloy arī kaut ko tur par wh rakstīja. nē nu it kā cik es tevi serverī redzu ir okej, tikai vienreiz pohodu gan kāds cits speleja ar tavu niku, jo vislaik uz visiem dirsās. hmm varbūt linkin? nu es jau nezinu, bet tā viena reize man iespiedusies atmiņā, un dirsieni arī piedodiet atvainojiet bija ļevi galīgi. nu tas tā viela pārdomām :D

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros, ka tad, kad es spēlēju man kaut kas šajā čalī baigi nepatika, t.i., viņa uzvedībā, nezinu moš tagad ir kas mainījies. īsti atcerēties, kas tas bija, arī pašlaik nespēju ;)

Edit: Vai tik tā nebija lielā mute.

Link to comment
Share on other sites

+1 ali. Mute Tev bija liela, patieshaam. Gignaa ir 4 cilveeki, kuru skilam es kaut kaa nevaru noticeet un esmu pa 90% paarliecinaats, ka shiem cilveekiem ir kaut kaada veida paliigprogas. Tu esi viens no tiem. Lai vai kaa - tu neesi man paticis kaa cilveeks. Subjektiivi, tomeer redzu, ka ne man vieniigajam ir taadas domas. gl.

Link to comment
Share on other sites

:DD da istenibaa kabata kaut kad kaut kur bija pazudis uz ilgu laiku!

Bet vai tik tiesham tev vajag taas tiesiibas?

ar manīm viss okej,esmu uz strīpas :thumbsup:

jā es uzskatu vajadzību pēc votēm,jo kad esmu no rītiem un pa dienu,nav adminu un ja ir tie atrodas war3,katru rītu sanāk spēlēt oilrig 4x4 vai mazāk un ar laiku jau serveris ir pa visam tukšs...

Edited by kabata
Link to comment
Share on other sites

P.S. Ja jau tu saki, ka tu chatu atslēdz, tad kā zināsi, kad pielietot votes mapi? Mūsdienu daunatne tak spaidīt viens prot vienmēr.

nu tad protams,man nebūs viņš izslēgts par to tu droši vari man nepiesieties,es vnk neeju čatot uz pubu bet spēlēt un ja vajag pa retam ieskatos tur.. tā lūk :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

Tas tev nav jāpaskaidro man, bet tiem, kas vēl nav devuši savu rezumē par to, vai grib, vai negrib tevi redzēt par adminu. Ļoti vienkārši. Es savu rezumē jau devu.

Un vēl kas, agrāk tu biji rupjš spēlētājs, tagad tev arī mēdz pasprukt ik pa brīdim kāds BRĪNUMAINS izpausmes līdzeklis. Kāds būs garants, ka kļūstot par adminu tu neatgriezīsies vecās sliedēs? Mums jau te tādu piemēru ir bijuši vairāki.

Link to comment
Share on other sites

Un vēl kas, agrāk tu biji rupjš spēlētājs, tagad tev arī mēdz pasprukt ik pa brīdim kāds BRĪNUMAINS izpausmes līdzeklis. Kāds būs garants, ka kļūstot par adminu tu neatgriezīsies vecās sliedēs? Mums jau te tādu piemēru ir bijuši vairāki.

es fuj1tsy neizmantoju necenzētus vārdus spēles laikā,vienīgais mīnus no manis ir,tas ir nošaut pretinieku switch laikā,thats all. tapēc jūs man varat dot iespēju un es jums pierādītu un censtos parādīt sevi no labās puses :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

runājāt vienā laidā čāta, turklāt pilnīgu bezsakaru! :)

kādu vēl usp? :D es uzrakstu ieejot servēeri hey,hi,yo un viss :D ja man kāds kaut ko raksta protams atbildu...ak dievs,atradi pa ko piesieties,tgd pa hud_saytext chakaresiet mani? :D man vinjs staav ON buus man xvote pieversishu lielaku uzmanibu arii tur. ! :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...