Jump to content
GIGN Forum

Cepuriishu Treads :)


cannonfodder
 Share

Recommended Posts

Earbudus notirgoju pa naudu, visas cepurēs atdevu kaut kādiem ārzemniekiem randomā, apnika pist smadzenes un spēlēju spēli tikai lai pašaudītos.

Palika:

bbcwc9g1nzq5uhvycdq.pngnlc5e71xm700ltqyfu2b.png2hr4ua56qw0i0uzn9a.pngmldvt9mnd4y9eqswb18r.pngi5kbed7b0meenk3rzsf1.png

Ātri gan padevies,cūkai & Co. Būtu tās cepures ar notirgojis.

Link to comment
Share on other sites

Ātri gan padevies,cūkai & Co. Būtu tās cepures ar notirgojis.

Es nepadevos , vnk man piebesijās sēdēt stundām kā kapeiku pisējam treidojot tās cepures , ja es viņiem padotos , tās cepures es atdotu viņiem.žēl tērēt savu laiku , ja var uzspēlēt citas labākas spēles.Tgd vismaz var normāli uzspēlēt , nevajag domāt kā garināt krānu, galīgs pohujs.

Edited by SuperS
Link to comment
Share on other sites

Es nepadevos , vnk man piebesijās sēdēt stundām kā kapeiku pisējam treidojot tās cepures , ja es viņiem padotos , tās cepures es atdotu viņiem.žēl tērēt savu laiku , ja var uzspēlēt citas labākas spēles.Tgd vismaz var normāli uzspēlēt , nevajag domāt kā garināt krānu, galīgs pohujs.

Tu pirmstam garinaaji savu desinju ar cepurem? Es piemeram tf2 speleeju, lai sakraatu pilnus komplektus klasem un tad izjust atshkiriibu, vai tie bonusi ir veertiigi vai nav.

Link to comment
Share on other sites

Supers fails at sarcasm.

Un piemēram tādi iero4i kā ekvalaizers,ubersaws,kritziegs, running glovi u.c ir nelietojami? Tev 4ista jābūt īssavienojumam smadzenēs lai tā domātu. Biš pārsteidz cik cilvēki var tālu aiziet ar cepurēm, man piemēram kkā dīvaini traidot cepures, ja zinu, ka man nav visi iero4i inventorijā.

Link to comment
Share on other sites

Pasakiti cik ieroču ir kopumā un cik ir derīgi:

*Ekvalaizers , labākais kas ir no jaunajiem

*ūber zāģis , palīdz cw citreiz ūberu dabūt

*Hevika pirmie cimdi , jo pēctam crits kad kādu novāc

*Natasha , neļauj aizbēgt.

Manuprāt šie 4 ir visnoderīgākie , pārējos var mest misenē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vēēl drusciņ papildināju kolekciju:

scout_flipped_trilby_sized.pngsoldier_hat_sized.pngpyro_beanie_sized.pngdemo_scott_sized.pngheavy_stocking_cap_sized.pngengineer_train_hat_sized.pngmedic_tyrolean_sized.pngstraw_hat_sized.pngworms_gear_sized.pngchief_rocketeer_sized.pngsoldier_viking_sized.pngsoldier_pot_sized.pngpyro_chicken_sized.pngdemo_tricorne_sized.pngsoldier_spartan_sized.pnggrenadier_softcap_sized.pngspy_hat_sized.pngheavy_bandana_sized.pngattendant_sized.png

nu un vel pārējie krepi:

all_ellis_sized.pnghalloween_bag_saxton_sized.pngttg_glasses_sized.png

Jums krīt cepures , ftw?

Man ir tikai all_ellis_sized.png , kuru dabuju pa brīvu.

krīt, bet ļooooti reti! šitās visas, pārsvara, iegūtas treidojoties un kraftinga ceļā!

Edited by _Mo3_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...