Jump to content
GIGN Forum

Dr. House


g2b
 Share

Recommended Posts

Un kāds vēl storyline Heroes, tur var izlaist 17 sērijas un tāpat saprast, kas notiek, jo nekas nerada nekādu sakaru, viss ir tik neinteresants, ka pēc nedēļas jau esi aizmirsis, kas iepriekšējā sērijā noticis.

Minority pirmās divas sezonas tieši bija tā , ka katru reizi bija cits pacients ar savu huinu, tagad jau viņiem ir kkāds storyline....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Te. Bet kvalitāte nav tā labākā, iesaku lādēt no trakeriem.

Bāc, noskatijos visas sērijas ļoti īsā laika posmā, esmu vienkārši sajūsmā, kā kautko tik ģeniālu var izdomāt. Vienīgais man mazliet antipātijas pret Formana tēlu, anyway, rīt jauna sērija :sparta: .

edit: Jā, tie melno joki gan ir labi :D.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

vispār, jā, man arī vairāk aizrauj viss tas storija šits nekā kārtējais staffs ar pacientiem. Pa pēdējiem 2 mēnešiem esmu noskatījies visas 5 hausa sezonas un aizvakar noskatījos arī atlikušās 6 sezonas sērijas. Nu naisiks. Kā viņš atkoda, kā safiksēt roku tam apakšējam kaimiņam ^_^

un es jau iepriekšējā sezonā gaidīju, ka Chase un Kamerona nāks atpakaļ ^_^ man pietrūkst Cheisa skaistā akcenta :)

Link to comment
Share on other sites

Viņš jau nedzīvo laimīgi. Viņš ir tāds pats, tikai grib nedaudz mainīties. Un kā jau viņš tikko konstatēja, diagnostic medicine viņam palīdz dzīvot bez sāpošas kājas. Kas ar viņu notiks katrā ziņā ir diezgan interesanti, jo principā pats Hauss kā personība 5 sezonas jau nebija mainījies, varbūt beidzot ir pienācis laiks kaut kam nedaudz pamainīties. Pārāk daudz nekas nedrīkst mainīties, jo tad zudīs Hausa pievilcība, bet nedaudz priecīgāks (kā teiksim pēdējā sērijā) viņš varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kur lasīju, ka viņam jau tagad tādu nelaimīgo īgņu viengli notēlot, jo jau no tās klibošanas 5 gadu garumā ir nopietnas problēmas ar ceļgaliem. Un tāpēc šiem varbūt nāksies šo izārstēt, kaut kādā nereālā veidā, iekš seriāla, tādējādi visu sapišot. <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...