Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ludzu neliedziet man iespeju shim forumam :DD Arii es domaju ka Ventinji shodien dabuus pa muguru :) Museejiem sezona jau kaadu labu laiku galaa,bet Hertai tikai vinja iisti ir sakusies :) Okej mums tur treninj nometne bija un vel shis tas :) bet domaju,ka buus ljoti ljoti smagi kaut ko shodien izdariit :) Lai gana es skatishos un atbalstiishu musejos :)

Link to comment
Share on other sites

:DD Arii es domaju ka Ventinji shodien dabuus pa muguru :) Museejiem sezona jau kaadu labu laiku galaa,bet Hertai tikai vinja iisti ir sakusies :) Okej mums tur treninj nometne bija un vel shis tas :) bet domaju,ka buus ljoti ljoti smagi kaut ko shodien izdariit :) Lai gana es skatishos un atbalstiishu musejos :)

Lai nu no kā mēs dabūt pa dirsu, bet ne jau no Herthas, kura aizvadītajās 14 bundeslīgas spēlēs ir ieguvusi 5 punktus. Ir jācenšās izraut uzvara, kā ne kā spēlējam taču mājās.

Un es gribu Liverpooli redzēt Skonto stadionā :DD Naivais es.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot pa ilgiem laikiem izdomāju paskatīties futbolu. Katrā ziņā nenožēloju, laba spēle bija. Un tas moments, kur Gauračs pa pārlikni trāpīja, tur nu točna nepaveicās. Bet žēl, Ventspils bija pelnījuši vismaz neizšķirtu.

Link to comment
Share on other sites

2puslaiks ljoti skataams :) UN sen nebiju Ventspils izpildijumaa tik sakarigu futbolu redzeejis...Nu vismaz uzbrukuma zinjaa :) Jo parasti musejie seezh aizsardziibaa un par uzbrukumu isti nedomaa :) Zheel ka tomer netiekam talak :) Jo arii man gribeetos Liverpooli Riigaa uznjemt :DD Lab ka Sportings pedejaaa minutee atguva vaartus un panaca nichu,vismaz uz 3sho vietu grupaa varam pakapties..Zhel ka mes arii neguvaam vaartus pedejaas sekundes...IR DIENAS kad RIPA vai BUMBA vnk neiet vaartos un neko tur nepadarisi :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...