Jump to content
GIGN Forum

Dyversants Man Zb!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

nu camon dzeki, man liekas jus te pa daudz svistat delj sikumiem. Nu, lai tak liek tas warnas, kas jums gabals nokritis ?

Un lol Epix nepaliec bernishkjigs VISI moderi neliek warnas par to, ka nesakrit viedokli. Vai es kadam kadreiz butu ieshkjiebis warnu par preteju viedokli ?

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu tam, ka wārnas tiek dalītas, ja nesakrīt domas ar moderu. Tāpēc jau tas ir forums, lai cilvēki varētu izteikt savu viedokli. Protams, ja tas viedoklis satur bezsakarīgu tekstu, naidu/rasismu, etc šitu, tad tā ir cita lieta. Jums vnk ir jāsaprot, kuros postos jums vispār ir jēga kaut ko rakstīt. Dažreiz ir prātīgāk vienkārši pastāvēt klusu un neaizdirst postu bezjēgā, ja jums ar to nav vistiešākais sakars, vai arī vēlme izteikt savu (SAKARĪGU) viedokli! Neņem ļaunā Epix, bet man kopš 2005. gada ir tikai 540 posti, tajā pašā laikā tu pa vienu gadu esi savācis jau 1759 postus. Ja tā tīri matemātiski, tad tu dienā iedirs vidēji 5 postus! Tad nebrīnies, ka kāds no šiem postiem ir wārnas vērts! :)

Link to comment
Share on other sites

lai jau perās, vismaz nelīdīs un netraucēs normālos cilvēkus čatos ar savu kaku stumdīšanu.

EDD viedoklis atskiras, par to ari warna.

Taisnība, ka EDD viedoklis atšķiras, bet ne jau par to ir warns. Warns ir par to, ka tu izsaki savu viedokli, nepamato to, pie tam apvaino cilvēkus.

tā, ka piemērs neskaitās. Atrodi citu. Ja jau moderi mēdz to darīt, tad gan jau ir vairāk par vienu gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es warn nēesmu saņēmis jau kādus 2-3 gadus. Vispār manā foruma karjerā ir bijušas tikai divas wārnas un tās bija par to, ka ierakstīju tur kur drīkst rakstīt tikai admini. :)

Katrā ziņā es domāju, ka moderim ir jābūt tam cilvēkam, kurš ir spējīgs izvērtēt vai warn nepieciešams vai nē. Es domāju, ja es būtu dyv vietā es beefam neliktu warn par tādu postu, jo uzskatu, ka beef to nedara, lai dabūtu +1 postu. Ja to pašu ierakstītu kaut kāds wl.media vai vēl kāds no DB grupas tad droši liktu warn.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau liek warn par mazākiem pārkāpumiem, tad vajadzētu tādu kā Divīti arī tiesību sadaļā, jo tur warn varēs mest cik tik uziet. (Piem: neadmins kautko ieraksta. Un tur ir skaidri un gaiši rakstīts, ka neadminiem nerakstīt)

Link to comment
Share on other sites

p.s. Stulbi ir tas, ka stulbs arī esi Tu, bet tu to nesaproti ;)

Jautrība nav debīli posti (nu ok, varbūt dažreiz ir), bet foršas tēmas. Izcils piemērs ir Pirdienu topiks.

P.S. :dohhh:, ko gan es teicu pirms tam.. (uz šo nav jāatbild).

Link to comment
Share on other sites

Ta ka visi baigi stasta par warnam , es dabuju savas warnas tiesibu un sudzibu sadalja. ESMU FORSHS!

Tiesibu sadalja dazhreiz moderi atlauj rakstit tiem kuri nav admini , bet spele tie gadiem ilgi.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry405705

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry405844

Nu lūdzu, pierādījums par domu nesakritību... šis ir mans variants, kur es dēļ 2 postiem dabūju 20%warn + 1 nedēļas suspends forumā... skaisti, ko tik nevar panākt ar 2 postiem... :)

+

otrās wārnas iemesls minēts: "kā jau teicu - otrs brīdinājums nebūs: čau uz nedēļu. pa to laiku droši ej, izglītojies, palasi kaut vai to pašu vikipēdiju, lai uzzinātu, ka homoseksualitāte nav slimība vai traumas sekas." <c> EDD

Vai to mēs nesaucam par viedokļu nesakritību :)

Link to comment
Share on other sites

Klau, bet te 100% darbojošās metode, kā dabūt warnu! Vajag nofotogrāfēt savu kaku podā, un tad uztaisīt tiesību sadaļā jaunu topiku ar to kaku un apakšā uzrakstīt -

domājiet, man vajag adminu? Lūk ko es domāju par jums uz jūsu stulbajām pravām! Varat iekačāt ar šito sev paduses. Tad smaržos labāk! Mirstie kropļi un pediņi!
:)

3835_poo1_20090518023859.jpg

(labu apetiiti)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:)

[/img]

(labu apetiiti)

Beefs

Uzreiz liekas ka izstabā pēc šudiem smird :thumbsdown:

Added to warn level DAUNIS

samuray, pats neesi?

Vispirms noskaidro kas esi tu,tad ķeries pie citiem :lalala:

p.s. Stulbi ir tas, ka stulbs arī esi Tu, bet tu to nesaproti ;)

Mr.SmartAss ierunājās :muahaha:

Kas attiecas par manis paša runājamo,es lūdzu vēlētos savus vārnus nost,man jau lielākai daļai ir tas krutais 3.mēn noilgums :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...