Jump to content
GIGN Forum

Upgrade.


Chucky
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Es jau kādu laiku izjūtu vajadzību pēc papildu funkcijām iekš PUB.

xkick neitralizētu freefragus, teamkillerus un tā tālāk.

xg, lai varētu dažreiz, jā saku dažreiz, aizlīmēt kādam muti, jo vienkārši vai viņš brēc pa mikrafonu skaļā balsī un tas visiem kaitina, vai lamājas iekš čata un nevar savaldīt tik ļoti sevi.

xb sodītu kvadrātniekus un viņa draugus.

Ja nebūtu žēl, bet man jau tik ļoti steidzami nevajag, tad varētu arī xvotemap? Dažreiz sanāk tā, ka nav adminu un ir kakaina karte, bet tas jau dažreiz, tādēļ - paši izlemjat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kkā vairākus gadus jau lasu visvisādus postus, bet šī indivīda lkm nevar palaist garām, t.i. izlasīt un aizmirst! Kkā baigi aktīvi un vispār bezsakaraini tiek aizdirstas visas foruma daļas ar kkādu nevienam neinteresējošu viedokli! Jopcik, kas notiek? Kpc vēl nav vārnas iedotas? :)

Sorry :offtopic:

P.S. Chucky var mierīgi dot šīs komandas!

Link to comment
Share on other sites

Driiixt uzzinat kapec nonjema tev taas tiesiibas? :) Vienigais Chukys bija uz pamatiiigi ilgu laiiku(kadi 2meneshi toch) pazudis no servera :) Kur tad biji aizklīdis? :) Nez it kā nekas nav pret,bet no otras puses vai pārāk daudz uzreiz neprasa :) UN kādas pravas tieši tev atņēma :)

Link to comment
Share on other sites

Mani atņēma slap/slay pats neatceries? :)... Nazīšu karali, labi neesi gan Tu :D Tu domā, ka neesu tas pats? Wowā arī biju apmaldījies kādu brīdi. tādēļ csū nebiju spēlējis pa vasaru, bet tas tā.

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

anti, zinu, kā csā bija ar tiesībām pirms laika, neticu, ka kaut kas būtu mainījies.

EDITS: total conection time 0d 10:36:54h, ja tas ir tavs īstais steam profils, tad tieši kā, tu palīdzēsi serverim + es pašam nav sanācis spēlēt īpaši daudz, bet man vienalga ir vismaz 3d connection time.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Tad laikam Tu neesi atradis īsto profilu, manuprāt. Jo tik maz man gan nav par šito laiku ? Pagaidi, varu iemest linku, bet tas jau nav galvenais.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197997814262/home

un vēl var apstīties gign statistikā, bet man vienalga, cik es esmu nospēlējis.. Jā, agrāk bija par agru priekš tik liela paka es Tevi atbalstu tajā ziņā, bet kad tas bija, pirms gada un drusku vairāk un laikam ejot visi mainās. So, izlemjat paši.

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros, chuckys ir bijis tada nestabila personība, kaut kāda nevajadzīga slepošana, nereti mutes palaišana, spamošana čatā bija nepārtraukta un šie arī bija vieni no tiem punktiem kādēļ viņas(tiesības) noņēma. Īsāk sakot - dirselīga personība. Bet tas jau bija krietnu laiciņu iepriekš.

Šobrīd pats neesmu spēlējis, nebūšu objektīvs, lai teiktu, ka čalis tiesības ir pelnījis vai nē.

Šeit tik ir pāris jautājumi. Vai chuckys spēs savaldīties un vai viņam šīs tiesības ir tiešām nepieciešamas? Ja viņš pats un vēl pāris admini var pateikt drošu jā uz šiem jautājumiem, tad, šķiet, varētu arī dot.

Link to comment
Share on other sites

Laiki mainās, un laikam ejot arī prātiņš var teikt man ir mainījies ( uz labo pusi ). Es varu teikt drošu jā, ka esmu palicis - spēju savaldīt sevi, ja to Tu domā. Un jā, ka man šīs tiesības ir nepieciešamas, jo ir dažreiz tā, ka nav admina, un čētors dara savas lietas vai karte tā teikt - sūds. Paši izlemjat. :)

Link to comment
Share on other sites

Godīgi saku, ka neturu ļaunu prātu un neizsakos personisku iemeslu vadīts, es vienkārši iestāšos šeit par taisnību.

Vairākas reizes serverī esmu manījis, ka šī persona caur xcsay apsauc spēlētājus par botiem un tml. un tā nav viena reize, bet tas notiek regulāri. Tādā gadījumā, par kādu labošanos šeit var būt runa un, ja šī ir normāla uzvedība, kāds Tu biji agrāk?

Principā, esmu viņu tikai pāris reizes sastapis, taču vienmēr ir iekritis acīs ar kaut ko nejēdzīgu.

Dazhreiz raksta xyjnu , bet vismaz ka cilveks nav stulbs.

Kā spēlētājam un reizē arī adminam, man būtu svarīgi, lai serverī ir kārtība un neviens nedara blēņas. Ja admins ir sevi pierādījis caur darbiem un runām kā pieaugušu un atbildīgu cilvēku, tad goda vārds, manis pēc viņam var visus burtus uzlikt, bet šajā gadījumā, es tiešām nesaskatu, vai Chuky's būtu kaut ko pelnījis. Ja runā atklāti, viņam būtu jānoņem "i" (chat) karogs, bet tas ir cits jautājums.

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja Tu domā tā, tad jau tā ir. Es nezinu, kāpēc mēs uzsākām šo tēmu, ja nemaz tas nav noticis un es, jo īpaši to neesu rakstījis, jo man pilnīgi vienalga, kā viņš/viņa spēlē aiz tā ekrāna otrā galā tajā punktā/vietā, es par to neuztraucos. :)

Link to comment
Share on other sites

nu es speletajus nesodu par lamuvardiem, arii manaa virzienaa, taa kaa tava ideja ir garam, iipashi arii nevaru nevienu citu adminu gignaa izcelt, kas pedantiski soditu visus par lamuvardiem ;)

oftopiks ofkoors, beidzam :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...