Jump to content
GIGN Forum

Upgrade.


Chucky
 Share

Recommended Posts

Atļaušos minēt, ka Chucky man vienmēr asocējas ar dažāda veida nevajadzīgām muļķībām xcsay čatā. Un nebrīnītos, ka pikaso šoreiz ir taisnība, jo vēl nesenā pagātnē, kad pats regulāri spēlēju, tādas lietas notika visai bieži. Nekā personīga, viedoklis no malas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un tāpēc, ja tagad kāds teiks, ka es darīja to un to, un vēl ar csay pirms < Plant cee4etri > rakstu "bļēģ" un citus vārdus, būs tam cilvēkam jānotic? Es pats labi zinu, ko esmu darījis un ko neesmu darījis ne tā. Eh, smagi. :) Gaidu citu adminu domas, jo te jau aiziet mazliet offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Pikaso tu gadījuma chucky nejauc ar mani, jo es regulāri visus saukāju par botiem!

Par tēmu, domāju var dot, ja pirms kāda laika, kad chucky dabūja tiesības domāju, ka tas ir pats sliktākais admins ever, tad tagad chalis ir nomierinājies un spēj sevi savākt, kā arī ir tagad admini, kas ir vel debīlākie nekā viņš bija. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Ar uzskatu tāpat kā darek. Nestabils tips. Vienreiz jau sevi pierādīja negatīvā gaismā ļoti ātrā periodā. Atgriezīsies vecie kadri un atkal sāksies šits. Kuram to vajag?

Vispār, neitrāls. Iedos tiesības, būs okāj. Neiedos, arī būs okāj.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pret. Manuprāt spēlējot CS savas privātās(ar spēli nesaistītās) domas ir jāpatur pie sevis, ja k-kas nepatīk saki to privāti. Šodien Tu parādiji sevi no negatīvās puses, nedomāju, ka šobrīd Tu esi pelnijis apgreidu.

Link to comment
Share on other sites

Noņemt lūdzu nost viņam xtsay vai, kā to herņu rakstīja. Nu tas teksts, kas parādās visiem ekrānā un varēja vēl krāsu mainīt. Viņš viņu izmanto, lai parādītu laikam, cik viņam garš.... Piemērs: Mēs trīs specaģenti, specaģentojam serverī, šis paņem arī uzliek tagu specagents. Pēc tā sekoja kiks no amnija puses. Šis ienāk serverī un pa visu ekrānu uzraksta, nahuj mani kick amnij?? Tiešām to nevarēji privātajā pajautāt?? Tas tikai parāda, cik ''lielisks'' admins tu esi!

Link to comment
Share on other sites

A ko es teicu jau pašā sākumā par xchat un cilvēka savaldību?

Pateicu taisnību un pats dabūju vēl atbildēt par saviem vārdiem...

Smieklīgi... Tev nešķiet, ka tu ej to pašu ceļu, kuru mēs pirms tam izrunājām, labi zinot, ka tā ir taisnība? Vai nu tev ir problēmas ar atmiņu vai arī vienkārši apzināti krīti visiem uz nerviem.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Tu vēl neko man neesi pierādijis, teicu, lai atrod, kur ir.. Tā tas sākas, ja kāds cits uzrakstīs to, tad es atkal uzrakstīšu to pašu un cerēs, ka es esmu aizmirsis :) Nē, tā tas neies.

Tas vārds nebija "nahuy", ja cilvēks skaidri un gaiši nevar atcerēties, tad nevajag lūdzu te vispār komentēt. Un, kāds viss ekrāns ibio ratj. Ja, Tev, viss ekrāns ir, labais sāns ar maziem burtiem, tad man jājautā - Tev visi mājās?

Man priecē, kā jūs no vienas mazas mušiņas, uztaisat to par lielu ziloni. Pašiem smiekli nenāk, ko rakstat? :) Abiem diviem vienmēr vajag kko piedomāt klāt, lai ir tā teikt - action.

EDIT: Es ar tevi vēl neko neesu izrunājis, un Tu neko arī nepierādiji. Man ar atmiņu problēmas nav, palasi pāris lapas iepriekš, jo izskatās, Tev ir problēmas.

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Nē, tātad, es varu runāt ko gribu un tā būs taisnība, jo esmu admins. Tā tas ir? Ja tā Tu domā, tad tas ir galīgi garām, jo mani noliek tādos notikumos, kuros tādus vārdus neesu teicis, jo vēl vairāk - pikaso - kurš mani pamatīgi nolika ar tādiem darbiem, kad pats brīnijos, un vēl pat nevar pierādīt.

Jā, vakar bija tāds atgadījums, es brīnos, kāpēc viņai vēl nav acc noņemts. Kādi 3-4 admini iekšā, spēlē prodigy vai kko tamlīdzīgu, vairāk kā puse nospēlēta, Alise connected to server, dum dum xv de_dust2, accepted, tad sākās nodiršana, tad vēl viņa prieka pēc kickoja tos, kas viņai nepatika - to skaita adminus, kam nav immunitāte. Un, kad kāds paprasa, kāpēc Tu tā dari, atbilde: Ej uz forumu, raksti sūdzību. WTF? Lūk šim indivīdam var ar kko piesieties, nevis man, kuru noliek ar nepatiesiem faktiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu visu noliedz, tad, acīmredzot, meļi esam mēs? Es pirms šī temata tevi vispār nezināju, kāda velna pēc lai es izdomātu vai grozītu faktus, kurus esmu redzējis un ļoti labi atceros? Izskatās, ka tev ir tendence pat dziļākajos sūdos būt enģelim, tādēļ es ar tādiem muļķiem sarunu neturpināšu un provokācijām nepakļaušos.

Anyways, izdariet beidzot pareizo izvēli un slēdziet šo tematu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau to dari.

Beidziet dzīt sviestu. Ja par kāda admina izdarībām kāds grib sūdzēties, tam ir attiecīga sadaļa, kurā jāveido topiks. Te tikai jāizsakās par to, vai konkrētajam kandidātām uz šādām vai tādām tiesībām tās var uzticēt ar īsu pamatojumu, kāpēc jā vai kāpēc nē.

Chucky kaut kad agrāk man diezgan aktīvi reportēja čīterus vēlās vakara un agrās nakts stundās, bet tas bija kādu gadu vai pāris gadus atpakaļ. Kāds viņš ir tagad, es īsti nezinu, tāpēc savu viedokli nevaru noformulēt.

Link to comment
Share on other sites

Tev tikai tagad pieleca? Kaut kāds jauns kadrs tagad diktēs noteikumus, kas kuram jādara utt. Ja mani noliek, bļe, sagrozītos faktos, nafig man jācieš klusu? Es Tev piedāvāju iespēju - pierādi - nē, Tu dirs man tālāk..

? allworth: saruna par šo tematu beigta, citādi būs vārnas.

Edited by allworth
offtopiks
Link to comment
Share on other sites

Tu neesi saprati visu jau pašā saknē.

Tātad admins ir cilvēks, kurš nerunā to ko grib, bet to ko vajag un kas pareizi. No tā izriet, ka šajā situācijā pikaso ir augstākā admina pakāpē par tevi, tātad viņam es ticu vairāk nekā tev. Kā jau minēju tas attiecas pašlaik tikai uz šo situāciju.

Otrkārt Tu neesi saprati arī xvote lietošanu. Ja liek xvote, tad principā tev nava nevienam jāprasa atļauja(pieklājības pēc to var darīt, bet nava obligāti), tā ir demokrātiska pieeja, tāpēc to arī sauc par "xvote".

Un treškārt Tu pats pieminēji - "sākāš nodiršana". Tātad es ļoti šaubos, ka kiki bija bez iemesla. Ja arī būtu pretēji, pats rakstiji, ka atbilde bija "Ej uz forumu, raksti sūdzību". Tātad šobrīd es neredzu nevienu nepamatotu sūdzību.

Šobrīd silti iesaku tev nesteigties ar tiesību prasīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, ja tagad kāds cits kko uzrakstītu - pieteikumu - un es uzrakstītu, čalis lamājas, raksta sviestu utt. Visi noticētu, bet es zināšu, ka viņš to nav darījis.

Šis ir piemērs pa mani, mani nodirš nebijušās lietās, visi atbalsta (daži pipari), lieta slēgta. WTF?

Un par voti, ko?!? Vismaz būtu paprasījusi, vai likt voti vai ko, jo citi admini, uzraksta adm_chata likt voti, vai spēlējam līdz galam? Bet nē, Princese Alise iecilpo, uzmet voti un nākamajās kartēs kicko bez iemesla cilvēkus laukā. Un tas nav noticis ne vien vienu reizi. Un atkal ir tas pats, ja nezini faktus - nekomentē labāk.

Link to comment
Share on other sites

chucky, man jāpierāda? To redzēja tas pats amnijs, kas tevi izspēra no servera un specagents viktors, a.k.a mersy!! Ja vajadzētu kaut ko pierādīt, viņi atnāktu un to pašu pateiktu. Tā kā nedirs un šeit neklājās runa par to, vai tu lamājies vai nē, bet par to, ka tu raksti sūdu xtsay!! Un cik tu postos rakstīsi vienu un to pašu sūdu, ar citiem vārdiem: '' Mani apmelo, ja es apmelotu kādu citu, tad visi arī noticētu bla, bla, bla.... '' ???

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...