Jump to content
GIGN Forum

Upgrade.


Chucky
 Share

Recommended Posts

Nak3D, ar Alisi ir tā, ka viņa ierodas un bez prasīšanas liek votes uz nesen bijušām def kartēm, visbiežāk infu un dd2. Un dēļ tādiem izgājieniem kartes kā surviors, havana un cheteau tiek vispār aizmirstas, varbūt vispār tādas kartes ņemam ārā? Es saprastu, ja mapes beigās bez prasīšanas liktu voti uz karti, kas neparādās iekš prevmap, bet kā dara viņa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beidz lieko spamot savus liekos postus? Izprovicē cilvēkus un domā, ka nedrīkst Tev neko pretī rakstīt, ķipa, ja uzrakstīs - vsjo, beigas, redziet viņš uzrakstīja to, tādēļ viņš nav mainījies. Labi pietieks šo bezsakaru te visiem rakstīt. Atbalsta / Neatbalsta utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu, kā kuram fuj1tsy tas nesavaldīgums paužas. Es neuzskatu, ka esmu nesavaldīgs cilvēks, jo nemaz neko nesavaldīgu neesu izdarījis, ja nu vienīgi tad, kad mani izprovicē un krīt uz nerviem :)

Kāds laiciņš jau ir pagājis, ko tad izlemsiet?

Link to comment
Share on other sites

Kad es paprasīju acc pirmo reizi, tad, godīgi sakot, ar viņām nemācēju rīkoties un mani apgraizīja tā, ka man ir palicis tas, kas man tagad vien ir un tas bija pirms kāda laiciņa, krietna ne krietna, atpakaļ. Tagad esmu palicis tā teikt gudrāks, un tā, kā bija iepriekš, domāju, nevarētu notikt, ja vien, kā tomass augšā var teikt - pasmējās, psr provicēšanu. Tagad es domāju man var uzticēt šo papildinājumu, jo tas nav nemaz tik liels, un, ja būs tā kā iepriekš, kā jau te daži teica, ka neesu mainījies, ir iespēja arī noņemt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...