Jump to content
GIGN Forum

Mūžam Neatbildētie Jautājumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nē, urīna krāsa nosaka vai tu pietiekami daudz uzņem šķidrumu savā organismā. Dzeltens nozīmē, ka nē, caurspīdīgs, ka jā.

Tāpēc jau alu dzerot vienmēr ir caurspīdīgs, jo tu izlaid caur ķermeni akūti lielu daudzumu šķidruma neilgā laika periodā.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau alu dzerot vienmēr ir caurspīdīgs, jo tu izlaid caur ķermeni akūti lielu daudzumu šķidruma neilgā laika periodā.

Neizlasiiju jautaajumu un, bet varu droshi teikt, ka ko tu dzer nenosaka uriina kraasu galvenokaart, jo to nosaka kaa darbojaas ieksheejais orgaans (aizmirsu kurs, par sho teemu skolotaaja staastiija), no riitiem mees pamozhamies un urineejam taadu tumshi dzeltenu kraasu, tas noziime, ka ilgu laiku nebijaam izvadiijushi uriinu un ieksaa vinjs tur paarstraadaajies, un taadelj dzeltena kraasa - sen nav izvadiits (nakts garumaa), caurspiidiiga kraasa - nesen izvadiits, viss okey.

Link to comment
Share on other sites

fucktard.

:meele: :meele: kas tev nepatiik manaa atbildee? Tu atbildeeji ar savu versiju, es ar savu kur probleema? Cik saprotu shis topiks ir publiski pieejams visiem, lai atbildeetu uz kaadu noteiktu jautaajumu, ne?

retard.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau alu dzerot vienmēr ir caurspīdīgs, jo tu izlaid caur ķermeni akūti lielu daudzumu šķidruma neilgā laika periodā.

Laikam. Man skolā, kautko par sāļiem stāstija ;/

Jautājums.

Tauriņi vēderā*(*tautas teiciens), kas viņu izraisa un kapēc uzrēiz tauriņi, nevis mušas vai odi?

Link to comment
Share on other sites

:meele: :meele: kas tev nepatiik manaa atbildee? Tu atbildeeji ar savu versiju, es ar savu kur probleema? Cik saprotu shis topiks ir publiski pieejams visiem, lai atbildeetu uz kaadu noteiktu jautaajumu, ne?

retard.

Tu esi debils :) Tu pateici , to pašu ko gludinātājs tikai garāk .

Link to comment
Share on other sites

Man skolā kādu laiku atpakaļ tieši mācīja. Lielākoties tas mēdz liecināt par to, ka pietrūkst dzelzs organismā, bet iemesli mēdz būt arī savādāki. Parij bietes pāris nedēļas(bietēs ir dahuja dzelzs) un tad skaties...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jau kādu ilgāku laiku domāju vai ir iespēja no rīta piecelties un sākt loģiski domāt par apkārt esošo un neatvērt acis?Nu domāju tu piecelies,tev acis vel ir ciet un tu domā ,kad viņas atvērt, jo tas ir tāds kā instinkts,piemēra, kā tev pieliksogli pie rokas ,tu automātiski vilksi roku nost,NS dēl.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...