Jump to content
GIGN Forum

Maza Problema Ar Ipod Shuffle


kasharis
 Share

Recommended Posts

Nu chau tauta tagad es naaku pie jums prasit palidzibu jo ir taa ka ir es vakar piesledzu savu ipod un vinsh prasija formateet necitadi never valja es taads zinaaju ka un kur jadara uzliku uz FAT32 vinsh nevareja pabeigt domaju ka ir kautkads dziesm skan iegaju un visp negaja nekas kautkaadus abrakadabra trikus zinat kaa sataisiiit ja kad tas ir 2g shuffle

Link to comment
Share on other sites

Vinsh saka ka piesledzot IPODu , vinjam prasa to noformatet lai atvert disk space. Vinsh to izdarija un tagad vinjam neveras valja un neviena dziesma neskan , tb nevar neko uzlikt jeb atvert. Ir kadi skrini ar erroriem?

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Hmm, noformēt, varbūt noformējot viss tika izdzēsts? Pameiģini, ja ir iespējas iemaukt pa jaunam kādas dziesmas un paskandināt protams, ja vispār var ieslēgt ipodu!

unn ja tas nepalīdz līdz vakaram pateikšu, ko darīt, jo ir klasesbiedrs, kas baigi daudz par šito huinu saprot..

Link to comment
Share on other sites

tur tas prikols vinam nav nekadu eror parbaudiju un ,peec tam meiginaju caur citu vietu formatet nekas cits

nemainijas es nezinu riit slegshu pie liela un itunes varbut ar Recovery aizies tagad taa problema ir tada es vinju varu izmantot kaa storage bet ka sledzu Play button man paradas ka bachene caura un bladaac miris

p.s kad liku formatet uz fat32 drsa ka coulnt not complite

Edited by kasharis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...