Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Pc.


R._
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka kompī nepārtraukti kautkas karās augšā. Esmu iztīrijis no liekām lietām, defragmentējis, skenējis pret vīrusiem, licis error fix, bet nekas nelīdz. Pat iztīriju korpusa iekšapusi un tad uz brīdi bija labāk, bet paiet 3-4 dienas un atkal sākas. Task manager rāda, ka procis strāda uz visiem 100 % .

PC parametri: ram 1gb , procis intel core duo 1.86 , hdd 200.

Ja kādam ir kāda nojausma vai ieteikumi, ko darīt būšu ļoti pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

Man bija same shit...

sakumaa nepieveersu uzmaniibu...

Ik pa laicinjam izsucu utt...

Un viena jauka diena PC vispar atteicas... baroshanas bloks nodega...

Be carefull... Es pec savas pieredzes... vel neesmu ticis atpakalj pie stacionara :@

Link to comment
Share on other sites

Atskruve sistemas bloku un izsuc tur ari , jo delj ta karstuma tur un ventilacijas tie putekli diezgan krietni pielien tam visam ieksh bloka. Atceros ka rakstiju ka man moniks smird :D , izradijas ka tie putekli tur visulaik dega. Vispar nezinu kape man bloks nedeg :whistling:

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

tastaturas pienasts?!? get a live ta proga tachu eed 10 mb ram +/- akdievs tak ja nelidz ta dzeses pilniga iztirisana tad reinstall windu un un pie [XP] Start -> run -> cmd -> msconfig -> startup nonjem nost visu nevajadzigo un spied ok tad restart un vajadzetu bik atrak a ja VISTA; W7 tad vnk start -> msconfig (taja loga) un parejais tieshi tapat ka xp

tas dod to ka mazak procesi strada un cpu newajag tik lielus resursu paterinjus ....

Edited by YOSHI
Link to comment
Share on other sites

tas dod to ka mazak procesi strada un cpu newajag tik lielus resursu paterinjus ....

Pirmkārt man ir vista. Otrkārt, kad atslēdz procesos to pianistu, tad rāda, ka viss ir ok. Tātad problēma ir tajā pianistā.

Jautājums: vai tas pianists ir nepieciešams un vai bez viņa var iztikt t.i. netraucē, kad viņš nav? (ceru, ka vaina nav klavenē)

Edīte - Kompis nobruka, esmu jau vairāk, kā nedēļu bez PC. Pirmā vaina bija windowsā nevis dzelžos.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...