Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

bet vertigi ir tikt ari finala ( nu labi - bija).

man chalis 50 bakshus te nesen izcela.. tikai 10 bija jatiek

man patik izspele

man AA

2: J. 10

flop: 9KJ

turn:J

RIVER: J - faking J

ibio mat.. un es pirms flopa normalu raise - 400 (stack 1500)

un neticeju ka chalim kalps rokas.. jo vinsh call, pec tam es velreiz raise, call un tad .. vecais labais - all in! bijach mlja

Link to comment
Share on other sites

Vot šitādi bad beati man pārāk bieži ir, es pat neatceros kad pēdējo reizi ar AA vinnēju, psc, man vēl tāda slimība papist ar fullhousu.

P.S. Man tiko turnīrā atnāca AA un labāk neriskēju, uzmetu re-raise pirms flopa un izcēlu tīri daudz čipus.

Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē, ka jebkurš puņķu tapa var piereģistrēties un censties izsisties līdz finālam, kur var saņemt kaut kādus bakšus?

Es arī gribētu iemēģināt. Atzīstu, esmu puņķu tapa pokerā. :)

nu tas ir pēc situācijas. Ir tie daily freerolli, kur katru dienu var celt ārā pa bišķiņam. Vienkārši piereģistrējies un spēlē, beidzot teiksim 30tajā vietā tu dabū 2$. parasti tādi ir atrodami tur kur neskaitot pokeru ir arī kazino, toto, utt. Ir arī tās lielās huiņas, nu piemēra pokerstars, katru dienu ir pa kādiem 5-7 atlases turnīriem. Piemēram 50 labākie no katra turnīra dabū biļeti uz nedēļas finālu. Balvu fondi parasti ir ļoti lieli, tūkstošos, un vietu amplitūda arī, nu teiksim finišējot 500tajā vietā tu vari izcelt kautko.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

tam, kas ielika divus royal flush skrīnus - omfg cik tu daudz spēlē pokeru, es savā laikā biš freerollus pakapāju, labākais ko esmu dabūjis ir 4 karaļi, bet nu royal flush ir MEGA :)

īpaši skaisti tas ar 3 kalpiem aplauzās.

es labprāt arī pokeru spēlētu, bet pārāk daudz laika aizņem tas freerolla šits.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...