Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Nu tak pamēģini pats kaut ko atrast, tas nemaz nav tik grūti izdarāms. Un ja tu tomēr nevari neko atrast, tad tev tādi restricted turnīri ir jāaizmirst. Un vienmēr atceries, nekad tu neko normālu nevinnēsi, ja spēlēsi tikai frīrollus.

Link to comment
Share on other sites

Vienalga:

You must be a resident of a Latin American or Caribbean nation to participate in this freeroll.\

btw; darek, es frīrollus speleju tikai tagad, jo taupos rītdienais. Vispār nepatīk spelēt bez naudas, jo tad nav vairāk tas. Tad tu iemet allin un ir vienalga, bet uz naudu tas ir galīgi kautkas cits.

vo paldies Moerto.

edits priekš r._ : Es betway ieliku minimālo 7latus/14$ un uzvārīju līdz kkādiem 40 $, tad bija tāds čill un spelēju bezmazvai ar visām kārtīm, lai redzētu flopu. Un beigās atčohnījos kad bija vēl tikai kkādi 10 $, tad atkal spelēju prātīgi un atkal uzkāpu tik pat augsti. Tad par to naudu pieteicos kautkādā turnīrā un pakāsu. Man bija flush ar kungu, bet viņam ar dūzi. Tas bija ļoti stūlbi, kad piekritu uz āllin.

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

You must be a resident of a Latin American or Caribbean nation to participate in this freeroll.\

btw; darek, es frīrollus speleju tikai tagad, jo taupos rītdienais. Vispār nepatīk spelēt bez naudas, jo tad nav vairāk tas. Tad tu iemet allin un ir vienalga, bet uz naudu tas ir galīgi kautkas cits.

Jā, fulltiltā ir tādi freeroli, kurus var spēlēt no noteiktām valstīm, jo pēc tam pats fināls notiek "dzīvajā" tajā valstī.

No freerolliem tur vinnēt kautko var,bet tāpat pēc tam visu zaudēsi, jo ar tik mazu summu tiksi tikai kādos satelīt turnīros, kuros spēlē visvisādi frīki.

Es laikam atkārtošos, bet uzskatu, ka vislielākais turnīru dažādības piedāvājums ir tieši fulltiltā, ja spēlē par saviem $.

Vienmēr der atcerēties, ka, jo mazāka summa pašam ir jāieliek, jo lielāks pohujs ir pārējiem spēlētājiem, tādējādi freerollus gadās visvisādi sūdi. Tāpēc iesaku pēc pieredzes pašam ielikt minimālo summu, kuru atļauj pokera lapa un spēlēt prātīgi ar pacietību. Es piemēram jau esmu 6kāršojis ielikto.

Link to comment
Share on other sites

omahu pot limit dažreiz uzspēlēju, bet pagaidām tikai mācīšanās pēc, bet razz vsp ir kaut kāds murgs -_-

Te visi cik saprotu atbalsta full tilt, bet tomēr es sākumā iesaku pokerstaros, tur ir ļoti liela izvēle no visa, nepārtraukti turnīri un normālos laikos nekā full tilt, kur viss praktiski viss notiek naktīs, pec LV laika. Kā arī pokerstaros zemākos limitos salīdzinoši ar full tilt ir zemāks playeru līmenis.

Link to comment
Share on other sites

Mani pstars atbaida tīri tāpēc, ka tur nav rake un tas, ka iekš fulltilta viss notiek naktīs piem. ir tieši + priekš manis, pa dienu man reti kad ir laiks hardcore mtt izspēlēt. Ā, par to Razz, nu tur pašos pamatos spēlē ja tev 1. trīs kārtis ir <8, ja ar spēlētājiem var mindfucku taisīt tad var spēlēt arī ja tikai redzamā kārts <4, nu tas ir tas cik esmu sapratis pēc 1 normāli nospēlēta turnīra, vēlāk moš izlasīšu kādu grāmatu tad varēšu pakonsultēt.

Link to comment
Share on other sites

šodien betway, new year frīrollā biju visu laiku pēc čipa daudzuma pirmās vietās. Bet beigās pakāsu, man rokās bija 1 dūži, flopā izmeta 1 dūzi un vēl 2 kungus, + kautkādus sīčus. Protams ieliku āllin, bet džekam rokās bija 2kungi, un pakāsu :D dabūju tikai sūda 60 vietu un 2 $. :(

Link to comment
Share on other sites

Hmm, izskatās kopš 2k10 noteikumi pamainīti, vai arī kad es regojos neizlasiju (par ko es šaubos), bet davaj paprovē pieregoties, moš ies cauri.

edit: Ā, pag, to kā erroru izmet? Nu karoče dirsā :D, vari jau caur prokšiem līst, bet cashouts nesanāks visticamāk.

edit2: es tagad vēl pāris saitus testēju, ja sanāks dabūt ar kādu došu ziņu. Ok, paliekam pie tā, ka pokerstrategy pagaidām vienīgais 100% drošais.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...