Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar '09


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piedodiet, atvainojiet, bet CS tiešām ir DEPRESĪVA SPĒLE! :wc:

Brīnos, kā es varēju viņu tik ilgi izturēt un nepārgriezt vēnas!!!

Koncepts arī īsti man nebija skaidrs šim allstaram.

Un pat nelikās smieklīgi ne torņi, ne duālās, ne pumpji, ne HE mešanas, ne sēdēšanas smoukos! Tas viss bija diezgan depresīvi! :rrrr:

Tad jau labāk tf2 uzlikt Babana Phone un visiem dejot un tauntot!!!!

Link to comment
Share on other sites

Galiigi garaam. Visiem frageriem vajag sadot medaljas. A newschool jau nesaprot neko no fun. Vispaar nezin kas ir GIGN allstar domaa pafragos dabuuus rezultaatu un tad garinaas savu e-kraanu.

Cik kruti allstar pasaakumaa fragot. Taadus fragerus nahuj nevajag.

Taadus kaa hivemind, bucher, l1nk1n tolks njemt baigais jau funs.

Aj, da labi, cerams, ka naakamreiz buus ok.

Link to comment
Share on other sites

:slap: - tas ir viens un otrs, ja ownaazha ar pumpjiem, shujmashiinaam un botganiem ir fragoshana, tad ok. :)

Itsevishkji Slepkava's pumpja multikilli :lol:

Un juus tik smuki kritaat (16:4?) tapeec, ka muusu spiegs ieksh juusu vt, pastaastija, kur juus skrienat un ko mukjijat, attieciigi tur arii chupa he, fb, sg juus sagaidija un tad tik atlika ar ingramu paariet paari ;) Man vismaz tas bija smiekliigi. Vai arii smiekliigi ir tad, kad juus seezhat tornii pie tjomkas t pusee un mees savaa c arii mega tornii?

Paldies cash^am un tiimam.

Iesuukaaja vieniigi 40min gaidiit otro speeli :thumbsdown:

Ja kaadam fans bija pa iisu, tad, manupraat, vaina jaameklee tikai pashos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

jaa gaidit otro speli (old vs mid2) 40min galigi garam bija, tas ka mid2 mus nosauca par frageriem, nu labi, manis pec, vismaz mes varejam smuki savakties visi reize ar pumpjiem skriet utt.. to no otras komandas maz redzeju, ja neskaita dazhus atgadijumus kad ar muguru iet rashaa vai arii ar nazhiem :lol:

skiet ka tedijs komenteja gludekli, pec viena raunda kad dd2 laikam ownot sakam "gludeklis ardaaaas!" mes visi sakam reekt...

kad mid2 kaa CT sedeja spawnaa uuun hivemind ieskreja pirmais, kas krita no gludekla pirksta, ka musu spiegs tulkoja sarunu "gludeklis lielaas ka hivemind novacis" :D

vai arii kad dd2 a1 bedree salida visi ct un mes ar HE nometam vinjus :D zhel ka tur bija kadi ~5 tikai nevis vis tiims, tad butu jauki bijis :D

ne nu ok vis jau ir forshi, bet shie momenti vis izteiktak patika..

paldies par speli, bija jautri :)

edit ep1 jaa tas moments arii bija izcils XD

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Ko jus tur visi pikstat , sakuma visa old komanda speleja normali ar visiem ierochiem , tas ka es vienkarshi novacu jus vairak nenozime , ka citi ari nemegina fragot no old. Sorry , bet tas rezultats ari tika veidots spelejot ar 2.1 un vel visadiem mesliem. Mums visa komanda zinaja , kur jus tos tornjus taisat tā kā, visi ari kopā gājām jūs apvākt.

Link to comment
Share on other sites

ANALGINS, bija jautri pielavīties mums no muguras un nevis kaut ko jautru sākt muķīt, piemēram, piejoinot mums un čillot tā, ka mēs esam nesaprašānā, ko pie mums 2 ct dara (vai cik tur jūs bijāt), bet gan prosto visus nošaut. Ļoti jautri.

Un a1 bedrē mēs bijām visa komanda. Ahahaha, samurajs :D

Pret newschool bija jautri tāpēc, ka viņi nemācēja šaut :) Blade covers ftw!

mersy gejs.

Link to comment
Share on other sites

njūvskūla sadarbība bija ~=0... Pasaka "mest heškas @ c" aizlido kādas 4... nu defs... biju gaidījis ko labāku (sadarbības ziņā).. bet vismaz paldies, ka kāds šito uzrīkoja..

vienīgais @ cbble sanāca 2x rushB, kad tur nebija neviena pretinieka :D

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

:lol:

skiet ka tedijs komenteja gludekli, pec viena raunda kad dd2 laikam ownot sakam "gludeklis ardaaaas!" mes visi sakam reekt...

kad mid2 kaa CT sedeja spawnaa uuun hivemind ieskreja pirmais, kas krita no gludekla pirksta, ka musu spiegs tulkoja sarunu "gludeklis lielaas ka hivemind novacis" :D

vai arii kad dd2 a1 bedree salida visi ct un mes ar HE nometam vinjus :D zhel ka tur bija kadi ~5 tikai nevis vis tiims, tad butu jauki bijis :D

Jā, klausies vien teddiju. Viņam patīk piepušķot lietas, lai tas citiem izklausītos smieklīgi. Un vispār padomā, par ko man kaut kādā allstārā ārdīties lol. Ja es kaut reizi ārdos pie kompja, tad tas ir spēlējot DOTU, kad kāds no pretinieku komandas ragequito. Vispār es hivuci ar he paņēmu kā pēdējo fragu un no lielišānās tur nebija ne smakas, bet gan tāda ierēkšana par lielākā fragera terminēšanu :)

Un a1 mēs bijām visa komanda, un lai arī kādas atmaskas jūs rakstītu par to, ka taisijāt fanu, tomēr tas viss jums aizgāja tikai pēc kādām 15 nospēlētām minūtēm, kad jūs sapratāt, ka mēs tomēr nespēlējam dēļ rezultāta, bet gan lai padarītu šo pasākumu kaut cik piederīgu vārdam "allstars". Un jā, amnija aprakstītā situācija bija pilnīgs fails, redzot no malas tā vien likās, ka pirms mača sākuma jums vajadzētu izlasīt manuāli, kas ir taisīt jel kāda veida jautrību mačā. Ar automātiem bērt skrienot no muguras veselai komandai, kas tupus lien uz b čūskiņā, tā vietā varējāt kaut vai ar nažiem nogriezt, vai klusām uztaisīt čūskai asti.

Labi, apnika skaidrot jums teddija propagandu un to, kā vajag veidot jautrību spēlē. :slap:

Link to comment
Share on other sites

vienīgais @ cbble sanāca 2x rushB, kad tur nebija neviena pretinieka :D

Tāpēc, ka nebija normāla komandas kapteiņa. Kurš klausītu kkādu "quelyd'u" "moderato" vai ne? Vajag vienmer iedālīt vienu tā teikt "labāko teamleaderu" lai ir kas dod norādes kur un kā. :)

Link to comment
Share on other sites

:DD

Tas bija labs :thumbsup:

Jā, ventrilo +/- bija jautri (feils un arī tas, ka es visu laiku prasīju, kur man jāvada parole ;) ), bet pati spēle ne visai :ermm:

Jurko nezinu , bet es domāju ka tf2 allstar game butu daudz krutāks. Ja piemēram taisa hide & seek ar spiegiem un pyro.

Link to comment
Share on other sites

tf2 allstar ideju es izmetu pirms ~4 mēnešiem. visi diezgan ātri nopela to domu.

btw, ja cs tik ļoti lago jums, tad iekš tf2 vispār daži nokārs visu. domāju, ka tad jauzliek kautkāds pc req bārs, kas jāsasniedz. lai nav džeki, kas ar 512mb ramu meiģina kautko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...