Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Allstar?


ausainis
 Share

Recommended Posts

Tātad gribētu zināt cik cilvēki būtu šādam mind blowing party gatavi. Gribētu dzirdēt ''īpašo'' cilvēku viedokli par šo visu un vai varētu aizņemties arēnas serveri šim pasākumam. 17.01.10 teiksim šinī dienā.

Pieteikšanās šajā topikā.

-------------------------- Update -------------------------

Demo no Tehniķi vs Francijas izlase:

http://up.gign.lv/u/allstars-tehniki-vs-fr...pl_goldrush.zip

Demo no Tehniķi vs Yeah Toast:

http://up.gign.lv/u/allstars-tehniki-vs-to...p_gravelpit.zip

Demo no Francijas izlase vs Yeah Toast:

http://up.gign.lv/u/allstars-francijasizla...pl_badwater.zip

Edited by worm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a kāpēc nevar TF2 cw serveri norezervēt? lai gan arenas serveris jau arī derētu, tas tāds patukšs, paroli tikai vajadzētu uzlikt. Turklāt es domāju, ka 3. janvāris ir bišķiņ par ātru, manuprāt labāk būtu taisīt 10 janvārī, jo tagad tāpat ir 2 dienas lai izdomātu - 30,31 un 1ajā lielākā daļa dzerstīsies riņķī, labāk laicīgi to paziņot.

Kas attiecas uz spēlētājiem - tad visi, kas spēlē gignā, manuprāt der, sākot ar oldschoolīgiem spēlētājiem un beidzot ar jaunākajiem. Tā kā tf2 nav vecs (biš virs 2 gadiem), tad nevajag tā kā csā dalīt tur oldschool utt, bet vienkārši sadalīt komandās pazīstamus cilvēkus, lai būtu jautri.

es jau laicīgi savā komandā rezervēju jurko un test2 un man pietiks :)

btw jurko, tad tests to cs spēlēja vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Ar allstar domāju cilvēkus, kas serverī apgrozās regulāri. Kā jau teicu gribētu arēnas serveri, jo viņā reti kāds uzturas. Kas attiecas uz organizēšanu gribētu redzēt palīgus ar idejām u.t.t.

P.S LOL macho +/- lasa manas domas.

Par datumu to es tikai ieteicu, lai tas neieilgst un pēc tam nepazūd. So 10 janvāris

Būtu jauki redzēt cilvēkus, kas uz šo festu piesakās.

Par komandām gribētu, lai tās sadalās random'ā. Kā arī VT serverī varētu sēdēt vienā grupā, bet tad arī vaig VT serveri.

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Kādā stilā gribam šo pasākumu? Tā forfun vai ar cp kartēm un klašu limitiem? Es jau domāju, ka derētu cw cp kartes (cp_badlands, cp_granary, cp_well, cp_gravelpit) un klašu limitus arī derētu nokonfigurēt. Ja labi tiks noorganizēts šāda veida pasākums, tad varētu būt tīri interesanti.

p.s. Mediķis ir jūsu rīcībā.

Link to comment
Share on other sites

Šī pasākuma organizēšanā ir jāpiedalās arī kādam no oldskūloldskūl spēlētājiem, teiksim macho, samurajs vai hz, kas. Iepriekš jau jāsaplāno kādas kartes spēlēs.. Itkā varētu komandas randomā dalīt ar datora palīdzību, bet tas varētu arī krietni pabojāt spēli, tomēr savstarpēji pazīstamu spēlētāju starpā radīsies vairāk labas spēles `taktikas/idejas`.. Varētu ar piedalīties. Tikai lūdzu pagaidām nesākam jau runāt, kas ar, ko vēlās būt komandā, vajadzētu tagad basics izplānot.. Vispār jā, varētu nedaudz vēlāk par to 10.datumu, lai var sagatavoties, teiksim 17.

EDIT: Nekādu klašu limitu, kā jau vincisters teica, kā sataisīs phunu teiksim ar 16hevijiem skriet virsū?

Link to comment
Share on other sites

vot, šito gan negribētu laist garām, tik neesmu drošs, ka tikšu tajā laikā un man te problēmas ar datoriem (tobiš, viens tikko nosprāga), bet centīšos ierasties.

un, es ieteiktu, ka arī varētu dalīt komandās pēc tā, cik ilgu laiku apgrozās gign'ā.

Link to comment
Share on other sites

Tests spēlēja CS, bet nebija baigais jautrītis :)

TF2 sūds varētu būt pārākais šits ever!!!!!!!!!!! :thumbsup:

Es zinu, ka idejas varētu būt nenormāli krutas un smieklīgas.

Doma par izlozēšanu randomā man īsti nepatīk. Vajadzētu vāk kaut kādus bariņus +/- kas viens otru pazīst un grib spēlēt kopā un pārējos piekombinēt klāt esošām komandām, lai būtu pilnas.

Edit: Arī kapteiņu iecelšana varētu būt tīri ok :lol:

Es jau iedomājos dažus prikolus :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...