Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Allstar?


ausainis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D tas jau būs extrēmi... Ja būšu komandā pie smoke - varbūt ņemšu mediķi :P

Centīsimies neaizmirst sākotnējo gign allstar game mērķi, t.i. spēles notiek jautrības pēc nevis lai vinētu ar score vairāk, kā 150 punktiem.

Link to comment
Share on other sites

Negribu atkārtoties, bet nekas cits neatliek.

Jautājums: Spēlēs divas komandas, viena "skatīsies" (stāvēs malā)

Pēc tam atkal divas, viena skatīsies un tad vēlreiz...

Nav labāk taisīt vienu kārtīgu spēli 24 vs 24, ja to pavelk serveris? Un tad kārtīgi izzviegties :DD

Vai arī bliezt 16 vs 16 un vēl paralēli 16 vs 16, ja ir divi serveri.

Vajag izštukot kamēr vēl ir laiks, lai nesanāk izgāšanās - jo šādu pasākumu tik drīz diez vai izdosies atkārtot, un gribētu lai sanāk kārtīgs movie :thumbsup:

Vai tiešām vajag spēlēt mistiskas trīs spēles? X vs Y (Z gaida) X vs Z (Y gaida) un pēc tam Y vs Z (X gaida)???

Nav tā, ka baigi apniks gaidīt :unsure:

Tad labāk ir močīt vai nu divās lielās komandās vienu spēli kārtīgi X vs Y :cool:

Bet ja serveris nevelk, tad sadalīt četras komandas un izspēlēt divas spēles dažādos laikos. X vs Y un pēc tam Z vs W :muahaha:

Jo diezvai baigi forši būs starplaikā gaidīt spēli, ja spēlēs trīs komandas katra ar katru.

Link to comment
Share on other sites

Tātad aktuāls paliek jautājums par tiem, kas iespējams neieradīsies ( un tādi būs noteikti ) dažādu apsvērumu dēļ. Kā būtu izveidot tādu kā nelielu aizvietotāju sarakstu, kuri neturēs ļaunu prātu, ja viņus nepaņems, bet vajadzības gadījumā, lai nebūtu jāpišas vairākas minūtes, bojājot jautrību pārējiem - ir "reģistrēti" aizvietotāji, kas var operatīvi darboties un aiziet?

Link to comment
Share on other sites

Piemēram es, serverī biju spēlējis gandrīz, gandrīz no tā atklāšanas, nu labi dažus mēnešus vēlāk, visu laiku ar savu pyro skraidīju, tad spēlēju citas spēles un tf2 pametu malā, tagad atkal atsāku, protams, tagad online time 7h serverī (2 spēlēti vakari), tākā ja kāds neieradīsies tad paņemat mani, aizvietošu. Tik pasakiet man datumu/laiku, savādāk neiebraucu kad tad īsti ir allstars.

Link to comment
Share on other sites

manas komandas stastāvs - copy, smoke, skam, natijs, unt, oddish, naziits, rusty, lavrx, cf, ausainis, risks, lil_niga, bijach. It kā visus uzaicināju allstar team grupā, bet ja kāds nav. sazinās ar mani privāti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...