Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Allstar?


ausainis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tātad mačo, tu jau itkā teici, ka tev par pārējiem vienalga, bet nu, kā jau tika teikts, listes augšpusē, tad sarakstā var tikt mainīti, useri, ar kādiem useriem, kas to būtu pelnījuši vairāk. Tad nu rīkojies, pēc saviem ieskatiem.

Par serveri, worms itkā teicās, ka būšot! Un source tv jābūt obligāti, lai atkal tiek dzirdēts gign vārds, pasaules mērogos.

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju uzprasiit organizatoriem, vai liidz 23:30 buusim tikushi cauri? Jo es zinu 100%, ka tanii laikaa doshos prom. Taada chaabiiga situaacija darbaa buus, tapeec vajag, lai kaads uzmet aci uz straadniekiem pa nakti. Ja domaajat, ka netiksim galaa liidz tam laikam tad man sava vieta buus jaiegriezh kaadam rezervistam.

Link to comment
Share on other sites

attension, dažiem esmu jau pateicis, bet daļa noteikti vel nezin. Rīt dodos uz ralliji, jau no paša rīta - 5:10am. uz allstaru planoju noteikti ierasties, bet var visādi gadīties un netikt, ja kas, tad oddish pārņem manas komandas vadību.

p.s. ja nebūšu noteikti zvanīšu oddisham

Link to comment
Share on other sites

A, ir iespējams tā, ka nākamgad arī visiem, bet macho komandai, ir tik labā līmenī organizācija?

Es nevaru sagaidīt brīdi, kad atkal varēšu saņemt zvanus, kuros man bļauj virsū, kāpēc nespēlēju un vai man ir komanda.

Es, protams, pa random topikiem nerakos meklējot kādu mistisku postu, taču tīma topiku redzēju tikai macho kungam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...