Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

* Taa kaa pirms nedeeljas tik saaku speeleet tad nekas spiidosh man nav. Paaraak daudz lietu ko nezinu :)http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;cn=Subkulture

*addon'us neizmantoju, jo nejeedzu vinjus izmantot un nezinu ko vinji dara :)

Ps: nav kaads chaliitis, kas paaris zelta gabalus var iedaliit?

Iedalītu, ja nebūtu fag alliances pusē + palīdzētu boostosanas pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Nesen, kad vēl biju ierubījis wotlk triāli un rubīju Aszunē, kačāju Skinningu, ievācu gaļas no vilkiem un pārdevu staku Stringy Wolf Meat par 40g. Cooking gaļas droši vien pērk tie, kuri ir pārāk slinki, lai to izdarītu paši.

Link to comment
Share on other sites

Es kad slaanu mobus, es vaacu visu, kas no vinjiem kriit aaraa. Parasti visas somas pilnas ar suudiem, ko peec tam pilseetaas paardodu. Bet nevar jau normalu naudu savaakt, jo lvl'iem ejot tak jamaksaa klases treneriem par jaunaam magjijaam. :(

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

:(

Uzspied uz zaļās acs un pameklē grupu(Join queue). Tiksi dungeonā, tur varēsi bosus klapēt, dabūt jaunu armoru un arī EXP + fun :D. Tur arī baigi viegli naudu savākt, jo drēbe, kas izkrīt, pa labām cenām tirgojas Auction House(ja zini, kas tas ir), var arī zaļos itemus pārdot turpat, daudzi pērk.

Link to comment
Share on other sites

uz triala acc vislaik mainiju serverus, bet tad beidzot nosedos uz viena!

Nopirku wow klasisko un tbc un sāku spēlēt kopā ar rawen, dragonmaw serverī kur cik es sapratu oddish un frozen uztaisijuši ģildi, mani arī paņēma!

Iesāku ar troll mage

Link > http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;cn=Aldaranos

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Talanti ari bišku greizi. Tu jau liec uz kritiem pirmajos levelos :D

Skiningu neņem priekš clothera

Ar mining var labi pelnīt, bet ne jau pirmajos 30levelos. Labi var pelnīt tikai sākot ar mithril no 270 skilliem, ja nemaldos.

Ņem pirmajam charam Enchanting un Tailoring. Tas tev noderēs, kad tu taisisi jaunus charus.

Es piemēram uzlevelojos caur dungeoniem un Bg, man 60levelam pat nav 30q izpildīti :D + daudz atrāk iemācisies saspēlēt ar citiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tikai padirsīsi vairāk naudu uz Tailoring ja mēģināsi to levelot, nekā nopelnīsi uz Mining, jo tev būs jāpērk visādi sūdi priekš šūšanas.

Tāpēc ņem Enchanting un Tailoring. Disenchantosi visus sūdus, kas kritīs un to, kas paliks pāri no Tailoring, vārīsi nenormālu.. NENOR-FUCKING-MĀLU naudu uz enchanting mats, kuras tev nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

Tātad atstāt un attīstīt tailoring, bet ņemt vēl klāt enchanting??!

Kas tas enchanting īsti ir?

Un mining var kaut kā noņemt? Nu tā kā at-mācīties?

nospied C, apakšā izvēlies Skills, atrodi kur ir Mining nospied Sarkano zīmi blakus un darīts!

Enchanting - dod iespēju uzlabot armoru, ieročus, ļoti labs skills!

Starp citu viegli būs uzkačāt tailoring/enchanting, kad tiksi Dungeon LFG tool lietot, jo drēbes būs aumaļām.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Es uz otra čara - bloodelf paladins - paņēmu minning, un tagad vēl iemācīties jewelcrafting? Kā ar to nopelnīt? man reāli noderētu

Levelojot savu pirmo čaru tev nekāda dižā pelnīšana nesanāks. Vienīgi spēlējoties ar AH. Labāk paņem skinning+mining/herbalism un visu pārdod @ AH. Ar savu pirmo čaru labāk vispār neņem nekādas crafting profesijas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...