Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:(

Ir tādi serveri, kuri ir FULL, kur vakaros ielogošanās ir jāgaida 2 stundas, bet ir tādi, kur population ir Low, kur vispār nekas nenotiek. Par Medium population nemāku spriest, jo tādos neesmu bijis. Priekšroku dodu Full, jo tur vismaz visu laiku kaut kas notiek un ir ko darīt

Link to comment
Share on other sites

QQ

Reku arī tev mācība dzīvei, neskrien pie pirmā, kas dod iemērkt, domā mazliet uz priekšu.

Tiem, kas spēlē Talnivarr, visiem nemaz nav 3x XP. Visi normāli levelojas.

Ik pa laikam, kad ir vismaz 2 cilvēki online no GIGNz0riem, aizeju pabūstot kādā instancē.

Un kam tev goldu? Līdz 80lvl goldu praktiski nevajag.

Skilliem un mountam vienmēr pietiek, un neko citu tāpat nevajag.

Link to comment
Share on other sites

QQ

Reku arī tev mācība dzīvei, neskrien pie pirmā, kas dod iemērkt, domā mazliet uz priekšu.

Tiem, kas spēlē Talnivarr, visiem nemaz nav 3x XP. Visi normāli levelojas.

Ik pa laikam, kad ir vismaz 2 cilvēki online no GIGNz0riem, aizeju pabūstot kādā instancē.

Un kam tev goldu? Līdz 80lvl goldu praktiski nevajag.

Skilliem un mountam vienmēr pietiek, un neko citu tāpat nevajag.

domāju tik cik pāris somas paņemt...lai vairāk mēslu pēc tam savākt var..bet nu labi

bet neko darīt..pa 1,5 h esmu uzkačājis 7lvl orc hunteru...

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Es uz otra čara - bloodelf paladins - paņēmu minning, un tagad vēl iemācīties jewelcrafting? Kā ar to nopelnīt? man reāli noderētu

Well, ar jewelcraftingu ir kā ir. Kačāšana tikai ar matiem, ko iegūsti no mining aizņem ļoti ilgu laiku.

Es lai dabūtu uz 450 iztērēju kautkur 3-4k goldu + vēl mainoju thorium ores, jo viņas maksā 100g stackā manā realmā. Bet pēc pāris dienām es jau biju atpelnijies. Droši varu teikt ka jewelcrafting ir pati ienesīgākā profesija, jo gemus vajadzēs visiem un vienmēr. Protams ja tev nav 450 un epic gemu receptes tu ne sūda nenopelnīsi. Kā jau knds teica, labāk ņemt mining + skining. Kad būsi uzkačājis 80 levelu un iekrājis goldu, skining nomaini ar jewelcrafting.

Link to comment
Share on other sites

Manā realma peacebloom pa 20g stack - COMOOON

Tieši tā! Uz pirmā chara, nekad neliec crafting profesijas - pats pielaidu lielu kļūdu.

Viss labak - uzkačā vienu maksimālo levelu un grindo priekš citiem chariem un skaties ah, kas ir dārgs, bet viegli dabūjams, ja pagrindo.

Link to comment
Share on other sites

1. wow.rit.lv/ wow.wos.lv/ logon.scapegaming.com kkā tā bija.

2. emijs/ audrian/ emijs

3. Katrā pa vienam

4. emijs- horde, rouge, ritā 28, wosā 80 high serverī. :D, logon- 16lvl.

audrian- horde, rouge, ritā 13.

emijs2- horde, hunters, ritā 68.

5. Izmantoju tikai qhelperu un vēl bija viens.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...