Jump to content
GIGN Forum

Mana Komanda


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad, manas komandas sastāvs

es - viss no unlockiem

test2

jurko - viss izņemot eyelander, cloak†, sandvich

r&r - ir viss (? vai tiks)

jancis*38* - viss izņemot targe

improvise - ubersaw, flare gun, targe (es neskaitu ieročus ar kuriem nekāds fans nebūs)

tankeris - ir viss

pirāts - viss izņemot natasha

hbeat

kefīrs - viss

brazer - viss izņemot targe/equalizer

mullter - viss

sunthug - viss izņemot natasha

H.I.M

Parody

vai ir jau kāds no jums, kas zin, ka uzreiz netiks?

Un vai visiem ir visi unlocki? Īpaši mani interesē demomana vairogs/zobens, heavija sandvičs un snaipera loks, pārējie ir mazsvarīgi, nu ok, vēl pyro flaregun. Ja ir, uzrakstiet ir, ja nav, tad uzrakstiet kuri nav.

vēl - vai jums nav iebildumu, ka komandu sauc Tehniķi? (tas ar domu, ka man ir kādi 20 scenāriji izdomāti ko darīt ar inženieriem) un vai jums nav iebildumi, ja es jūs komandēšu ko darīt? Jo ja mēs visu darīsim organizēti, tad būs daudz jautrāk (šī iemesla pēc es gribu jūs sadalīt grupiņās pa 4, bet nu to pēc tam, kad redzēšu kuri te vispār ir un kuriem ir visi unlocki.

es pats nebūšu pieejams no sestdienas pēcpusdienas līdz svētdienas vakaram, tāpēc visu vajadzētu jau izbazarēt līdz tam laikam.

edit:

ā vēl, es ceru, ka jums nav iebildumu pret inženieriem, jo tā būs mūsu main klase :)

doubledit:

lūdzu pacentieties dabūt sekojošos ieročus

obligāti:

targe, cloak and dagger, sandwich, jarate, flare gun, eyelander/hunstman (vēlams lai abi, bet nu pofig)

optional, bet vēlami:

ubersaw, KGB, kritzkrieg (šo būs labi ja būs dažiem), sandman, BONK, FAN, Natascha

un lūdzu uzrakstiet, kuram kas ir, lai es jau laicīgi varu izdomāt, ko mēs darīsim.

Link to comment
Share on other sites

Un vai visiem ir visi unlocki? Īpaši mani interesē demomana vairogs/zobens, heavija sandvičs un snaipera loks, pārējie ir mazsvarīgi, nu ok, vēl pyro flaregun. Ja ir, uzrakstiet ir, ja nav, tad uzrakstiet kuri nav.

vēl - vai jums nav iebildumu, ka komandu sauc Tehniķi?

Tatad no unlockiem man ir http://www.tf2items.com/profiles/76561197994587860

Maz, bet pasēdēšu mož vēl idlē kko savākšu.Šodien (paldies dievam, beidzot) izkrita uberzāģis atkal.Jaunais taunts (rock)

Tehniķi vienkārši skan - Labāk Tehnomancers (tehnomāni), vai drunken technos tad jau :D

Pret to ka kāds komandē iebildumu nav, labāk nekā masīva haosveida panika.

Informācijas pēc daru zināmu ka nebūšu no šodienas 14:00 līdz rītdienai.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

negribi papildīt ačīvmentus?

reāli lietas, kas tev ir vajadzīgas ir heavy sandvičs, (tas bija ja nemaldos pirmais unlocks), snaipera loks (tas bija otrais vai trešais, šis nav pārāk svarīgi īstenībā) un demomana zobens, kas ir pirmais unlocks. Nav tie ačīvmenti tik grūti. Vispār - tev vajag vienu - vai nu zobenu vai nu loku.

bet principā, liela skāde nav, ja jums nebūs unlocku, man ir miljons ideja ko darīt ar inženieriem.

bļin, esaizmirsu - CLOAK AND DAGGER vēl ir vajadzīgs, tas jau ir diezgan svarīgi, jo man pāris idejas bija ar to saistītas.

ja tu vēl kaut ko dabū līdz svētdienas vakaram, tad ieraksti te. man vislaik šķita, ka visiem ir visi ieroči (nu kas tā pavairāk spēlē), bet laikam jau kļūdījos, vajadzēs pierakstīt, kas katram ir. Updeitošu pirmo postu kad jūs te visu infu saliksiet.

Link to comment
Share on other sites

paldies janci :)

targe es domāju ļoti daudziem nebūs, jo es jau tagad zinu, ka testam un visticamāk arī jurko nav.

bet nu skatīsimies.

ierosinu arī tajā brīdī stīmā pamainīt niku uz "Tehniķi . niks", lai būtu tāda kopības sajūta :) !

Link to comment
Share on other sites

tā, visi itemi ir, tik es nezinu, vai varēšu tikt īsti. ir lieta, ka mans laptops, uz kā parasti spēlēju ir noplīsis, un diez vai satasīs līdz svētdienai. jāmēģina veco datoru iekurbulēt, visu salikt uz minimālajiem iestatījumiem un tad moš ar kādu low fps configu varētu uzspēlēt, jāiemēģina, vai ir reāli uzspēlēt, padošu ziņu arī tad, vai reāli varēšu spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

hvz, par to prasi all-star topikā. Tu neesi manā komandā, tāpēc lūdzu te neraksti :)

p.s.

vispār jau es nākošreiz domāju, ka cilvēkiem ir jābalso par kapteiņiem un tad jāizvēlas pašiem pie kura spēlēt, bet nu tas tā.

Link to comment
Share on other sites

Man nav cloak & daggers, demomena zobens, sviestmaize (abus baigi forši uzkraftoju) :)

Pats esmu Tukumā un Rīgā būšu tikai 7dien :mellow:

Man arī ir pāris brangas idejas. Vajag vienoties par runāšanu pašā tf2 vai ventrilo :)

Engee un spiegi varētu būt top klases :))

Link to comment
Share on other sites

tā, tikko paspēlēju uz vecās grabažas, nu, uzliekot visu uz minimālo un kaut kādu fps configu, ko kaut kur atradu, kaut kā jau var paspēlēt. nekāds ūberīgais spēlētājs nebūšu, bet ar C&D sēdēt kaktos toč varēšu, tā ka domāju, ka var skaitīt mani klāt :)

a vispār, moš kāds zin kādu ūuber fps configu, moš tas, ko es atradu, tāds pašvaks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...