Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Gign.lv


Moonlight
 Share

Recommended Posts

Sveicinati!

Velejos palugt sev kadas tiesibas uz gign servera , butu labi , ja vismaz uzliktu kick , slap , slay! Esmu bijis admins ari vairakos serveros uz 1,5 , ta ka nevaretu teikt , ka nemacetu atskirt chiiteri no laba speletaja.

Un vel viena lieta - lai reg. uz gign bija jamaksa 10 ls , bet es noziedoju vairak (macho zinas cik precizi).

Info par mani :

Vārds : Gatis

Vecums : 19

Bijušie klani : aJk , MisTag0.

P.S. tie kas mani iisti nezin , iesaku neko lieku nerakstit.

Ar cienju ,

- Moonlight

Link to comment
Share on other sites

es pilniibaa atbalstu tiesiibu pieshkjirshanu , varetu jau ar teikt, ka tapec ka vinshs ir mana vecaa , labaakaa, gandriiz vieniigaa klana tiimmeits, bet tas , ka es esmu ar vinju daudz spelejis un runajis arii taisni liecina par to , ka es varu spriest par vinju, pec manaam domaam, vinsh ir atbildiigs un pietiekoshi nopietns cilveeks, nekadus suudus nevaariis, tas nu gan ir droshi, vieniigais miinus varetu but tas, ka vinsh iipashi daudz nespeelee, kaut vai es par pagaajusho laiku iisti neesmu paarliecinaats, jo pats maz speleju, bet tagad, it ka redzu ka tiri biezhi online... varbut jums liksies, ka vinsh nespeelee nemaz tik labi, bet nu vinjam patiesham bija gara pauze bez cs un saprotams, ka tapec ar viss skills, kas agrak bija, ir pazudis. bet galvenais jau nav kaa vinjshs speelee, lai atpaziitu chiiteri pietiek ar to, ka agrak labi ir spelejis, zin kaa izskataas labs speletajs un kaa chiiters. un arii vinam ir pieredza ar admineeshanu, zinaas kaa pareizi jaariikojas...

tas nu laikam butu viss, sanaaca laikam taa bish murgaini, bet doma tak skaidra wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...