Jump to content
GIGN Forum

Rembo Need Help


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ka var izdariit, lai serveri kads top15 un ka vinjs mainas automatiski saita radas smile.gif neka bilde ja top15 kas mainas serveri saita tas pats notiekas.

Izlasi šo ko tu te pierakstīji. Tu vēl laikam skolā mācies vienkāršos teikumus un saliktie tev būs tik nākamgad new_silly.gif Btw SuperRembo tu nēsi no Rēzeknes? A to es iegāju sava provaidera LAN serverī kaut kādā Shark war3tf un tur rādīja scrollmsg - Apmeklē saitu bez www rembo.hopto.org smiliez.de_2125.gif

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Izlasi šo ko tu te pierakstīji. Tu vēl laikam skolā mācies vienkāršos teikumus un saliktie tev būs tik nākamgad new_silly.gif Btw SuperRembo tu nēsi no Rēzeknes? A to es iegāju sava provaidera LAN serverī kaut kādā Shark war3tf un tur rādīja scrollmsg - Apmeklē saitu bez www rembo.hopto.org smiliez.de_2125.gif

laugh.gif tu iegaji mana serveri smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

viss ir pa visam vienkaarshi 18.gif tev vajag pluginus es zinu 2 "Psyhostats" un "webmode" tos var nolaadeet amx saitaaaa GIGN izmanto psyhostats tad kad esi nolaadeejis prosta uztaisi saitaa linku un ieliec tur to serwera ip un viss buuus biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nju ta dazi cilveki velejas, lai lieku visu viena topic, tapec ari ta darisu, laikam worm nepatik ka piespamoju ar savam problemam.

1. Kur var warcraft3FT dabuut savadakus skillus, gogle jau griezos tikai veco atradu.

2.Z_CheckHeap: block size does not touch the next block - Ka ar so error tikt gala kad serveris kadas 15h nostrada pec sim so erroru izmet.

Link to comment
Share on other sites

a tu pie servera starteeshanas targetaa nerakstiiji kaut ko cipa shaadu: -heapsize iespeejams taapeec tev serveris krashojas.

nea, nerakstu

C:\serveris\hlds.exe -game cstrike -insecure -nomaster +sv_lan 1 -autoupdate

Luk kas man staav tikai.

P.s Garik kad es pierakstiju ka tu teici, Error uzreis sakuma "Hunk_Alloc:failed on 88 bytes

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...