Jump to content
GIGN Forum

Cs Lanparty !


gideons
 Share

Recommended Posts

Heisaa Hopsaa !

Veelos mazliet jums apstaastiit un piedavaat lielisku iespeeju atpuusties kaa arii pabombardeet cs.

Katru gadu, citreiz 2 reizes gadaa, mees Bauskas cs speelmani riikojam, pasaakumu - Cs Lanparty

Tas norisinaasies 20 februaari, Bauskaa.

Sis jau buus 7 Lanparty, ko riikojam, katru reizi censamies ieguut citus speletaajus, no citaam pilsetaam, kas arii izdodas, kaa arii var sastap dazus speletaajus no gign kaa : DeaDly, Lavrx, Maukuris. ceru kad soreiz pievienosies arii jerrico, kaa arii citi speelmani no gign community.

Mes censamies maximaali, savaakt peec iespeejas vairaak speleetaaju soreiz cerams buus visi 50.

tas sanaaks 10 komandas pa 5 speletajiem, kaa arii soreiz saaksim nevis vakaraa, bet gan jau ap pusdienslaiku.

Daudzi varbuut teiks: 20 feb, ir stulbs datums, tad tak buus hokejs.

neuztraucieties par to, mes esam padomaajusi, hokeju vares skatities tur pat uz vietas, uz lielaa projektaatora.

Gribetaajiem informaacija seit - Informaacija

Pasaakums izskataas saadi sakaartots :)

wjo8jx4sp9dqfz0syst_thumb.jpg

Kaa arii katru lanparty censamies iemuzinaat.

Lanparty video

paldies, cerams sagaidisim kaadu no jums !

Link to comment
Share on other sites

Biju uz iepriekšējo Event bija ok. Bet tā komandu lozēšana gan bija lol. Mani ielozēja ar čaliem , kur 2 nemācēja normāli kapāt un nemaz neizprata ka CW jākapā. Vienīgais šāvējs manā komandā bija Mēeebeeele. Bet pasakums OK. Bus jabrauc! Tikai jasaruna ar djadju naktsmajas.

Link to comment
Share on other sites

Links uz pieteiksanos un sikau info

Nu es ar vairs ipasi nespeleju, bet tagad pat austinjas piesledzu, lai drusku atgutos :D Pirmaja mirkli no skanjas neko nesapratu, jo pedejo reiz ar sound biju spelejis ieprieksejaa Lan :D Nav tik traki, skillz nemaz ta nepazud, un tas vairak ir fun pasakums.

Labaks video: http://gotgame.lv/#/video/watch/12067

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Links uz pieteiksanos un sikau info

Nu es ar vairs ipasi nespeleju, bet tagad pat austinjas piesledzu, lai drusku atgutos :D Pirmaja mirkli no skanjas neko nesapratu, jo pedejo reiz ar sound biju spelejis ieprieksejaa Lan :D Nav tik traki, skillz nemaz ta nepazud, un tas vairak ir fun pasakums.

Labaks video: http://gotgame.lv/#/video/watch/12067

No kura Lan tas video ir ?

Link to comment
Share on other sites

viss atkarigs no laika apstakliem, ta ka es nez ar ko busu!

ja ziema turpinasies, tas nozime ka ar lexus busu un bus 2 brivas vietas masina!

ja ziema atkapsies, butu ar nissanu, savukart, tas nozime ka brivu vietu nav...

:khehehe:

es tev jau irmit linku iedevu, kad tu jautaji par datoru, bet tu, budams akls gailis, to protams neredzeji... tapec mes penjemam ka tu esi siiks mulkitis, par kuru ne1 tur nerupesies un nevelas lai tu hujnu savaritu! miscuzii par tiesumu...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...