Jump to content
GIGN Forum

Techpoint Neieskaita Naudu


Guest kvesen_
 Share

Recommended Posts

Guest kvesen_

Kāds varētu būt iemesls kādēļ techpoint neieskaita naudu ? 14 Ls ir iekrājušies saņemt vajadzētu 7 ls. Bet man naudu neieskaita. Ceru ka kāds varētu iemeslu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

vai ta tur nav jāsakrāj kaut kādi 50ls lai viņi veiktu izmaksu?

p.s.

līgumā rakstīts, ka izmaksu termiņš var būt samērā liels:

5.3. NETPOINT veic rēķinu par Satura piegādātāja ieņēmumu daļu (Līguma 5.5.punkts un 1.pielikums) apmaksu 35 (trīsdesmit) dienu laikā no rēķina saņemšanas dienas, pārskaitot rēķinā minēto naudas summu uz Satura piegādātāja norādīto bankas norēķinu kontu.
Link to comment
Share on other sites

Guest kvesen_

Sūtiju ziņu uz abiem, bet neviens neatbild. Konts un vārds man tur ir ierakstīts pareizi un dati. No 2009. gada man rāda ka ir Ls 5.19,bet vajadzeja vēl no šī gada būt 3 ls tikai to man nav. 8 ls kopā tie man ir jāsaņem. Tie 2010. gada 3 ls man visu laiku radijās, bet pēkšņi pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Njā šie techpoint arī man nau ieskaitījuši par 2009 gada decembri.Un neatbild jau nezcik ilgi.Rakstīju šiem skype nekādas reakcijas.Varbūt kāds var ieteikt patiešām labu firmu,kur tiešām ir vis ko vaig un bez aizķeršanos?

Link to comment
Share on other sites

Guest kvesen_

Laikam tam techpoint suports ir 0 viņi pat skype neatbild :(

Nē tomēr techpoint man atbildēja. Un teica lai norādu ID un mēnešus kas netika izmaksāti. Tikai tad kad iedevu ID un pateicu mēnešus kas notika pēc vienas minūtes suports jau bija izgājis :D

Edited by kvesen_
Link to comment
Share on other sites

tak zvaniet joptvai ! 26435351 (Techpoint)

p.s. par fortumo ir nelāgas atsauksmes, tāpat manam draugam solarf nav vēl šo baltu dien izmaksājis naudu. iesaku www.kingsms.com , draugiem.lv veidojums ;)

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...