Jump to content
GIGN Forum

Lvhosting - Mesls - Kūts !


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Flame ON! :thumbsup:

Tak atpišaties jūs sīkie pokemoni no visiem hostētājiem. Laiki Latvijā ir grūti, un ja jūsu pokemoniskajam serverim uptaims nav 99% tad ir pzd un jāfleimo gign forumā, ka attiecīgais hostings saks. Pasakiet vispār paldies, ka Latvijā pastāv vismaz kaut cik/kādi servera hostingi, a to uz jūsu ņišijiem datoriem hostētu savus sūdus. :thumbsup: , :thumbsup: un :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

es hosteju savu banzuke projektu 1mo menesi kad atveru pie ctts.lv nu tas ir tas pats ta saucamais tagad lvhosting :D

aizgaju uzreiz prom un neielaidos nekadas sarunas.

Serveir krasojas . supporta nav.

kr4 galiga dirsa. pie lhc esmu jau 6 menesus un nav bijis ne reizi jebkadu problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Tak atpišaties jūs sīkie pokemoni no visiem hostētājiem. Laiki Latvijā ir grūti, un ja jūsu pokemoniskajam serverim uptaims nav 99% tad ir pzd un jāfleimo gign forumā, ka attiecīgais hostings saks. Pasakiet vispār paldies, ka Latvijā pastāv vismaz kaut cik/kādi servera hostingi, a to uz jūsu ņišijiem datoriem hostētu savus sūdus. :thumbsup: , :thumbsup: un :thumbsup:

Es priecājos par tiem kas ir kvaletātīvi tur savus vārdus , nevis melo vissu laiku kā šitie dara .

:D

aizgaju uzreiz prom un neielaidos nekadas sarunas.

Serveir krasojas . supporta nav.

kr4 galiga dirsa. pie lhc esmu jau 6 menesus un nav bijis ne reizi jebkadu problemu ;)

Sveiks jaunais kaimiņ :) Vēlējos uzzināt kā ar supportu >? Vai patiesām labs ?

Link to comment
Share on other sites

Tīrākais murgs. Tieši šo visu iemeslu dēļ hostingam jau ir izveidots panelis, kur nevarēs liks savus ultra-mega pluginus, dēļ kuriem crashojas serveri un pēc tam vaina tiek novelta uz hostinga sniedzējiem + caurumi ir arī lhc.lv pietam daudz. Vajag tikai attiecīgos cilvēkus un vēlmi, lai tos izmantotu... Es domāju šo te var slēgt ciet, jo nekas jauns jau šeit netiks pateikt. Viss tika izteiks pirmajā postā!

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens vissiem !

Šodien gulēdams , mājās ar temperatūru saņēmu skype ziņās no Rīta , klau iečeko gign tur kaut kas ar taviem konkurentiem. Es domāju ar kuriem , iegāju lasu opā lvhostings.lv , njam tur jau skaidra bilde.

No sākuma neiebraucu tajā rakstītajā , līdz beigās sapratu.

Njam ko , lai saku paši būsiet pie kaut kā vainīgi.

Ceru kad man neuzbruks , bet arī ja godīgi esmu cītīgi piestrādājis pie šo un to savā pusē .

Savukārt Jā bija doma par LHC pārdošanu , jā atzīstu nopārdevu savu networka tīklu un servertelpu , bet tagad pie pazīstamie stāvu servertelpā un drīzumā atkal atvēršu sev Jaunu serveri. Bet par pakalpojumiem kur bija rakstīts kad LHC ir pārtraucis cs serveru hostingus ?

Ja domājat ko iepriekš skypē rakstīju ,tad vēlos paziņot tas bija uz to brīdi , bet vecos klientus esmu paturējis , jo klienti nemazam nevēlējās nekur citur iet. Tāpc pēc ilgas domāšanas izdomāju SIA ?LHC? saglabāt. Un līdz ar saglabāšanu ir Jaunas domas , kā viņu paplašināt un arī protams uzlabot vecos pakalpojumus. Protams par idejām tās patreiz paliek pie manīm , bet nākotnē Jūs redzēsiet. Jaunus vel nebījušus pakalpojumus , jaunas pakalpojuma pakas par zemām cenām . Protams lasīju 1 toppoku tālāk par hostingu kad cilvēki rekomendē LHC , vēlos Jums pateikt paldies. Nelepojos ar saviem sasniegumiem , bet priecājos kad progresēju uz priekšu , kā arī kad varu stabilizēt un attīstīt savus sniegtos pakalpojumus.

Tad vēlētos vel zināt kamikaze2 vai Oskar kā tevi sauc , parunāsim par sekojošu lietu , par mums sadaļu. Tie nav no lhc ņēmti vārdi ?

Adminamies skype čata vēsturi:

[2009.12.11. 15:04:05] Jānis (avolknet) says: Sveiks man tev jautājums kāpēc par mums sadaļā ir nokopēts teksts vārds vārdā no lhc

[2009.12.11. 15:04:06] Jānis (avolknet) says: ?

[2009.12.11. 15:05:04] - LVHOSTING - says: nav

[2009.12.11. 15:05:04] - LVHOSTING - says: gluži vārds vārdā

[2009.12.11. 15:05:06] - LVHOSTING - says: bet zinu

[2009.12.11. 15:05:12] - LVHOSTING - says: smēls iedvesmu no lhc

[2009.12.11. 15:05:13] - LVHOSTING - says: :)

[2009.12.11. 15:10:01] Jānis (avolknet) says: Common nomainiet

[2009.12.11. 15:10:59] Jānis (avolknet) says: tad ariperaksti ka smel iedvesmu no lhc

[2009.12.11. 15:11:24] - LVHOSTING - says: :)

Laikam Jau tomēr apzagāmies , kā Jūs vispār varat melot saviem klientiem un citiem cilvēkiem ?.

Es Jūs apbrīnoju , un vel klieentiem kas iet prom un pārnāk pie manis solīt melodami viss ko , un nomelnojot LHC kvalitāte slikta, lagi , crashi pārāk daudz, Kā arī supports esot 0. Tad šajā gadījumā tas ir domāts cik noprotu par mani ? Tā jau es nebūtu šo rakstījis , bet Jūs mani izprovacējāt, bet ko tur runāt varu gari un plaši te rakstīt par Jums , Jūsu kļūdām, bet es būšu gudrāks un paklusēšu.

Runājot par LHC , es strādāju ar mērķi nevis ar kabatu. Mans mērķis ir nodrošināt stabilus pakalpojumus , labu tehnisko atbalstu , attīstīt Jaunus pakalpojumus , Attīstīt vissu par zemākām cenām. Piesaistīt klientus , lai varam meklēt savus netikumus un viņus noverst. Par LHC šī ir tikai daļā no vissa , bet velmes ir daudz un arī plāni ir daudz , kā arī daudz jaunu domu. Protams pats galvenais attīstot Jaunus pakalpojumus , mēs arī nostabilizējam vecos ,BET tas tā.

Bet SIA ?LHC? nav pārtraucis savu darbību , kā bija plānojis to , viņš tikai tagad sāks stiprāk un agresīvāk darboties .

Ja Jums ir kādi jautājumi, velmes , ieteikumi , sūdzības , piedāvājumi, vai kas cits droši zvaniet rakstiet.

[email protected]

+371 29747742 ( Atbildam uz zvaniem un SMS )

skype: avolknet

Par pārējo ctts caurumiem un vissu es atļāušos paklusēt , jo no manas puses nomelnot citus partnerus , konkurentus tas ir neetiski un neprofessionāli , kā arī tas pats melot saviem jaunajiem un vecajiem klientiem, Kā to dara citi un nepildīt solījumus.

Cerot uz visu to labāko SIA ?LHC? Valdes Loceklis Jānis.

Cerot arī uz sadarbību ar Jums un pie paplašināšanās uz jauniem klientiem un protams uz jauno pakalpojumu klientiem. Mums patreiz ir daudz pakalpojumi un viņi pieaugs. Vecos stabilizējot , un uzlabojot , kā arī papildinot.

Link to comment
Share on other sites

Nu LHC Arī ir pieeja vissiem failiem , pat tiem kuriem pie Jums nav , tikai man tie caurumi ir aizvērti !

Un tā Jūs cerējāt kad mani klienti pie manas aizvēršanās ( Itkā ) Aizies pie Jums :D . Kad klientiem pateicu tad viņi teica nekad mūžā vainu es savu projektu gremdēju vai ko , bet ne ctts.lv vai lvhosting.lv

SIA "LHC " Palika klientu dēļ un labat :). Kā arī savu jauno ideju un plānu dēļ , Jo patiešām mēs iesim tik tālu , lai nodrošinātu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti zemām cenām , kas klientiem patiktu ! Un tagad nedomājam par apstāšanos , jo Mēs ar savām zināšanām esam iesākuši labi un , kad sāksim uz pilno Jaudu laist domāju būs vel labāk. Vissu vārdiem nevaru izteikt , bet ar laiku cilvēki to vissu redzēs , ko mēs daram , kā mēs cenšamies viņu nevis sevis labā !.

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Un tā Jūs cerējāt kad mani klienti pie manas aizvēršanās ( Itkā ) Aizies pie Jums :D . Kad klientiem pateicu tad viņi teica nekad mūžā vainu es savu projektu gremdēju vai ko , bet ne ctts.lv vai lvhosting.lv

SIA "LHC " Palika klientu dēļ un labat :). Kā arī savu jauno ideju un plānu dēļ , Jo patiešām mēs iesim tik tālu , lai nodrošinātu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti zemām cenām , kas klientiem patiktu ! Un tagad nedomājam par apstāšanos , jo Mēs ar savām zināšanām esam iesākuši labi un , kad sāksim uz pilno Jaudu laist domāju būs vel labāk. Vissu vārdiem nevaru izteikt , bet ar laiku cilvēki to vissu redzēs , ko mēs daram , kā mēs cenšamies viņu nevis sevis labā !.

Es tikai par Jums Priecājos un ceru uz lielu un ilgu sadarbību , kā arī rekomendēšu Jūs saviem draugiem , kā jau tagad skatos LHC klienti lielākoties ir apmierināti ar Jūsu pakalpojumiem un arī rekomendēja man :) !.

Edited by lvhostings
Link to comment
Share on other sites

Un tā Jūs cerējāt kad mani klienti pie manas aizvēršanās ( Itkā ) Aizies pie Jums :D . Kad klientiem pateicu tad viņi teica nekad mūžā vainu es savu projektu gremdēju vai ko , bet ne ctts.lv vai lvhosting.lv

SIA "LHC " Palika klientu dēļ un labat :). Kā arī savu jauno ideju un plānu dēļ , Jo patiešām mēs iesim tik tālu , lai nodrošinātu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti zemām cenām , kas klientiem patiktu ! Un tagad nedomājam par apstāšanos , jo Mēs ar savām zināšanām esam iesākuši labi un , kad sāksim uz pilno Jaudu laist domāju būs vel labāk. Vissu vārdiem nevaru izteikt , bet ar laiku cilvēki to vissu redzēs , ko mēs daram , kā mēs cenšamies viņu nevis sevis labā !.

Neviens neko nav cerējis.

Pēdējais teikums ir tīrākās muļķības. Neviens hostings neliks pirmajā vietā klientu, ja tas dzīs to mīnusos (ilgtermiņā).

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais teikums ir tīrākās muļķības. Neviens hostings neliks pirmajā vietā klientu, ja tas dzīs to mīnusos (ilgtermiņā).

Un tu būtu tas pareizais menedžeris kas to būtu teicis ? , Meklējat savas kļūdas nevis kopējat vissu no citiem.

Izeij cauri tam kam es gāju lai savāktu sev tās zināšanas un arī protams tos kontaktus ;) kas ir un vienmēr palīdzes. Es ceņšos klienta labā ;) un tā vienmēr būs, ar katru klientu man nāk jaunas zināšanas un arī jauna prakse , tāpēc Es esmu tas un ilgtermiņā vien nodarbošos , Aizeij uz Turība pazubries kautvai 1 - 2 kursu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...