Jump to content
GIGN Forum

Lvhosting - Mesls - Kūts !


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:(. Lieta tāda kad bija pagrūti sakačāt , jo tur turciski rakstīts un neko nesaprotu, bet to ko ieguvu dod Jums. Serveru īpašnieki pasakiet paldies lvhostingam par šito , un lai Mums vissiem ( Ieskaitot man atkompensē par lapām ). Tāpēc kamikaze apsveicu Jūs tagad esat pa tiešām labākais hostings ( Nost ar lvhostingu ). Iesaku vissiem apvienoties un dabeigt ko turki 2 dienu laikā ir izdarījuši , jo cik redzu kad cilvēki skype arī raksta 2 jau serveri neiet. Bet pašu ctts mēslu kaste iet , iespējams viņi paši to taisa , to mēs nezinām. Bet vaidzētu ar šo tikt ar viņiem galā. Jo man ir tādas dusmas , ka es neko nevaru citu izdarīt kā te iepostot , jo tie stulbeņi neceļ tālruni. Man ir dusmas kad mana lapa ir netā :@ :@ :@ bļēd dēļ šiem pidarasiem sīkajiem , kas ir arī krāpnieki !.

Lūk Linki:

Lūk drošīgums tur bija vel , bet slinkums kačāt !

Tākā.

Malacis puikA! Klaigā , klaigā kāpēc lvhostings ir sūds! :S Tagad vot tu esi sūds , dēļ tevīm tagad varēs mierīgi nolādēt no nulles kodēto web kuru kodēja ~3 dienas! Pa tiešām pateicos! :)

Link to comment
Share on other sites

Un jēga no tā tie diziani ir 5ls vērti :P

JAp spēlēju tā jā serverī , ikās norm! Ieeju web pasēžu , pasaktos tur visi psihi ir... Uzliek mani par galveno , jopt tādu sūdu! Un tinos! Un ja 5ls , gribu redzēt kā tāds pro kā tu uzmočīsi!

Link to comment
Share on other sites

ka tad uz tavu niu fouma pekšni acc parādijās?

Un editoji topiku vel kut biju ierakstijis :P

Es editoju lox nesi? Mani vispār no forum izmeta pēc tam , un neļāv autorizēties! ZAIBAL skatos ka es esmu it kā iekšā , un galvenais ! Nodomāju ka tur isi ir psihi un gāju prom! Manu projektu ta arī uzskakoja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...