Jump to content
GIGN Forum

Csdm Gign Turnirs.v


Hivemind
 Share

Kad spēlēsim?  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pirmkārt es to nevēlos darīt , jo jāmaina saraksts uz 42 cilvēkiem , tādējādi veidojot 3 grupas. Ja tu gribi palīdzēt , tad vari palīdzēt un kādu no tām brīvdienām , ko es veltīšu spēļu organizēšanā. Vienas brīvdienas kritīs uz taviem pleciem tad. 2)negribu tik daudz čakarēt wormu , lai vēl liek FFA mode pa virsu.

Link to comment
Share on other sites

kas tur ko čakarēties wormam? :) iedot pluginu, tālāk jau viņš tiktu galā es domāju.

tu domā pa brīvdienām spēlēt? vajag pa darba dienām viennozīmīgi. pa vakariem, kad visi +/0- ir mājās, nejau nu brīvdienās, kad ballējas katrs otrais 3 dienu garumā ^_^

FFA :sparta:

Link to comment
Share on other sites

omfg, kas tas pa prikolu? tu taиu joko? organizз, nozоmз arо spзпu laiki saprвtоgos laikos (ne svзtdienu vakaros), kв arо вtrвk vajadzзtu sвkt - aiznвkamв svзtdiena, kamфn. ir cilvзki ir spзlзрana.

Link to comment
Share on other sites

Es gan piekrītu Hivemindam un domāju, ka svētdienu vakari ir ideāli priekš turnīra spēlēm.

FFA gan vajadzētu un arī 7x7. Savādāk baigais černis un baigi neforši sanāktu, ja kāds izietu ārā spēles vidū. Vienīgi varētu pieņemt kādas sankcijas un sodīt tos, kuri iziet ārā spēles vidū. Bet tā vien šķiet, ka ar FFA modu viss būtu vienkāršāk.

Link to comment
Share on other sites

Chuwis izkrīt ārā. Izkrīt ārā vēl fuzzy un miikstais, sorry jusu vieta tiek iedalita snoopam un dileram ilgadējiem gign jūzeriem.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu pateikt , ja wormam bus pagruti uztaisit serveri. Varu CSDM servaku ar jebkuru configu palaist uz savas kastes , tik vajadzes kads kursh ienaks un ie4ekos ko tur vel vajag pec defaulta ( pats CSDM nespeleju ).

P.S. zem kaste ir domats serveris kursh stav tur pat kur GIGN , nevis mans dators majas...

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Es veel 100% nezinu, bet shajaa nedeeljas nogalee paarvaacamies uz jaunu maaju un nets buushot pieejam triis nedeelju laikaa. Taka, ja kaut kas man nesanaaks, es ar prieku doshu savu vietu bleidinjam. Nebuus jau taa, ka tagad pazudiishus uz 3 nedeeljaam, veel jau no iphona vareeshu sekot liidzi visam, kas notiek un konkreeti arii vareeshu laiciigi pateikt par savu daliibu turniiraa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...