Jump to content
GIGN Forum

Csdm Gign Turnīrs , Izlozes Rezultāti!


Hivemind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macho es nevēlos csdm turnīru uztaisīt , kur puse spēlētāju pat nav zināmi gign komunā. Atoss man palūdza , es viņu zinu gan dzīve gan šeit , un r3v3nge man ir gandrīz nezināms , tāpēc izmetu viņu. Zilajiem adminiem jābūt privilēģijai spēlēt gign turnīrā.

Link to comment
Share on other sites

CSDM'a admins ir REVENGE aka ^^^ , kaut ka taa.

R3v3ng3 spele WAR3 kopsh tas atveras.

Vispar vairak izklausas pec Hivemind CSDM CUP nevis GIGN . Nafig vispar tik 40 speletaji?

Kad bija netgames un kad pats taisiju , nemu visus kuri pieregojas. Parasti bija pari 200 speletaji , viss bija normali bez tas baigas izlozes un kaut kadiem noteikumiem ka 4ali izmet turnira laika jo atnaca kaut kads aizvesturisks 4els. Varejie uzreiz uzrakstit , ja pieregosies kads no vecajiem tad jauninais var iet naxyj. Tad vini nemaz nebutu pieregojushies , viniem nav butu jasezh un jacer ka vinjus panems HIVEMIND.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

jaa lol, hwans ir puberis, csdm savu muuzhu nav manits, revenge ta vismaz csdm apgrozaas un kaut kads admins revenge ir csdmaa :P

nu jaa, stati nestradaa, aatri vien varetu atrast kuri jaalidina aaraa un kuri pelnijusi spelet.

par to zilo adminu bushanu, nu jaa pohuj 5 gadus cs nespeelee, bet tagad grib kaut ko tur pameginat pashaut un na sharu vieta turniraa iedala, tas taa vispariigii nevis konkreti uz atoss, jo shad tad jau vins ir manits, tas par domu kaa taadu, cits dienam csdm droto, bet atnak zilais, kas tur ne reizi gadu laika nav bijis vnk njem un izmet vinu :D nedaudz negodigi manuprat.

ngear butibaa doma, ka no malas nenjem ir apsveicama, nevajag wannabijus :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nu bļē tu ngear esi atpalicis , es taisu csdm turnīru gign spēlētājiem , nevis tādiem , kuri ierauga oho csdm turnīrs gign , jauzkapā! Šis nav turnīrs priekš spēlētājiem no malas, ja es gign komūnas biedrs , tad problēmu 40 cilvēku sarakstā nav tikt.

Epix: Cik mums to zilo adminu ir ? Zilais admins ir tomēr devis savu ieguldījumu gignam , nezinu vai tu neļautu piemēram dr sāpem nespēlēt , ja viņš gribētu.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

R3v3ng3 spele WAR3 kopsh tas atveras.

Vispar vairak izklausas pec Hivemind CSDM CUP nevis GIGN . Nafig vispar tik 40 speletaji?

Kad bija netgames un kad pats taisiju , nemu visus kuri pieregojas. Parasti bija pari 200 speletaji , viss bija normali bez tas baigas izlozes un kaut kadiem noteikumiem ka 4ali izmet turnira laika jo atnaca kaut kads aizvesturisks 4els. Varejie uzreiz uzrakstit , ja pieregosies kads no vecajiem tad jauninais var iet naxyj. Tad vini nemaz nebutu pieregojushies , viniem nav butu jasezh un jacer ka vinjus panems HIVEMIND.

Tu taisiji csdm TURNIIRU? :D:D

kaa tad, shas. :D

pats piedalijos visos tajos csdm turniiros, bet tevi kaa speletaaju, nedz adminu neredzeju :D

:lolza:

Link to comment
Share on other sites

schnappi jā es arī varu aiziet , bet derētu tā kā spēlēt ne ? ja tu neko nezini , tad nepird. Es paņemu tos sākuma ,kuri norādija status, pēc tam izmetu tos , kuru vietā nāca admini. Shis ir gign csdm, nevis kāds kso spēlētāju vai kaut kāda wos spēlētāju csdm.

Link to comment
Share on other sites

Mani vienmer fascine tava logika Hivemind. Kada sakara tu raksti kaut ko par mani , ja tu pats shaja komuna esi tuksh vieta. Tu biji LAN'a 1 reizi un pat no gruppas netiki ara , tagad tipa aiz monitora telo kaut kadu daunisko varoni. Ka tu vari zinat ka es nebiju uz pari 20 LANiem kur es biju organizators , ja tu pats uz tiem nebiji un vispar nefiga neshari? Vot pasaki tu reali esi tik stulbs? Varbut paskaidro man prieksh kam tu rakstiji 3 meneshus pec kartas ka tev iedevo Mersedesu vai ka tur uz 1 nedelju prieksh testa , kad ta nedelja jau sen bija pagajusi.

Es tev pirms gada jau pateicu ka tu ar saviem rukishu un zobu fejas stastiem vari oficiali iet naxyj.

2gideon: agrak pastaveja projekts cyds.lv , es tur taisiju divus CSDM turnirus. Standarta projektos ar pubiem tie nebija publiceti , viss bija caur mIRCu.

Link to comment
Share on other sites

LAbi te jau offtopics , jonny padzes postus ludzu. Vai kads cits moders. Novijas es runāju par to , ka ngears dirsh ka vins uz laniem brauc un spele , bet neviena lana neesmu manijis vinja niku , ne veco est1mated.

Link to comment
Share on other sites

Зtiski bыtu viтam paрam nemaz nepieteikties, jo ir cilvзki, kas pelnijuрi spзlзt, lai arо kвdu ieguldijumu gignв viтр nebыtu devis. Nu nevar tв likt cilvзkus par veciem nopelniem, galu galв pзc maniem uzskatiem turnоrв bыtu jвspзlз aktоvajiem csdm spзlзtвjiem ar +/- pieklвjоgвm stundвm un tikai pзc tam, ja pietrыkst тemt pвrзjos.

cash^ tu tik neтem пaunв, bet pзc manвm domвm csdm turnоrв vietu tu esi nepelnоti ieguvis, jo cik zinu cs kв tвdu tu nespзlз un kur nu vel csdm :D

Tas pats attiecas uz moderato, nezinu vaєbыt tu tur apgrozies ar citu niku un neesmu tevi manijis, bet tas pats.

Kas vispвr ir Goili? :superlol: pirmo reizi kaut ko tвdu redzu.

p.s. dareks jau sвcis trenзties, vakar visu nakti laikam рaudijвs :muahaha:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

cash^ tu tik neтem пaunв, bet pзc manвm domвm csdm turnоrв vietu tu esi nepelnоti ieguvis, jo cik zinu cs kв tвdu tu nespзlз un kur nu vel csdm :D

Tas pats attiecas uz moderato, nezinu vaєbыt tu tur apgrozies ar citu niku un neesmu tevi manijis, bet tas pats.

Kas vispвr ir Goili? :superlol: pirmo reizi kaut ko tвdu redzu.

p.s. dareks jau sвcis trenзties, vakar visu nakti laikam рaudijвs :muahaha:

Goili ir no NAVI klana. Ar dont kopa kadreiz kapaja, epix tu neesi tik sen lai vinu zinatu :D

Link to comment
Share on other sites

IVAN online :)

tas ir tas pats goili, tik man likās, ka jau beidzis dzenāt cs viņš ir. tad jau mr. kill arī var pasaukt un ja nemaldos, tad dont^ arī bij no tā pat klana ^_^

P.S. pa darba dienām varu noorganizēt kādu geimu, jo pats tad tikai varēšu spēlēt ( savu spēli teiksim ) :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...