Jump to content
GIGN Forum

Muzika


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

patiik visaadi - roks, alternatiivaa, hips un hops, bet vairaak velk uz roku, piemeeram bloodhound gang, korn,queens of stoneage, the white stripes, green day. nu kkaa taa.

Link to comment
Share on other sites

es esmu kritis uz dziesmaam, pie kuraam var vieglu depresiju paraut happy.gif

vislabaak der A Perfect Cirlce, 36 Crazyfists, Deftones (vislabaak patiik dziesma Passanger) shis tas no A-Ha, Mogwai, Pink Floyd, patiik arii kaads labs klubu songs, kaa piemeeram Robert Miles - Children, un tagad baigi iepatikusies Deep Dish - Say hello (jaa man nav noteikta gaume wink.gif )

aa un btw kaads nezin, kas taa pa dziesmu, kas skan "Aijas" reklaamaa pa TV3, ko raada shiniis dienaas??

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

ak jā. mana mūzikas gaume galvenokārt bāzējas ap dažnedažādo elektronisko mūziku, ar puslīdz retiem neelektroniskiem izņēmumiem. favourite band - Underworld. visu cieņu Peter Gabriel un David Bowie. šeit ir mana ūberstilīgā playliste.

Link to comment
Share on other sites

hmm, man principaa sanaak klausiities radio fonaa smile.gif, kas tur skan pa popshitiem, tas man jaaklausaas

P.S. agraak Nirvana, Blur, smagaaki - Slayer, Sepultura, tad hiphops, tagad tas viss ir apnicis (iznjemot Nirvana - to var klausiities depresijas laikaa, lai iegruustu sevi veel dziljaakaa depresijaa happy.gif)

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

sepultura - corrupted

sepultura - reza

soulfly - prejudice

gorgoroth - a world to win

fear factory - i will follow

šitās pēdējā laikā klausos, baigi fancy happy.gif a tā - kaudze favorītu, kas aptver daudz un dažādus mūzikas stilu

aa aaizmirsu -Aphex Twin - Donkey Rhubarb - baigi čoinā. Aphex Twin - Come To Daddy arī PWNZ, it īpaši klips.

Link to comment
Share on other sites

Nekadas noteiktas dziesmas nav, visas club,mix,remix,dance charts,house...

pokemons smile.gif

iepostoshu paris labakas dziesmas (kadu gan jau aizmirsu)

Pjer Narcis - Shokoladnij zajac laugh.gif

Machine Head - Imperium

Sepultura - refuse, resist

Slayer - Seasons on the Abbys

Soil - Halo

Machine Head - The Blood, the Sweat, the Tears

RHCP - Under the Bridge

Static-X - Push it

Metallica - One

Scooter - How much is the fish cool2.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...