Jump to content
GIGN Forum

Admini


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad. Piedāvāju adminu nomaiņu. Protams, visu izlemšu tikai un vienīgi es. Varbūt vēl kāds cits, ja viņam nebūs po. Bet būs. Tā kā es.

ideja tāda - izvirziet kādu adminu ar pamatojumu, kāpēc ar viņu kaut kas nav kārtībā (nespēlē, baigi sako, izkikoja mani sad.gif) - man pašam slinkums meklēt un skatīties, tā kā, ja gribat tiesības tad izdariet to paši - manuprāt ir daudz tādu neaktīvu. Neaktīvs nozīmē arī, ja spēlē, bet reāli neko nedara. Te daži sūdzējās par tādiem variantiem.

Otrs posms. Ļoti ticams ka vairāki tiks atskaitīti no godprātīgā admina statusa. Te nu paveras iespēja kādam citam dabūt tās tiesības. Es īsti nezinu kā lai to visu noformulē tāpēc novienkāršošu visu.

xb īstenībā ir viss kas ir vajadzīgs. Pārējās tiesības ir sūds. Tātad kas atbilst xb - tiem kuriem ir smadzene + pieredze iekš cs.

Emm, tātad kas būtu jādara jums - jāieliek te viens vai vairāki adminu niki (vēlams tos ar xb, pārējie mani īpaši neuztrauc) un jānorāda iemesli, kāpēc viņam tiesības nav nepieciešamas.

Tas, protams, nenozīmē, ka uz katru noņemto adminu jaunam vajag skriet klāt. Tā ka atslābstiet.

Idioti, lūdzu nerakstiet. Tā kā idioti nezin ka ir idioti, vai arī daži brīžiem nezin ka viņi raksta kā idioti - es būšu pretimnākošs. Sākumā varat rakstīt visi un izteikties arī visi. Tas, kurš būs kaut kādu bezsakaru uzrakstījis, vai kaut kādu stulbu komentu, vai kaut ko iespamojis tiks identificēts kā idiots. Ja pēc šīs burvīgās identificēšanas subjekts vēl vēlēsies kaut ko teikt, tad katrs posts rezultēsies ar +10% warn.

that's it četri now.

p.s.

es skatos ^Ali^ ir savā topikā kaut ko iebliezis. Džekiņ, tam visam ir domāts šis topiks.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pieteikshu divus kandidatus nomainai Plavec un devil

plavec - Vispar nereage uz to ka saku ka dzeks ar antirecoil +wh spele itka neredzetu(un neuzrakstu es to vienu reizi ) Spelejot serva isstas vinam vispar viss ir POfig

Devil - frageris kuram galvenais fragi and skatas kauko vins tikai tad,kad tas sāk skart vinu , saku ,ka vienam citi pasties ,kaa rustas merkis ,kip antirecoil '' vinsh saka kas tas tads es no citiem neko nesaprotu ! + nobano kadu kuram nemaz vinu nav !

+ dazi kas nav redzeti serva spelejam kadu bridi (speleju katru dienu vismaz paris stundas) Niki :: Ayanami , Radler , das killa ,Jin[nezinu vai tas ir tas pats j1n ja ir tad gan spele cuvaks) , Surrounder ,chacha

Ja kaukur kludos un tomer kads no seit pieminetajiem dzekiem spele Loti atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu ^ali^ visos izvirzītajos punktos!

Vai varu sevi izvirzīt uz ZILĀ ADMINA statusu ?!! Skan vilinoši ne ?

PS. Mans avatārs ir zils, un mana māja ir zila, un ari meitene ir zila, un esmu zils, dā dabūdabadī daba dī dabu dā ... x 2

<c> eifel 65

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

nu plavec un devil vienigi tadi loliti ko es atljaushos pieminet, ali daudz maz iznjema vardus no mutes vinju raksturojumaa. uzmetot registracijas sadaljai acis gekiem, kuriem ir xb pamanu, ka ir tadi kuri ne parak biezhi spele, bet man ar visiem tadas tiri norm attiecibas, un es netaisos tagad rakstit lai vinjiem visiem njem nost! plavec un devil ir vienigie tadi, kuri no shobrid biezhi spelejoshiem izceljas ar tadu savdabigumu! ir gadiijusies pa vienai epizodei ari ar citiem, ka vinji negrib skatit 4iteri, aizbildinoties, ka reti spele un grib paspelet (tiesham nesaukshu varda, jo negribu sabojat attiecibas, un nedomaju ari ka tas ir pietiekams iemesls, lai njemtu nost tiesibas kadam(lol))!

nu ja jau reiz tada iespeja paprasit, tad es labrat uznjemtos atildibu pamutjiit ar xb, 4iterus maku atshkirt, labrat paretinatu vinju rindas sho pidinji aktiivajaa sezonaa, tikai ja macho doma, ka nee, tad plz bez apvainojmiem, bet nu diezgan skaidri zinu ka neesmu tevis piemineetais idiots, taka var jau man uzticet cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Skatijos adminu listee un neatradu nevienu, kam vareetu njemt nost ban tiesiibas, bet plavecam gan jaaizsaka aizraadiijums, par slinkoshanu speeles laikaa! AAA un veel ir xk tiesiibas z00mam, kursh vispaar kaa admins neprot riikoties ar tiesiibaam,ar saviem bezsakara kickiem un teeloshanu.

Taa kaa izteikties bija iespeeja visiem, gribeetos sanjemt xb tiesiibas, kuras sen esmu veeleejies! 4iiterus atpaziit nebuus probleema!

Ar cienju Glud!naTajs

Link to comment
Share on other sites

njaa es speeleeju vienaa laikaa kad Ali taapeec piemineeshu devil, man kaaa vecam vilkam neizlikaas ka vinjsh apjeedz savu misiju ar taadaam tiesiibaam, pokor smile.gif vareetu nosuudzeet ka vinjsh man vienreiz ielika galvaaa neforshi 18.gif, taapeec slikts admins smile.gif. bet taa itkaa viss

Link to comment
Share on other sites

*savienojos ar Budu ,atslaabstu*

mat!ldi un madaanu arii vareetu nosaukt par neaktiiviem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ali ja smotrju ti umnik da ? ofigenno frager smiliez.de_2551.gif on menja uze 3 denj prosit zabanitj cepuka kak i mnegoje drugije , ja uze zaparilsa sluhatj, ban ban !

( Ali jesli ti neumejesh igratj , neozna4ajet 4to drugim kto norm igrajet nado ban stavitj ! Ja vsegda kogda govorat 4to 4iter i men nick neizvesten ja 4erez raund na4inaju za nim smotretj ! A takije kak ti specalno govorat 4to plavec i ja nesledim 4tobi tebe toko xb dali mad.gifdry.gif ! )

Link to comment
Share on other sites

Niks: dame

Iemesls tiesiibu nonjemshanais: Sanaac vienu reizi ar shito cinci sapleesties. Kopsh taa laika es taa esmu saacis noveerot vinju. Reti speelee, kad speelee izmanto adminja tieiibas nepaaraak lietderiigi... var teikt frago un viss. nunu.gif

Niks: TI-83+ Silver

Iemesls bana tiesiibu sanjemshanai: Speelee biezhi, ilgi un labi. Ir pieredze cs'aa, viegli vareetu atshkjirt noobu no chiitera. Ir smadzenes. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Iesaku 2 pretendentus, kas manuprat ir pelnijusi tiesibas, tikai nezinu vai vini pasi tas velas smile.gif:

1. Bucher

2. Silvers

Nu un gribu so to pateikt par DeViL. Nevajag tagad meklet speciali adminus, kuriem nonemt. Tie, kam janonem ir redzami, bet es neuzskatu, ka tas butu DeViL. Nee vins nav mans coms un es vinu pat neesu nekad satcis (specials teikums kalbacai). DeViL skatas speletajus, bet ne tapec, ka kads saak brekt : "Wh Wh Wh !!!". Varbut man ari nav taisniba, bet ja taisniba butu brecejiem, tad Wh ir fasty, Koshkeram, Bucheram un krish*. Tapee beidziet dirst te par DeViL, ka vins neskatas. Esmu pret tiesibu nonemsanu vinam. Nepatik manas domas, pierodiet!

Link to comment
Share on other sites

Pieteikshu divus kandidatus nomainai Plavec un devil

Nu šiem diviem nezinu vai vajag ņemt nost. Viņi tomēr arī nedaudz skatās čīterus biggrin.gif laigan frageri jau nu konkrēti un laiks adminēšanai paliek gaužām niecīgs dry.gif Man liekas pietiktu ar kādu aizrādijumu smile.gif

p.s. vote komanda gan šiem abiem censoņiem ir pilnīgi lieka.

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Plavecam nahren tiesiibas vajag! Tiko lika bezsakariigas votes 2x peec kaartas! Un veel slepo CT, jo tas redz neejot viens pats miineet C4 pret 5ciem terroriem ranting.gif

Taads mudaks! old.gif

Piekriitu odinjam par voti!

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

ok, šitā jau ir kāda simtā reize, kad es dzirdu, ka plavecam vote tiesības nav vajadzīgas. Tās arī noņemu.

Pats domāju, ka plavecam un devilam diez vai vajag ņemt nost ban tiesības. Nobanojuši viņi arī tomēr ir nelielu bariņu cilvēku. Katrā ziņā, diez vai kaut kas uzlabosies, ja viņiem nebūs ban tiesību (ok paskuda netiktu nobanots vēl vienu reizi bet tas arī viss).

Link to comment
Share on other sites

Skatijos adminu listee un neatradu nevienu, kam vareetu njemt nost ban tiesiibas, bet plavecam gan jaaizsaka aizraadiijums, par slinkoshanu speeles laikaa! AAA un veel ir xk tiesiibas z00mam, kursh vispaar kaa admins neprot riikoties ar tiesiibaam,ar saviem bezsakara kickiem un teeloshanu.

Taa kaa izteikties bija iespeeja visiem, gribeetos sanjemt xb tiesiibas, kuras sen esmu veeleejies! 4iiterus atpaziit nebuus probleema!

Ar cienju Glud!naTajs

Shitas i labs keksis, ja tiks pie xb izgludinaas visus chiiterus no gigna aaraa laugh.gif

Nu, katraa zinjaa, atbalstu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

it kaa jau admini GIGNaa ciitiigi darbojas.. (bija iznjeemums plavec).. arii devil wink.gif skatoties dazhus demo, kuros vinjsh adminee, var redzeet, ka cilveeks iet spectatot un skataas potenciaalos "noziedziniekus"...

es atbalstu tiesiibu uzlikshanu Bucheram, jo vinjsh tieshaam labi speelee un sakariigi runaa... (28:0 rocks)

peedeejaa laikaa neesmu redzeejis silveri serverii (mosh vakaros speelee, kad es netieku iekshaa... sad.gif ), bet pret vinju arii nav iebildumu...

aaa un ir jau pinky, kuram man liekas, xb nebija... vinjsh jau ar mums taads sakariigs un kaartiigs puika... domaa ar galvu un pa velti banus neliks... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mana kārta izteikties, smile.gif ( tjip visi mani klausa biggrin.gif )

Par plavec un devil itka neko pārak sliktu nevaru teikt. Manās acīs visrizlākais admins ir z00m ( jā zinu viņam nav xb ). cik esu redzējis viņš serrverī to tik dara kā dirš un liek foršas votes, kautvai nemāk lietot laiakm nemaz vote komandu. parasti no tām votēm neko nevar saprast nemaz. vienīgi, ja labi iedziļinās varbūt ar grūtībām sapratīs domu, bet diezin vai.

Atbalstu iedot Bucheram xb, čalis sakarīgs un manuprāt sapratīs to, ka ir admins un rīkosies, kā nākas.

Silver arī ir sakarīgs čoms, un var, manuprāt, xb dot.

Vēl reku liste ar adminiem, kurus vispar serveri nesu manijis varetikt:

ar xb: Surrounder, Jin ( ja tas ir tas pats j1n tad nelieku te ), sye ( redzēju dažreiz, uzreiz pēc reborn, vairāk nēsu. Bet takā ir klanā tad nost neņems ( bet atceramies kāda diskusija bija par to kā viņš bano cilvēkus )), Mironjgalva, mat!lde, Raicha, Freezy

( maybe kads te ir zinama cilvēka ljevais niks, nezinu )

ar kiku: Never, Liquido, Undertaker, Noir, dame, Jeemy Jhonson, TBlaze,

ar votēm: Ekanz, Zephyr, howl3r, ]-[ruuw, andrejka, Lowrider.

btw, es izgāju cauri visiem reg nikiem biggrin.gif

ak, jā un es būtu priecīgs, ja man iedotu kautko, kautvai tikai slapslayu.

labi peace

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

Manās acīs visrizlākais admins ir z00m ( jā zinu viņam nav xb ). cik esu redzējis viņš serrverī to tik dara kā dirš un liek foršas votes, kautvai nemāk lietot laiakm nemaz vote komandu. parasti no tām votēm neko nevar saprast nemaz. vienīgi, ja labi iedziļinās varbūt ar grūtībām sapratīs domu, bet diezin vai.

z00ms ir pilnīgs daunis!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...