Jump to content
GIGN Forum

Admini


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es zinu to ka kaadreiz adminu paraugs bija spiidijs smile.gif iisteniibaa taads norm kekss reaalaa smile.gif bet vinjsh jau cs 1.6 vispaar nespeelee , kaadreiz veel dazhreiz meenesi iegaaja bet taa vinjsh tagad tikai ns speelee .

cursoram arii tiesiibu nevajag jo es domaaju ka vinjam cs.hacker.lv ir full tiesiibas un vinjsh te vairs neiegriezhas.

hmm , ja es labi atceros arii da beeram bija tiesiibas un vinjsh te vairs tochna nespeelee.

Link to comment
Share on other sites

es zinu to ka kaadreiz adminu paraugs bija spiidijs smile.gif iisteniibaa taads norm kekss reaalaa smile.gif bet vinjsh jau cs 1.6 vispaar nespeelee , kaadreiz veel dazhreiz meenesi iegaaja bet taa vinjsh tagad tikai ns speelee .

cursoram arii tiesiibu nevajag jo es domaaju ka vinjam cs.hacker.lv ir full tiesiibas un vinjsh te vairs neiegriezhas.

hmm , ja es labi atceros arii da beeram bija tiesiibas un vinjsh te vairs tochna nespeelee.

da beer nav tiesību.

speedy spēlē h2, kad tas nestrādā tad iekāpj gignā.

cursoru tiešām neesmu manījis jau sen.

Link to comment
Share on other sites

nedomaju ka pokor vajadzetu pieshkjirt xb tiesibas lai iemacas riktoies vispirms ar tam pasham... dry.gif

Cik reizes vinsh netaisa uzreiz slay kad 1T vs 5ct vai arii otradi. Ja vinsh jutas memais smiliez.de_2524.gif tas neozime ka citi ari ir tadi un skries naves apskavienos.

Un jaa runajot par citiem kaut kad man nacas dzirdet tadu textu no viena admina, citeju:"aizej un apskaties pats". Man likas ka viens tur memi 4ito, un ierosinaju kadam adminam paluret , nu un sanjemu shadu atbildi. Nu bet tas taa domaju ka tas kas to teica pats zinas.Bet nedomaju ka vajadzetu but tadai attieksmei... unsure.gif

Domaju ka jaunie kandidats varetu but:

Bucher

vismaz nekas cits prata nenak.

Link to comment
Share on other sites

Mahmeds privedi hotj 1 primer gde ja delal slay 1vs5 ? esli i delal to kogda postavlena bomba, a bilo 4eloveka 3 protiv 5 i 2 po6li defusitj bombu ,a 1 dazhe ne po6evelilsja,teh dvoih ubili a on tipo samij umnij so 100 hp sidit v jame na d2.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...