Jump to content
GIGN Forum

Admini


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es joprojām dzirdu, ka pa nakti un no rītiem tur ir čiteru valstība un domāju pirmkārt vajadzētu ņemt nost super neaktīviem, nevis cilvēkiem, kam ir cita dzīves uztvera. Tā vienmēr ja tu nēsi admins, tu esi neapmierināts ar kādu adminu, un tam iesmels manuprāt ir diezgan vienkārš "Ja es būtu admins es gan tur tā un tā izdarītu" tjipa. Pamatā tiem, kam neapmierina kā admins lieto tiesības ir tie, kas paši grib būt admini...

Būtu vēl labi ja ieviestu tādu noteikumu, visiem adminiem ir obligāti jātrodas #gign, tad būs lielāka iespēja pasaukt adminu, ja serverī ir čiteris a adminu nav wink.gif

Nedomāju ka Gludinātājs būtu tas kam būtu jadod ban tiesības:

Es redzu ļoti reti viņu

Nu nav tas skills, lai ķertu

P.s Zinu personu, kas nemāk lietot slap, bet neteikšu, lai takš dzīvo laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gludinātāj, par šito pēdējo megamozgaino tekstu tev bezmaksas apliecība.

-----------------------------------------------------

Apliecība Gludinātājam

Šī apliecība apliecina tiesības nesaņemt ban tiesības uz 2 gadiem.

Apliecinu, macho

2005. gada 28 septembrī.

-----------------------------------------------------

vari izprintēt un pielikt pie sienas.

Link to comment
Share on other sites

gludinātāj, par šito pēdējo megamozgaino tekstu tev bezmaksas apliecība.

-----------------------------------------------------

Apliecība Gludinātājam

Šī apliecība apliecina tiesības nesaņemt ban tiesības uz 2 gadiem.

Apliecinu, macho

2005. gada 28 septembrī.

-----------------------------------------------------

vari izprintēt un pielikt pie sienas.

crying.gif

Link to comment
Share on other sites

fuj1tsu a ka tev liktos mana kandidatuura uz xb? es domaju, ka es xb butu pelnijis vairak par butcher, reti kad esmu vinju maniijis smile.gif

p.s. par z00m, nu ja vinsh ir loljiks, bet vinjam ta pat kompi nesen aizveda un kadu laiku nespeles, taka droshi var njemt nost, kaut gan tas jau manliekas ta pat skaidrs ka nonjemtu

atbalstu es pokoram, spelje jau sen, tiri normali un biezhi, cik foruma redzeets, tad smadzene ar kaut cik ir!

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Ok ja juus te saakat prasiit bana tiesiibaas tad es ar uzprasiishu ( koshkers man teica lai uzprasu, ja kas vainiigs vinjsh biggrin.gif ).

Ok esmu izkikojis paaris 4iiterus un itkaa vinji jau nenaak atpakalj bet ja naak ta neliels chakars, plus man lieki nodereetu Xslap un Xslay ( pat vairaak nekaa xb tiesiibas ) jo speeleeju no riitiesm kad reti paraadaas kaads admins.

thats all doods 20.gif

Link to comment
Share on other sites

не судите строго некоторых админов.

Приведу пример : У тебя дома стоит комп и есть интернет, заходишь на сервак гигн.лв и тут ньюбы кричат ВХ!!! ЧИТЕР!!! БАН!!! ты спокойно заходишь в спектакторы и следишь минут 10-15 за этим так называемым !читером! Потом убедившись ,что парень играет чесно говоришь ньюбам,что парень чист и нечего гнать или ставишь бан ,если парень читерит. НО есть и другой вариант, когда компа у тебя дома нет и ты вынужден ходить в прокат играть. Берёшь на часик пошпилить в кс, заходишь на сервак и тебе НУ НИКАК нехочется терять 20 минут( сидя в спектакторах) из 60 на поимку читеров.

Its just my opinion unsure.gifconfused.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pricipa adminam ir pienakums, ja jau ir dotas tiesibas. Man biezi gadas taa, ka nepaspeleju es to cs kaa taja bridi gribetos. Zini ta ir atbildiba sava zina, un ja gign nebutu tik daudz adminu, tad butu i "labais" teamplay i citas ficas. Nejutos slikti, ka dazreiz nakas pavadit laiku spect. Parbaudu lenam kadus paris cilvekus, parliecinos, izdaru vajadzigas korekcijas un tad varu spelet. Parsvara vienmer, kad ieeju serveri paris minutes uzreiz pavadu Spectos, lai parbauditu speletajus. Ir bijusi kadi 10 gadijumi, ka izbanoju speletaju kuram ir score 2:9, jo vins jau spele ar 4itiem, pirms iemacijies savest kartiba config failu wink.gif Un nekur nav jasteidzas ar banu pirmaja raunda, jo bano tacu viereiz evil6.gif ... un uz ilgu laiku

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka esmu piemineets ar labu vaardu. Paldies, paldies smile.gif Vieniigi no xb es pagaidaam labpraat atteiktos, ja ljauts, kaut vai par labu Bucheram, kursh ir otrs admins piemineets ar labu vaardu... smile.gif

Kaapeec?

1. Plaanoju samazinaat savu speeleeshanas laiku serverii tuvaakajaa laikaa, jo baigi daudz darbi shobriid sarodas. Peec kaada laicinja vispaar uz nenoteiktu laiku pazudiishu...

2. WH man veel ir idejas kaa noteikt. Bet tas arii ir viss, taalaak iisti manas zinaashanas sniedzas tikai teoreetiskaa liimenii.

3. Man ir aizdomas, ka par mani vareetu buut daudz suudziibu tieshi zinaashanu un pieredzes truukuma deelj (ticeesiet, ka es ne reizi neesu redzeejis dziivee WH, iznjemot shitaas chiiteru filminjas? Aaa... vienreiz veel NOX laikos kautkaadu WH klubaa redzeeju, par ko man kluba admini sabrauca augumaa, jo jamie to chiitojosho kexu atbalstiija...).

4. Man labaak patiik palamaaties uz basekemperiem un izmeetaat pa visiem baazes stuuriem... DE kartees teroriem ir paredzeets rushot nevis kempot!!! evil6.gif 2 raundu laikaa, kad aiztriecu visus rushot, T pat meedz uzvareet pret CT frageru paarsvaru... 20.gif

EDIT: Tagad komati rulee vairaak nekaa orgjinaalajaa postaa smile.gif Kaa arii vieniigaas suudziibas par adminiem kaa taadiem, kas man vispaar vareetu buut, ir par voteem uz atspeeleetaam standarta karteem dd2, aztec, inferno, cbble, train utt. smile.gif Atbalstu vairaak survivor, piranesi u.c. ne-tik-atspeeleetu-standart-karshu speeleeshanu smile.gif

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

nu pokoram un Rayusam sava daļa taisnības. No sevis tik varu teikt, ka man 1reiz mūžā ir bijis tā, ka ilgi jāpēta džeks - pārsvarā visas viņa fīčas var uzreiz pamanīt (nu 1-3 raundu laikā). Tagad, kad tas rekoils visiem ir, tas jau vispār uzreiz redzams.

Jebkurā gadījumā, diez vai kādam, kurš patlaban ir admins un kurš arī uzturas serverī ik pa brīdim, tiks ņemtas nost tiesības dēļ neaktivitātes. Tas tomēr ir pārāk strīdīgs jautājums un cik cilvēku tik viedokļu. Vot tos kuri nav spēlējuši - tos gan varētu pašķirot.

Link to comment
Share on other sites

не судите строго некоторых админов.

Приведу пример : У тебя дома стоит комп и есть интернет, заходишь на сервак гигн.лв и тут ньюбы кричат ВХ!!! ЧИТЕР!!! БАН!!! ты спокойно заходишь в спектакторы и следишь минут 10-15 за этим так называемым !читером! Потом убедившись ,что парень играет чесно говоришь ньюбам,что парень чист и нечего гнать или ставишь бан ,если парень читерит. НО есть и другой вариант, когда компа у тебя дома нет и ты вынужден ходить в прокат играть. Берёшь на часик пошпилить в кс, заходишь на сервак и тебе НУ НИКАК нехочется терять 20 минут( сидя в спектакторах) из 60 на поимку читеров.

Its just my opinion unsure.gifconfused.gifupset.gif

Nu bet tad nevaig prasiit tiesiibas, ja zini ka tu nevareesi kartiigi pildiit admina pienaakumus ... zaban.gif

Tas taads just a opinion from me...

Link to comment
Share on other sites

recoil - atsitiens - otbiv

Praktiski tas noziimee ka ar ieroci nevar pashaut vienaa punktaa, jo atsitiena deelj, meerkjis celjas uz augshu. Tiem kas lieto no-recoil haku merkjis neceljas uz augshu - taa vietaa tas juutami iet uz leju. Ar automaatiem iespiezhot var ieveerot, ka teemeklis drausmiigi raustaas. Ar shotguniem teemeklis juutami nokriit uz leju peec katra shaaviena. Tas pats ar awp.

Ja normaali ar ak iespiezhot teemeklis skrien uz augshu un, lai notureetu lodes vienaa liimenii, tas ir jaavelk uz leju, tad ar no-recoil haku teemeklis noskrien uz leju peec katras lodes - to redzeet var momentaali, jo taa neviens cilveeks nevar pashaut.

Link to comment
Share on other sites

Latest toughts:

1. Pa dienu un vakarpuse adminu tik tiesam pietiek.

2. No rita adminu - NEPIETIEK!!!!!

3. NAKTIS adminu NEEDED!!!

Mans ieteikums - dosim daziem labiem cilvekiem iespeju sevi pieradit, jo kas zin, bus vel biezaki tadi riti, kads man gadijas nesen. Vienu pidinju petiju, un izbanoju, saku petit velvienu un tad pamaniju velvienu, to pidinju izbanoju un viens aizlaidas. Moz man jamaina kautkas sava startegija, bet nu nemedzu banot, kamer tiesam neparliecinos par jebkada shita klatbutni.

Tapec, moz vajag izmeginat jaunus adminus.

Ar prieku uzklausisu kritiku.

Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif Nu taa nedaudz savai aizstaaviibai 18.gif)

smiliez.de_2428.gif votes kuras tip nav saprotamas es paaris reizes pameegjinaaju jautaajumu uzlikt lab tas taa...

bet mapes nu gan es lieku normaalas un ne biezhi un tikai tad ja tauta veelas un kadas tauta veelas1

Buch kompi nekur neved taa ka nestaasti... kameer neesi paarbaudiijis...

Jurko tev ir speeja izteikties bazara nav... smiliez.de_2477.gif

+ ja nav adminu kas var noslayot vai izkickot ff tad man ir iespeeja vismaz uzlikt votiiti smile.gif

taa kaa luugshu neapdaliit mani thumbsup.gif

biju gaidiijis un luudzos uz apgreidu kaadu laiku atpakalj bet n u pienjemsim ka pagaidaam to nedabuushu un ceru ka palikshu esoshajaa statusaa...

thnxxxxx

un ja kaadam ir iebildumi lai uzraada laiku un demku kuraa esmu kaut ko ne taa dariijis...

iesuudzi mani muahahahhahahaaaa smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...