Jump to content
GIGN Forum

Episka Flash Gāme


macho
 Share

Recommended Posts

neskatoties uz to ka es esmu flash puzzle gāmju māsters, 10 lvl bija faking vienkāršs, izgāju ar pirmo reizi un patlaban man tur ir zvaigznīte un 225 punkti.

vēss līmenis! daudz grūtāk zvaigznīti ir dabūt 24ajā.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru pieveikt 6. un 24. uz zvaigznes. Nu okej, 6. gan jau, ja saņemtos, sadomātu kā, bet 24. nu nekādi neizdodas izdomāt. :hrmmm:

Nelieli spridzināšanas paraugdemonstrējumi un 6. done. Nu paliek vien 24. Any ideas? :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz paspēlēju. Pie sestā sēdēju 20 min. :) Beigās sanāca šis te - skatīt centru :) (challenge ir nenomest nevienu sarkano).

img_1270583457_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

norek - 16ajā, aizmet otrā pusē explosive ball un viss sanāks. pēdējā, disintegreito (ar to rozīgo bumbu) divus tuvākos sarkanos un tad jau mierīgi

odiņ - riktīgs lol :lol:

es kad pirmo reizi izmantoju vortex ball, man visa spēle pakārās :)

edit: oo, tagad atklāju kas ar viņu jādara, nice!

doubleedit: o, 7525

moš vēl var kaut ko uzlabot, bet man negribas :)

pirms darba dienas beigām 7565 uzbliezu :)

Link to comment
Share on other sites

Izgвju, skфrs apmзram 6900, slinkums kaut ko labot.

Daюos lоmeтos bija tвds "WTF, ko te?", bet izrвdоjвs tоri vienkвrрi...

Un tв vortex bumba nemaz tik kruta nav, man labвk 5kapeiku bumbiтa patоk B)

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināju ar explosive, bet tur kas knapi izkustējās. Un vairāk kā 40 punktus zaudēt nedrīkst. Tā, es iekustināju ar parasto 5-nieci un un ar explosive viss smuki nolidoja. Tikai 99 punkti bija :D

Ah, es nezināju par D pogu. Es visu laiku mēģināju nofrīzot, ja jutu, ka sarkanajiem lido virsū.

Bet nu labākais ir tas, ka seivs ir noārdījies. Tikko iegāju un tadāā - sāc vecīt no sākuma.

Link to comment
Share on other sites

:)

Nekad nebūtu domājis, ka vēl vienu vakaru to brīnumu kustināšu, re, ka kustinu gan. Let's start teh score-wars. Būtu forši, ja pie lielajiem cipariem ieliktu arī screenu, lai var salīdzināt kurā līmenī un cik punktus katrs ir savācis, lai ir uz ko tiekties, kad ir brīvs brīdis. :)

1zf75g6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nervi mani nervi.. Tiku līdz septītajam, jau kādas 20min nevaru iziet, laikam bus jāmet miers, savādāk nojūgšos..

ss.jpg

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

nu tak uzšauj vēlvienu bumbiņu un iziesi :)

pēc tam kad dabūsi krutās bumbas, tad varēsi zvaigznīti dabūt

es vēl virs 7700 izspiedu, neatceros cik, kaut kādus 7730 laikam.

edit:

lol, peredast, neredzēju tavu skrīnu pirms tam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...