Jump to content
GIGN Forum

Stand Up


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Noteikti daudziem no gign lietotājiem patīk stand up comedy. Iesakiet kādu labu komiķi (vēlams lai kaut kur iespējams viņa materiļu novilkt :) .

Līdz šim esmu laikam visu redzējis no Dave Chappelle daiļrades. Šis čalis ir vienkārši bomba. Vēl esmu nedaudz esmu redzējis Chirs Rock jokus. Es domāju, ka viņš ir pārvērtēts kā afigena smieklīgs čalis.

Nu tad iesakiet kādu ko jūs paši esat redzējuši un uzskatat par smieklīgu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ciest nevar nigeru stand up. Čoms bija starā par Michael McIntyre: Live & Laughing, mani viņš (Maikls, ne čoms) kaitināja ar savu gejiskumu, lai gan humors bija diezgan ok. Pašam patīk Louis C.K. un nenormāli labs ir Russell Peters: Red, White and Brown par rasēm. Vēl daudziem (es neesmu viņu skaitā) patīk George Carlin - onka, kurš visu un visus ienīst. RELIGION IS BULLSHIT.

Aizmirsu par Pablo Francisco. Pats pirmais stand up, ko vispār esmu redzējis

.
Link to comment
Share on other sites

UNT katt williams ir default weed stand up čalis, viņš pārsvarā stand up laikā klāsta , kā ir smēķejis zaljo un ar ko.

Try eddy murphy RAW! Vel iesaku woody allen , robin williams, richard pyror.

Link to comment
Share on other sites

nav rēcīgāka čaļa (it īpaši ja redzēts ir black books) par dylan moran.

Starp citu, neesmu redzējis robin williams, bet nesen klausījos vienu interviju ar viņu un tas džeks NONSTOPĀ mētā tādas ūberbombas, ka vajadzēs noskatīties.

Steven Wright man ļoti patīk, chris rock jokus nekad neesmu sapratis. No, I really mean it - es nesaprotu ko viņš saka. Ir noteikti vēl kāds, bet tagad esmu piemirsis, nu tas pats dave chapelle ir ļoti labs.

Nav gluži tas pats, bet iesaku noskatīties the umbilical brothers, rēcīgs sūds.

Link to comment
Share on other sites

Robin williams stand up domāts vairāk personām virs 18+ , daudzi joki bus nesaprotami mazajiem prātiem.

Runājot par dave chappele, nu viņš ir labs , bet viņš ātri apnīk, daudzi joki atkārtojas a.k.a. tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Robin Williams ir tas pats aktieris Williams? Ja tā tad man diezgan grūtu iedomāties, ka viņš mani spētu pamtīgi sasmīdināt.

Katt Williams esmu skatījies un man viņš tā nepārāk. Tikai tapēc, ka viņš takā raķete pa to skatuvi ņemas, precīzāk runā. Joki varbūt bez bildes vēl būtu tīri ok.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Katt Williams esmu skatījies un man viņš tā nepārāk. Tikai tapēc, ka viņš takā raķete pa to skatuvi ņemas, precīzāk runā. Joki varbūd bez bildes vēl būtu tīri ok.

jā, nu redzi mrs doubtfire vai kā to sūdu sauc un flaberis u.c. ne pārāk veiksmīgās filmas galīgi neattēlo to, kādi joki ir wiljamsam.

teiksim no tās pašas intervijas kuru nesen redzēju viņš saka

"Australia is pissed off at me because I called them England's rednecks. Then the prime minister of Australia said "Perhaps Robin Williams haven't seen rednecks, I suggest he visits Alabama". And now Alabama is pissed off at Australia"

"Oh?"

"Yeah, I'm gonna let them fight it out"

:)

man arī nešķita, ka viņš ir īpaši smieklīgs pirms tam, bet tas kāds viņš ir dzīvē nav salīdzināms ar to kāds viņš ir filmās. Un joki viņam ir pa skarbo, neviena tēma netiek aizskarta maigi, ja ņem, tad ņem aiz olām pēc pilnas programmas.

Link to comment
Share on other sites

Es nestrīdos par Robina Williamsa aktiermākslu un to cik viņam labas filmas, bet nezinu vai man viņš patiks kā stand up comedian. Katrā ziņā apskatīšos kaut ko no viņa repertuāra.

Es tagad tikai izlasīju macho postu, man tieši to arī gribās lai tie joki būtu skarbāki, bet tādas filmas kā Flabers neparāda Williamsu kā skarbu jokotāju :)

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Pēc George Carlin dzīves patiesību apgūšanas, visas stand-up komēdijas man liekas sūds. :/

Edit: visas pārējās stand-up komēdijas...

Viņš runā atklāti, viņš runā par interesantām lietām, nevar palikt vienaldzīgs.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

nr.1 - George Carlin

nr.2- Lee Evans

nr.3-Robin Williams

vel var iečekot pablo francisco un Russel Petters ir arī vnk fucking amazing! :)

ā. un vel ir dave chappelle, kas ir totāli labāks par katt williams!

nu ja..šie ir tie kurus esmu skatijies vairākas reizes...vel bišk emsu skatijies Bill Maher, kas ir diezgan ok - nodirš reliģiju :)

Link to comment
Share on other sites

no angļiem

Billy Connolly - labs, nedaudz jāiebrauc skotu izloksnē, bet labs tiešām.

Eddie Izzard - eh, šis tas ir ok, bet viņš ļoti daudzos savos šovos atkārtojas.

Ricky Gervais - viens šovs redzēts, bija ok.

no amerikāņiem

Louis CK jau minēja. Pablo Francisco vēl joprojām ir numero uno ("anything for a pussy"), bet viņam esmu tikai 2 šovus redzējis (i need MOAR). nevaru rekomendēt tos, kuriem jau ir tv šovi (Jon Stewart, Stephen Colbert) vai tos, kuriem ir tv šovi, kurus neskatos (Bill Maher, lai gan viņš ir smieklīgs, taču tajā pašā laikā vienveidīgs), jo šovi uz skatuves tomēr atšķiras no tv šoviem.

ā vēl iesaku Lewis Black, viņam ir arī guest spots vienu reizi mēnesī Daily Showā.

pilnīgi noteikti neiesaku Dane Cook (douchebag and boredom), tāpat kā Chris Rock (look at me im black)

šovs Last Comic Standing ir ok (īpaši tā sezona, kurā uzvarēja Josh Blue). nu, Comedy Central Roasti arī ir rēcīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LOOOOOL es noskatiijos Robin Williams uztāšanos un tik tiešām es neticēju macho teiktajam, ka tur būs hardcore joki, bet lol Mr Robin Williams vienkārši tādus ūber hardcore jokus runā man vienkārši liekas, ka es savu 6dienu esmu veiksmīgi pavadījis mājās sēžot skatoties šī nenovērtētā aktiera veikumu :DDD

Iesaku jebkuram kas saprot angļu valodu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...