Jump to content
GIGN Forum

Highlander Eiropas Turnīrs


Robs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šis varētu būt drošu spēlētāju saraksts, kurus es nevēlos mainīt:

Scout: inTuix|Him

Soldier: foset (jāpavaicā viņam vai ir pilnībā drošs)

Pyro: CookieMonstah

Demoman:

Heavy: DominiX

Engineer: quickaim

Medic: Robs

Sniper:

Spy: inTuix|SkaMy vai bReeTz

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka laiki vēl nav paziņoti. Ir tik ļoti daudz cilvēku, kas grib spēlēt, tāpēc neapšaubāmi ir jātaisa vēl viena komanda. Es to nedarīšu kamēr šī nebūs pabeigta ar 100% drošiem spēlētājiem, bet es jums ieteiktu pašiem taisīt. Mana komanda pagaidām saucas GIGN.LV 1, tāpēc varat taisīt GIGN.LV 2.

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti, ļoti atvainojos, ka taisu vēl vienu profilu, bet no parastā es vairs nevaru neko uzrakstīt līdz 14. aprīļa vakaram. Kāpēc? Lai nu kā - tu vari būt manā komandā, bet tad tev jābūt vai nu demo vai snaiperim.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja esmu tajā pagodinātajā bariņā, kas ir iekļauti tādā kā idejiskā pamat sastāvā, tad jau jāiet runāt ar turnīra organizētājiem, jo savādāka loma nekā buddijam man tur nespīd :). Turnīra reģistrācijas atvēršanas datumi arī nav skaidri noteikti - tās var būt nedēļas vai pat mēneši ( varbūt pat uz vasaras sākumu ). Spēlēt gribošo ir samērā daudz, arī laika pieteikties un nokomplektēt sastāvu ir pietiekoši, domāju, ka pilnvērtīgus 2 sastāvus šeit savāktu bez liekām problēmām, kā arī jau laicīgi ieteiktu meklēt spēlētājus rezervistu lomām. Manu Steam ID var atrast publiskā servera statos un pievienot mani friend listiem. Ja nu ir kādi neskaidri jautājumi vai kas jautājams, var jautāt arī man ( jāsāk pie tās domas pierast, jo idejiski man jābūt tam "guru", kas palīdzēs visās neskaidrībās ;) )

Link to comment
Share on other sites

:). Turnīra reģistrācijas atvēršanas datumi arī nav skaidri noteikti - tās var būt nedēļas vai pat mēneši ( varbūt pat uz vasaras sākumu ). Spēlēt gribošo ir samērā daudz, arī laika pieteikties un nokomplektēt sastāvu ir pietiekoši, domāju, ka pilnvērtīgus 2 sastāvus šeit savāktu bez liekām problēmām, kā arī jau laicīgi ieteiktu meklēt spēlētājus rezervistu lomām. Manu Steam ID var atrast publiskā servera statos un pievienot mani friend listiem. Ja nu ir kādi neskaidri jautājumi vai kas jautājams, var jautāt arī man ( jāsāk pie tās domas pierast, jo idejiski man jābūt tam "guru", kas palīdzēs visās neskaidrībās ;) )

Paldies tev :). Tu tiec iecelts par komandas treneri, bet es par kapteini :D.

Edited by Robs2
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par double postu, bet ja es neuztaisīšu jaunu postu, tad cilvēki domās, ka esmu miris.

Jauns apstiprināts saraksts

Scout: Him

Soldier: foset

Pyro: CookieMonstah

Demoman: Makin' Bacon

Heavy: PaniCal*

Engineer: emys

Medic: Robs

Sniper: Baba Tonja

Spy: bReeTz

Rezervisti:

Pipotaajs - Visas klases.

P.S. Kāds kuram ir dota šī editošanas vara lūdzu nevarētu no pirmā posta izgraizīt ārā to veco sarakstu? Vienkārši es viņu vairs nevaru editēt un netīk vecu sarakstu tur turēt.

Edited by Robs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...