Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasara


gangstadog_Hakeris
 Share

Recommended Posts

Ja tiešām vēlies rakstīt darbus, tad atlantu izmantot NAV jēgas. Liec sākumā sludinājumus SS un citos portālos, izveido savu klientu loku un aidā, es tā jau vairākas gadus daros. Tiesa, trūkums ir tava pamata izglītība- lielākās slaucamās govis ir studenti + nedaudz vidusskolēni. Pamatskolēni darbus principā diezgan maz pērk, arī samaksāt attiecīgi ieguldītajam darbam nav spējīgi.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Khm,iešāvās man te viena ideja,bet tur tikai dzeram naudai sanāktu nopelnīt.

Tatad klausaties,nē labāk lasāt.

Tākā labi un gudri māku rakstīt izdomaju iejiet atlants.lv piereģistrēties un tur dažus savus vecos darbus patirgot,par kuriem skolā pelnīju atzīmes.

Varētu arī uzrakstīt dažādas tēmas priekš devītās klases eksāmena latviešu valodā.Tagad daudzi meklē un iespējams būs kādi pardesmit pircēju,..kautkag īsti nezinu! Vai vispar tur kautkas var sanākt,ka Jūs domājat?

Atlants ir pilnīgi un galīgi garām. Pirms pāris gadiem tur reģistrējos, bija neliels čakars lai viņi sāktu to naudiņu skaitīt kontā (pa pastu bija jāaizsūta parakstīts iesniegums or smthn), bet tas ir konkrēts appisiens. Tagad man ir ~15 Ls sapelnīti un tie kretīni man neizmaksā vairs to autoratlīdzību, rakstīju meilu un prasīju kādēļ tā, šie atbildēja, ka viens no manis pievienotajiem darbiem esot bijis plaģiāts, pārskatīju noteikumus un atradu punktu, ja kāds darbs ir ticis atzīts par plaģiātu tad viņi "patur sev tiesības uz NENOTEIKTU laiku neizmaksāt atlīdzību". Protams, ka strīdējos, bet nu tiem lohiem neko nevar iestāstīt. Darbs, kas atzīts par plaģiātu- 6. klases referāts bioloģijā par suņiem :slap:

Link to comment
Share on other sites

Daži te ir tādi idioti, tā vien liekas, ka nekad mūžā darbu nedabūs. Ar tādu attieksmi arī varat iet dirst! Ja māki sevi labi pasniegt un esi gudrs čalis, 100% darbu atradīsi. Galvenais ir meklēt un censties. Neklausi tos pidiņus, kuri saka, ka nevar atrast, jo tieši tie arī ir, kuri nevar atrast, jo ir sabiedrības atkritumi, kas vienmēr sūdzēsies un uzplīsies ar savu strupo viedokli, ka viss ir slikti, bezdarbs utt.

Ja sāksi meklēt laikus darbu, tad gan jau arī atradīsi, galvenais neklausies pidiņus, bet dari kā tu esi iedomājies, tad arī viss sanāks. Pašlaik ir katrs par sevi, jā, bet tas ir tikai ļoti labi! Tie, kuri to nesaprot, nekad arī nesapratīs.

Link to comment
Share on other sites

OP, spriežot pēc Tava nika. Tu esi gan gangsteris, gan hakeris.

Parpasi padomu vienam no mūsu gangstām - Muhamed Alli. Viņš baigo piķi pelnīja tankus un narkotikas pārdodot.

Un kā hakeris - sāc kaut ko lēnām lauzt, gan jau tiksi pie bankas kontiem klāt, varēsi sev pārskaitīt.

Paga, Tev ir pāri 18 un ir pamatskolas izglītība? Kas nogāja greizi?

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Parpasi padomu vienam no mūsu gangstām - Muhamed Alli. Viņš baigo piķi pelnīja tankus un narkotikas pārdodot.

Un kā hakeris - sāc kaut ko lēnām lauzt, gan jau tiksi pie bankas kontiem klāt, varēsi sev pārskaitīt.

Paga, Tev ir pāri 18 un ir pamatskolas izglītība? Kas nogāja greizi?

Nū es vienkārši nēsmu mācijies tālāk,nekur nēsmu gājis!

Tas ir vecs niks portalā esmu jau sen tāpēc arī tāds bērnišķigs niks. :(

Link to comment
Share on other sites

Parpasi padomu vienam no mūsu gangstām - Muhamed Alli. Viņš baigo piķi pelnīja tankus un narkotikas pārdodot.

Un kā hakeris - sāc kaut ko lēnām lauzt, gan jau tiksi pie bankas kontiem klāt, varēsi sev pārskaitīt.

Paga, Tev ir pāri 18 un ir pamatskolas izglītība? Kas nogāja greizi?

o pec tava nika spriežot tu esi Amiišu supervaronis kas lidinas pa debesim un glābj cilvēkus

NOOT. tu vienkārši es muļķis kas forumos citus megina nolikt un tēlo krutu ezeli :) a un vari man neatbildet bet labak aiziet izpist pats sevi dirsa :)

par darbu - pats vienmēr pa blatu esmu strādājis kapos :D

Jāgrābj lapas, jalaista kapi, šad tad jāpārtaisa vini, kip jasataisa malinas, vai jānolīdzina kapins n other shit :D da best ka lietainas dienas nav jabrauc ^_^

p.s darbu tur pats nevaru piedāvāt, bet varat paintresēties radu lokos, mybee kāds radins jums tur strādā, pārsvara tur pensionāri strādā, vai tuvu tam vecumamm, tākā varat piedāvāt par nelielu samaksu iet paliiga :)

man pagājušo gad bija tā - cels turp un atpakal atmaksats + puzdienas + cigaretes +5ls dienā

aizpagasgad bija tas pats tik 10ls dienā, bet nu sogad bija sūdīgāk ar darbiem bet nu anyway norm sanāca ~15-20ls dienā vai pirms 2 gadiem ~20-30ls dienā, es nesūdzos :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Kurš gudrinieks maksā par kapu uzkopšanu 20-30Ls dienā? Man liekas, ka bišķin te piepušķo kaut ko...

Ieteikums, ja ir kāds pļaujamaparāts, sataisi sludinājumu lapeles un piedāvā pļaut zāli. Darbs nav grūts, bet atbildīgs + cenu nosaki pats... Tādai mazai sētai pietiktu ar 1 bāku bendžas, tā kā kādus 5Ls vēsi vari noplēst par stundas darbu ;) PAgaidām reālākais ieteikums ^_^

Link to comment
Share on other sites

NOOT. tu vienkārši es muļķis kas forumos citus megina nolikt un tēlo krutu ezeli :) a un vari man neatbildet bet labak aiziet izpist pats sevi dirsa :)

sorry.gif

Nekad neesmu mēģinājis izpist sevi dirsā, un apšaubu vai tas ir iespējams. Bet ja jau tik pārliecinoši pasūti, tad pieņemu, ka esi to izmēģinājis un atzinis par iespējamu f5p7nsvsyh9qkcg727hz.gif

Bet nu par tiem kapiem - lūk tādus darbus vajag meklēt (domāts - nestandarta un ne pārāk populārus), jo daudzi cilvēki nemaz par tādiem nezin un bieži negrib tādos strādāt. Paskaties domē, vai nav vajadzīgi kādi melnā darba darītāji, kaut vai atkritumvedēji (nezinu gan, cik liels ir darbu piedāvājums šādā jomā).

Kas Jēkabpilī ir lielākie uzņēmumi, varbūt tajos ir kādas vakances pieejamas. Pieej oriģināli šai lietai gangstadog!

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

tu te nedirs mūsu galvenajam THUGam - muhamedam alī virsū, viņš bļa nodzers 2 malkus no Kristāla, sašķaidīs sev pret galvu uztaisot rozīti un aizies tevi izrubīt nah.

topika autoram - uzzinot izglītības stāstu man vairs nav ko ieteikt.

p.s.

un kas bija ar to izpis sevi dirsā? Iespējams viņš domāja izmantojot kādu dildo vai vibratoru. Tā kā Hiperbojam nav, tad varbūt mūsu local gangstah - Muhameds varētu aizdot kaut kādu prostatas masieri, vai varbūt pats uzņemties pasākuma virsvadību :)

man šķiet, ka mums vajag te kārtīgu gangsta smailiju!

Link to comment
Share on other sites

cels turp un atpakal atmaksats + puzdienas + cigaretes +5ls dienā

aizpagasgad bija tas pats tik 10ls dienā, bet nu sogad bija sūdīgāk ar darbiem bet nu anyway norm sanāca ~15-20ls dienā vai pirms 2 gadiem ~20-30ls dienā, es nesūdzos :D

tad cik iisti sanaaca? :muahaha:

pirms 2 gadiem bija 10ls dienaa vai 20-30ls dienaa?

un pagajushajaa gadaa 5ls dienaa vai 15-20ls dienaa?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

pirms 2 gadiem bija 10ls dienaa vai 20-30ls dienaa?

un pagajushajaa gadaa 5ls dienaa vai 15-20ls dienaa?

2gadi back 10 uz rokam + viss meneetais

pagasgad 5 uz rokam, jo varteikt halturu nebija....

Sogad atkal bus 10 vai pat 15 :) + laikam cik sapratu sanemsu dalu no halturu naudas jo man vinas reali bus sogad atkal jataisa ^^

darbs nesuudigs tik sodien ebat :D 10litrigos spainus 2h ar zemi vajadzeja staipit, ok suds, pectam 1h ar dzelteno smilti, dirsaa :D rokas tagad jelas =_=

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...