Jump to content
GIGN Forum

Kā Iegūt Svaru?


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Cik pamaniju , iepriekshejos topicos rakstija cilveki kuri cik sapratu kaut ko jedz shaja joma. Tatad , mana situacija ir tada ka man bija problemas ar veselibu del ka es zaudeju svara ~20kg un diezgan strauji. Kad tas viss bija beidzas , vienkarshi delj ta ka cilveks ed un kustas es atguvu ~5kg. Uz trenazhieru zali es nevareshu tikt vel kadus 2-3 gadus , dzert visadu kimiju jeb sojas olbamtumvielu ari neder.

Tatad , iespejams kads zin kada veida jeb pec kada principa runajot par sportu cilveks var atgut svaru.

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram pa šo ziemu uzbarojos no 80 kg uz 115kg, ko es darīju? NEKO, sēdēju mājās, ēdu, dirsu, pīpāju, atkal ēdu. Tā arī uzbarojos, pa pāris mēnešiem. Es ieteiktu tev darīt to pašu. ēdu es visu, kas bija pēc iespējas ēļaināks un ēdu pa naktīm, rekur rezultāts. tagad izgāju pasportot, 1h un visi muskuļi sāp jau 3 dienu. LABS

Link to comment
Share on other sites

Da labi. Laikam man ir tāda pati problēma un nepārtraukta ēšana arī nepalīdz... uzbarojos pa 5kg, bet tie paši nogāja (hz kur). Vēl neesmu mēģinājis lietot tās olbaltumvielas, bet domāju, ka arī to nedarīšu.

Vienīgi arī ir bijis progress no biezpiena... Bet neuzbarojos tik cik man vajag. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu kā, viss sākās ar to, ka katru dienu ēdu vismaz 3x silto ēdienu + vēl kkādi pāris veselīgi batoniņi. Svars kā neauga tā neauga(2kg neskaitu)... Tad izlaidi vienu ēdienreizi ar kuru aizstāju ar biezpienu un biezpienu sieriņu savienojumu, tieši pirms zāles apmeklējuma. Un diži arī nekas neparādijās.

Lietot olbaltumvielas domāju, ka nelietošu tos pulverus, kurus jājauc ar pienu or somethin. Bet vells kā gribās, jo čomiem, kas lieto, ir baigi labie rezultāti.

ps gaļu, sieru ēdu, un pienu arī dzeru.

Link to comment
Share on other sites

amii tos pulverus nesauc par olbaltumvielām, bet gan par proteīnu kokteiļiem! Tie pulveri ir uztura bagātinātāji, kas papildina tavu uzturu ar visām vajadzīgajām vielām. Bet ir arī speciāli weight gaineri, kas dod klāt svaru!

Link to comment
Share on other sites

no tā teksta par kāju vispār nesapratu jēgu. Tas ir atkarīgs tikai no tevis paša, es pats neesmu mēģinājis, jo man jātiek vaļā no punča. Zinu, ka ali( no foruma) bija līdzīga problēma, kā tev, viņš lietoja, ja nemaldos. Vari pajautāt viņam sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Vēl neesmu mēģinājis lietot tās olbaltumvielas, bet domāju, ka arī to nedarīšu.

this shit is wrong..

Ja tau mēģinātu neest tās olbaltumvielas, tu jau sen gulētu zārkā un tevi grauztu tārpiņi...

Svaru var iegūt, uzņemot vairāk kalorijas par dienas laikā nodedzinātajām kalorijām. Olbaltumvielas, ogļhidrāti, labie tauki. Majonēze, čipši un citi gardumi gan īsti nederēs, nemaz nerunājot par sliktajiem taukiem (kas tas ir? http://en.wikipedia.org/wiki/Trans_fat ).

Protams, ja arī vēlies iegūt kādu muskuļu masu, tad vajadzētu arī padarboties trenažieru zālē.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir kaut kādā mērā kaitīgs, jo, ja domā loģiski, tad katrs ārzemju auglis ir ar kaut ko apšpricēts... bet reāli, proteīns neko ļaunu Tavam organismam nenodara... kā jau bullet teica - tur ir visas vajadzīgās vielas iekšā, kuras Tu uzņem tāpat, tikai tur to ir vairāk..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...